תוכנת מנגה- עיצות, שאלות וטיפים. כולם למען כולם.

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חברים יקרים, הוחלט פה אחד על אשכול תמיכה לתוכנת מנגה. כל מי שעובד עם התוכנה ויוכל לתת מעצותיו ותמיכתו- תבוא עליו הברכה.

אז שאלה ראשונה-
איזה כלי הכי מוצלח ל'אינקינג' ובאילו ערכים?

אלף

משתמש מקצוען
אני משתמשת במכחולים המובנים בתוכנה: kabura, school, brush, לחיצה כפולה על הכלי מכחול בצד שמאל פותחת חלון עם אפשרויות לשנות את העובי, הפתיחה, והסיום של הקו. שחקו שם בכל האפשרויות וראו את השינויים. בדרך כלל לא נזקקתי להרבה מהם.

אלף

משתמש מקצוען
בחלון הנ"ל יש ערך שנקרא: correction. אם מעלים את המחוון שלו עד הסוף הקווים ישרים. בערכים נמוכים יותר הוא מחליק אותם בהתאמה וכאשר הוי מבוטל הוא לא מתערב בכלל בתנועת הקו.

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לאלף על הפירוט.

שאלה נוספת-
כשאני פותחת את התוכנה, אוטומטיחת נפתח דף חדש עם כל מיני נתונים ואופציות בראש הדף. אבל כשאני מנסה לפתוח דף לבד נפתח דף בלי כל האופציות למעלה ומשום מה לא מאפשר לי לצייר. הסמן נשאר כחץ גם כשבחרתי עפרון. מישהו יודע למה?

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כל מי שיש לו עיצות או טיפים, אנו מחכים לו שיחכים את כולנו.

אלף

משתמש מקצוען
ח. לב. אינני מבינה למה זה קורה לך. איך את פותחת דף? כשבוחרים דף חדש הוא נותן לך אפשרויות של דפים מוכנים או אפשרות להגדיר לעצמך. אולי בחרת דם מוכן עם משבצות שיש בו שכבות כלומר כל קוביה של קומיקס בשכבה נפרדת ובתיקיה נפרדת ועד שאת לא נמצאת על השכבה ולא על התיקיה, אין באפשרותך לצייר.

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אולי תגדירי לי מדוייק איך את פותחת דף?

אלף

משתמש מקצוען
file/new/page/castom page ושם לקבוע את ההגדרות הרצויות לך. אחר כך מוסיפים את הקוביות /הפריימים

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אלף;468860:
file/new/page/castom page ושם לקבוע את ההגדרות הרצויות לך. אחר כך מוסיפים את הקוביות /הפריימים

תודה!
עכשיו הצליח לי.
משום מה בהסברים שלהם על התוכנה הם כתבו לעשות file/new/story ואז לא הצלחתי לצייר.
מה את מתכוונת פריימרים?

Tamar Zeitlin

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה מיוחד בתוכנת מנגה שאי אפשר לעשות בפוטושופ?

ami18

משתמש צעיר
D I G I T A L
קצת הסתבכתי איתה- יותר נוח לי עם פוטו שופ

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
התוכנה הזו טובה מאד בעיקר לצייר את ה"אינקינג", הקונטור של הציור. הקוים יוצאים יותר חלקים ויפים- כך הומלץ לי ע"י ציירים מיקצועיים.

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני משתמש רק במנגה
מנסיון- היא ההכי טובה לציורי קומיקס!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה