תוסף ששומר פעילות באתר - פיתוח שלנו ;-)

KingYes

משתמש צעיר
banner-772x250.jpg

שלום לכולם,
פיתחנו תוסף חדש (קוד פתוח) אשר שומר למנהל את כל הפרטים שבוצעו באתר.
אם זה שמירת פוסטים, יצירה, מחיקה.. פלאגינים, משתמשים, קבצים.. משהו באמת שימושי. ככה אפשר לדעת מי עשה ומה.

אפשר להתרשם מהתמונות.. ולהתקינו. :)

נשמח לפידבקים ממכם.

http://wordpress.org/plugins/aryo-activity-log/

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תתחדש על הפלאגין הראשון באתר הרשמי!

עוד לא התקנתי, אבל ראיתי את הקוד - נראה מסודר מאוד.

בעבר עבדתי באתר שקרה כמה פעמים שחיפשו את האשמים... באמת התוסף הזה היה פותר את הבעיות... (אחת מהן - מי זה שעדכן את וורדפרס בלי לבדוק תחילה באתר טסטים. אבל לפי מה שאני רואה, מעקב אחרי זה עדיין לא עשיתם...)
אם היה עוד אפשר לדעת, מי שנה את הקבצים דרך FTP - זה היה ממש טוב

KingYes

משתמש צעיר
דרך ה-FTP אי אפשר לדעת. מה שכן, המערכת מזהה אם נגעו בקבצי Theme דרך הפאנל של וורדפרס (בקרוב זה יהיה גם ב-Plugins).

מה שעוד דבר חשוב, זה היסטוריה של שינויים בוויג'טים שזה גם מאוד חשוב לדעתי.

אשמח לקבל עוד פידבקים ממך.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
התקנתי את זה באתר שאני בונה עכשיו ועובדים עליו שלושה אנשים במקביל וזה ממש נחמד לראות מי עושה מה. עוזר למעקב אחרי הפעילות.

דבר אחד תמוה לי. איך זה שאריאל לא יצר תרגום עברי לתוסף...

KingYes

משתמש צעיר
תודה על הפידבק יהושוע. אתה כמובן יכול לסמוך עלי עם הקוד. ;)

אריאל.. יעלה תרגום שיהיה לו את הזמן. :)

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
עודכנה גרסה 1.0.1 של התוסף ARYO Activity Log

• תרגום לגרמנית
  • תרגום לעברית
  • נוספו Hookים חדשים:
  • - מחיקת וידג'טים מסיידבר
  • - שינוי פלאגין
  • - התאמת עיצוב תבנית (Theme Customizer)
http://wordpress.org/plugins/aryo-activity-log/

תהנו!

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
התחלתי כעת להשתמש עם התוסף.
באמת תורם מאוד.
לבינתיים:
הצעה לשדרוג - כאשר פוסט מתעדכן - לעשות השוואה, אפילו בסיסית ולראות מה השתנה. כמובן שלהשוות את כל הטקסט - זה בלגן שלם. אבל אפשר לפחות לבדוק, האם הקונטנט השתנה או לא, וכמה אותיות נוספו בו או הוסרו. וכן, האם שונה או נוספה איזו תקסונומיה. וכן, גם כאשר לא עושים שום שינוי בפוסט, ולוחצים על 'עדכן' - עדיף שזה לא היה נרשם ביומן כלל.

טוב, אני מבין שזה הרבה עבודה. אבל אם פעם יהיה לכם משעמם - זה רעיון מצוין לדעתי.

בדף - יומן הפעילות - כדאי להוסיף כפתור refresh

KingYes

משתמש צעיר
1) אתה תמיד יכול לבדוק את זה בתוך הפוסט.. עם ניהול הגירסאות של וורדפרס.
2) יש לך refresh בדפדפן.

תודה על הפידבק. :)

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;1043068:
הצעה לשדרוג - כאשר פוסט מתעדכן - לעשות השוואה, אפילו בסיסית ולראות מה השתנה. כמובן שלהשוות את כל הטקסט - זה בלגן שלם. אבל אפשר לפחות לבדוק, האם הקונטנט השתנה או לא, וכמה אותיות נוספו בו או הוסרו. וכן, האם שונה או נוספה איזו תקסונומיה. וכן, גם כאשר לא עושים שום שינוי בפוסט, ולוחצים על 'עדכן' - עדיף שזה לא היה נרשם ביומן כלל.
כמו שיקיר כתב, לא רואה טעם להכניס השוואת גרסאות לפוסטים. במיוחד שמערכת וורדפרס 3.6 הולכת לקבל שדרוג מקיף שנעשה בניהול גרסאות. ניתן לראות אפילו הצצה לתהליך העבודה שלהם כאן:
http://make.wordpress.org/core/tag/revisions/

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;1043243:
כמו שיקיר כתב, לא רואה טעם להכניס השוואת גרסאות לפוסטים. במיוחד שמערכת וורדפרס 3.6 הולכת לקבל שדרוג מקיף שנעשה בניהול גרסאות. ניתן לראות אפילו הצצה לתהליך העבודה שלהם כאן:
http://make.wordpress.org/core/tag/revisions/

זה תלוי מה השימושים.
אני עובד כעת על האתר, שכבר בשלב הראשון צריך להכניס בו כמה מאות פוסטים, לתייג אותם ולשייך לקטגוריות באופן נכון. יש אנשים שעושים את העבודה השחורה, אבל קשה לסמוך עליהם, וצריך לבדוק כיצד הם מקיימים את ההוראות. להיכנס לכל פוסט, שאני רואה שהתעדכן, ולראות מה השתנה בו - זה פשוט לא שייך. אבל אם ברפרוף קל הייתי יכול לראות מה קורה, זה היה מאוד עוזר.
אבל יכול להיות באמת, שבדרך כלל, מהלך העבודה הוא אחר... ואולי באמת זה לא כ"כ נחוץ. איני יודע.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
התוסף הזה מיועד להיות Logger - תיעוד פעילות. לא משו מעבר לזה. מעדיף לשמור אותו סימפל וקל לתיפעול, מאשר להתחיל לפתח אותו לכיוונים שונים ולא ברורים.

לגבי הצורך שלך לבדוק מה בדיוק נעשה עם הפוסטים. יש לך אפשרות לפלטר את הפעילות לפי סוג (Type), אני חושב שזה יעזור לך לעקוב בצורה טובה אחרי הזנת התכנים. בעתיד אני מאמין שאנחנו נוסיף לו עוד כמה אפשרויות פילטור ואפשרויות תצוגה למעקב טוב יותר.

בכל מקרה תמיד נשמח לשמוע רעיונות נוספים לשיפור וייעול.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ביומן הפעילות מוצגות רק כ-15 שורות.
הייתי רוצה לראות הרבה יותר.
והכפתור 'אפשרויות תצוגה' בראש המסך - אינו זמין.

כאשר נוצר פוסט חדש - היה יותר נוח, אם מיד היה אפשר לראות אם הוא פורסם, או שהוא במצב טיוטה.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
אפשרויות תצוגה אמור להכנס בגרסה הבאה של התוסף - כולל אפשרות לקבוע כמות שורות בעמוד.
לגבי הסטטוס פוסט - בהחלט רעיון טוב.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;1043294:
זה תלוי מה השימושים.
אני עובד כעת על האתר, שכבר בשלב הראשון צריך להכניס בו כמה מאות פוסטים, לתייג אותם ולשייך לקטגוריות באופן נכון. יש אנשים שעושים את העבודה השחורה, אבל קשה לסמוך עליהם, וצריך לבדוק כיצד הם מקיימים את ההוראות. להיכנס לכל פוסט, שאני רואה שהתעדכן, ולראות מה השתנה בו - זה פשוט לא שייך. אבל אם ברפרוף קל הייתי יכול לראות מה קורה, זה היה מאוד עוזר.
אבל יכול להיות באמת, שבדרך כלל, מהלך העבודה הוא אחר... ואולי באמת זה לא כ"כ נחוץ. איני יודע.
תוסף שנתקלתי בו ונראה שהוא עושה עבודה מדהימה בשביל מה שאתה צריך כרגע:
http://wordpress.org/plugins/edit-flow/
תנסה אותו, מעניין אותי אם הוא באמת עוזר לך.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הצעה
בשימוש בפלאגין הנפלא אני נתקל באופן קבוע בבעיה הבאה:
באתר יש הרבה ניסיונות (כושלים ב"ה) של פריצה על ידי ניחוש של סיסמה. כל הפעולות האלה נרשמות בדו"ח של התוסף, כך שבסופו של דבר, הדו"ח מלא בפרטים ספאמיים שאינם מעניינים אותי, ומתוך כך קשה לעקוב אחרי הפעולות האמיתיות באתר.

KingYes

משתמש צעיר
יש לך פילטר למעלה בשביל דברים כאלו. אולי צריך להכניס exclude בפילטרים.. אולי

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
שוחררה גרסה 2.0 של התוסף ARYO Activity Log

@KingYes ואנוכי, לקחנו קצת טיימאאוט מ Pojo.me ושחררנו היום גרסה מתקדמת של התוסף. בין שאר הדברים שהוספנו:

• אפשרויות תצוגה
  • מספר אייטמים בעמוד
  • ניהול עמודות
  • סינון לפי תאריך: היום, אתמול, שבוע, חודש.
  • הוספת סוג ההרשאה של המשתמש
  • הוספת Avatar למשתמש
  • מעקב אחרי הפעלת ערכת עיצוב
  • סידור מחדש של העמודות
  • התאמה מלאה ל WP 3.8.1
  • שמירת פעילות לאורך כל זמן שתבחרו
  • אפשרות מחיקה של כל הפעילות - איפוס דטאבייס
  • ועוד..
קליק להורדה והתקנה: http://wordpress.org/plugins/aryo-activity-log/

תודה לכל המשתמשים פה שהביאו רעיונות לשיפור. יש לכם עוד רעיונות איך לשפר את התוסף? אתם מוזמנים להגיב.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למה אין תגיות, כמו בתוסף השני שלכם.
קבלו תמונת מסך, שימו לב לתגית המסומנת.

קבצים מצורפים

• 2014-02-09_140433.png
    KB 49.9 · צפיות: 0

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה