התייעצות תומכת לידה תותחית ללידה לאחר ניתוח קיסרי.

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צהרים טובים,
מחפשת באזור ירושלים תומכת לידה ללידה לאחר לידה של ניתוח קיסרי.
המליצו לי על תומכת שלוקחת 6000 ש"ח וזה מוגזם לי קצת המחיר.
אודה להמלצות!

livlove

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שרה בן דוד מטלסטון
0527652490

ללדת אחרת

משתמש פעיל
צהרים טובים,
אודה להמלצות!
יש לך אפשרות לשלוח הודעה אישית?
אשמח לשוחח איתך.
[ספוילר: גם לי נראה מוגזם המחיר....]

שני 1212

משתמש צעיר
צהרים טובים,
אודה להמלצות!
עשיתי את זה בלי תומכת אם מענין אותך יכולה לשתף

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה לך לקחת רופאה פרטית או מילדת פרטית, זה שווה כל שקל במיוחד שזו לידה עם סיכון רפואי כלשהו
תומכת עוזרת ליולדת, אם את רוצה עזרה בפן הרפואי היא לא ממש הכתובת
לא נכון. היא יכולה בהחלט לקדם עניינים ולחסוך ניתוח.
אבל לא מתאים לדון על זה בפורום מעורב

ללדת אחרת

משתמש פעיל
ממליצה לך לקחת רופאה פרטית או מילדת פרטית, זה שווה כל שקל במיוחד שזו לידה עם סיכון רפואי כלשהו
תומכת עוזרת ליולדת, אם את רוצה עזרה בפן הרפואי היא לא ממש הכתובת
חייבת לומר שזאת טעות נפוצה. התומכת עזרת ליולדת לקדם את הלידה. ועוזרת לה בעוד שלל עניינים מהכי פעוט להכי משמעותי.
יתכן , בסיטואציות מסוימות, שמיילדת פרטית היא התשובה, אבל ממש לא כל VBAC מחייב היערכות כזאת והוצאה כזאת.
ידוע לי שבתי חולים מסוימים נותנים תחושה של לידה בסיכון לכל יולדת אחרי ניתוח באופן גורף. [לא אצלכם @ד"ר אביה רוזנטל]. זה לא הוגן ולא נכון גם אם לפעמים יש בזה אמת.
תומכת טובה יכולה לסייע ליולדת ללדת באופן רגיל, שוב, תלוי בשלל גורמים.

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L
חייבת לומר שזאת טעות נפוצה. התומכת עזרת ליולדת לקדם את הלידה. ועוזרת לה בעוד שלל עניינים מהכי פעוט להכי משמעותי.
יתכן , בסיטואציות מסוימות, שמיילדת פרטית היא התשובה, אבל ממש לא כל VBAC מחייב היערכות כזאת והוצאה כזאת.
ידוע לי שבתי חולים מסוימים נותנים תחושה של לידה בסיכון לכל יולדת אחרי ניתוח באופן גורף. [לא אצלכם @ד"ר אביה רוזנטל]. זה לא הוגן ולא נכון גם אם לפעמים יש בזה אמת.
תומכת טובה יכולה לסייע ליולדת ללדת באופן רגיל, שוב, תלוי בשלל גורמים.
במחיר שהיא כתבה שהציעו לה ודאי שעדיף רופאה או אחות....
מה יש פה להשוות?

כבודן של התומכות מונח במקומן הן עושות עבודה נפלאה אבל במקרים מסוימים הן מוגבלות ואין אפשרות לפרט בפורום מעורב... מנסיון אישי.

וזו לא טעות נפוצה, זו דעה שיש לקחת אותה בחשבון, הטעות שהיא שלפעמים נותנים ליולדת הרגשה שתומכת היא פתרון לכל בעיה. אז לא תמיד,
רק העלתי נקודה למחשבה, שכל אחת תעשה כפי הבנתה ונסיונה

פירקוד!!

משתמש פעיל
במחיר שהיא כתבה שהציעו לה ודאי שעדיף רופאה או אחות....
מה יש פה להשוות?

כבודן של התומכות מונח במקומן הן עושות עבודה נפלאה אבל במקרים מסוימים הן מוגבלות ואין אפשרות לפרט בפורום מעורב... מנסיון אישי.

וזו לא טעות נפוצה, זו דעה שיש לקחת אותה בחשבון, הטעות שהיא שלפעמים נותנים ליולדת הרגשה שתומכת היא פתרון לכל בעיה. אז לא תמיד,
רק העלתי נקודה למחשבה, שכל אחת תעשה כפי הבנתה ונסיונה

מצד שני - מי שמחפשת עזרה רגשית ונפשית, מישהי שתעזור להתמודד עם הכאב ולא רק עם הצד הרפואי. עדיף לה תומכת. כי מיילדת פרטית נמצאת שם רק לצורך הרפואי!!!

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L
מצד שני - מי שמחפשת עזרה רגשית ונפשית, מישהי שתעזור להתמודד עם הכאב ולא רק עם הצד הרפואי. עדיף לה תומכת. כי מיילדת פרטית נמצאת שם רק לצורך הרפואי!!!
חד משמעית
אם זה לצורך רגשי אז תומכת זה מעולה
יש גם מילדות מקסימות שעוזרות אבל זה לא הנושא
היא שאלה פה על VBAC שזו לידה שמצריכה עזרה עם אחריות רפואית

ללדת אחרת

משתמש פעיל
זה באמת לא המקום, אבל ממש לא כל VBAC הוא אירוע דרמטי שמשפיע עד סוף החיים כמו שרופאים מסוימים אומרים ליולדות. חלק גדול מהגישה לVBAC קשורה למה שנקרא רפואה דפנסיבית.
ובעיקר, לתומכת יש ה-מ-ו-ן מה לתרום לא רק בפן הרגשי בכל מה שקשור לVBAC. [וללידות "רגילות".] וברוב המקרים והלידות, בהחלט יש לתומכת השפעה על מהלך הלידה בפן הפיזי שלו ולא רק הרגשי. גם בVBAC וגם בלידות "רגילות".
כותבת כמי שליוותה יותר מלידת VBAC אחת....

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש מיילדות שבנוסף לתעודת מיילדת שלהם יש להם גם תעודה של דולה
ולכן לדעתי כדאי למצוא מיילדת כזאת

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה באמת לא המקום, אבל ממש לא כל VBAC הוא אירוע דרמטי שמשפיע עד סוף החיים כמו שרופאים מסוימים אומרים ליולדות. חלק גדול מהגישה לVBAC קשורה למה שנקרא רפואה דפנסיבית.
ובעיקר, לתומכת יש ה-מ-ו-ן מה לתרום לא רק בפן הרגשי בכל מה שקשור לVBAC. [וללידות "רגילות".] וברוב המקרים והלידות, בהחלט יש לתומכת השפעה על מהלך הלידה בפן הפיזי שלו ולא רק הרגשי. גם בVBAC וגם בלידות "רגילות".
כותבת כמי שליוותה יותר מלידת VBAC אחת....
יתכן שיש צדק בדברייך, אני לא אתווכח
אבל רק נראה לי מן הראוי לציין שאת נגועה בדבר כי את דולה (?)
ושאר התגובות פה היו נטרליות או מנסיון אישי....

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה