כללי תוכנת תג

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
לקוח בא אלי עם עבודה גדולה שלדעתי צריכה להעשות בתוכנת תג, אני ממש לא מכירה את התוכנה אני עובדת רק עם תכנות גרפיות, אשמח אם תוכלו לעזור לי, האם זה תוכנה שקל ללמוד אותה? אפה קונים אותה? מה המחיר... אשמח לעזרתכם

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה תוכנה שלבד לא נראה לי שאפשר ללמוד אותה אבל אחרי שלומדים זה נחמד לעבוד איתה כמובן רק ספרים תורניים, היא עולה בסביבות אלפיים ש"ח אצל מתכנת התוכנה, הרב דניאל וייסמן

avram

משתמש מקצוען
התוכנה הבסיסית עולה 2800 ש''ח, בלי רב טקסט ובלי תמיכה בטעמי מקרא, והיא לא קלה ללימוד בכלל, לדעתי בשביל עבודה חד פעמית לא שווה להשקיע בה, עדיף לעבוד כפליים באינדיזיין, רק אם חושבים לעבוד איתה באופן קבוע שווה להשקיע בה

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
תודה רבה על התגובה המהירה, אתה יודע אפה אני משיגה אותו?

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ויסמן 02-6526015

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה