תוסף לוח שנה עברי לוורדפרס

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום וברכה,

אני מתכננת לפתח תוסף לוח שנה עברי למערכת וורדפרס.
אשמח לקבל מכם, כל מי שעובד עם WP ועלה לו הצורך הזה, אילו פיצ'רים הייתם רוצים שיהיה בתוסף כזה.

הקווים המאד כלליים שיש לי כרגע הם:
  • ממשק להוספת אירועים ללוח, כולל שם, תיאור, תאריך, תמונה, שיוך לקטגוריה מתוך רשימה, שיוך למיקום מתוך רשימה.
  • עמוד לוח אוטומטי + אפשרות להוספת הלוח באמצעות שורטקוד לפוסטים ועמודים.
  • קסטומיזציה לתצוגה: צבעים, הצג/הסתר חגים וימים מיוחדים וכדו' - אשמח לרעיונות נוספים.
תודה לכולם מראש

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
שלום וברכה,

אני מתכננת לפתח תוסף לוח שנה עברי למערכת וורדפרס.
אשמח לקבל מכם, כל מי שעובד עם WP ועלה לו הצורך הזה, אילו פיצ'רים הייתם רוצים שיהיה בתוסף כזה.

הקווים המאד כלליים שיש לי כרגע הם:
  • ממשק להוספת אירועים ללוח, כולל שם, תיאור, תאריך, תמונה, שיוך לקטגוריה מתוך רשימה, שיוך למיקום מתוך רשימה.
  • עמוד לוח אוטומטי + אפשרות להוספת הלוח באמצעות שורטקוד לפוסטים ועמודים.
  • קסטומיזציה לתצוגה: צבעים, הצג/הסתר חגים וימים מיוחדים וכדו' - אשמח לרעיונות נוספים.
תודה לכולם מראש

יצא מזה משהו בסוף?

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
לא הגעתי לזה עדיין.
רוצים לפרט אילו פיצ'רים תרצו שיהיה בלוח?

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני כרגע בונה אתר שמיועד לציבור החרדי, ואין לי אפשרות להציג לו תאריכים עבריים, מה שמאד פוגם בחוויה...
אני צריכה שהיומן פשוט ישנה את התאריכים הבסיסיים של וורדפרס, כדי שהבסיס יהיה לוח עברי ולא משהו שאני יצטרך להגדיר בכל טופס מחדש, שיהיה דינמי.

יאלה מחכה....

מנחם ק

משתמש חדש
חיפשתי בנרות. תוסף booking בעל תאריך עברי.
לצערי לא מצאתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה