תוכנת "לידע ולהודיע" לניטור חיבור המחשב לרשת - להיט!

אני שמח להציג בפניכם את התוכנה החדשה הזו, היא מיוחדת במינה, התבוננו והעירו, מחכים לכם!
להורדה: תוכנת לידע ולהודיע.exe.
סרטון - ביוטיוב, או כאן למטה.

בעיקרון הרשיון אמורה לעלות כסף, אך לרגל ההשקה, ובשביל ניפוי באגים, אשמח לתת רשיונות חינם אין כסף, לראשונים ליבקשו - ויעמדו בקריטריונים, (הקריטריונים - לא להשתמש בזה נגד אדם ו/או הלכה בעולם כלל חלילה, ובתנאי שינסו את התוכנה וישלחו לי במייל אם זה עובד טוב ומה דעתם).

לעוד תוכנות רבות, וכן תוספי עימוד לווד, בחינם או בתשלום.

בהצלחה רבה רבה!!!

ברוכים הבאים לידע ולהודיע.png

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלחתי לך בקשה למייל לקוד נגדי, הבעיה שכל פעם שאני סוגר ופותח את התוכנה הקוד הראשוני הוא שונה מהקודם.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יותר מעניין לדעת מה זה התהליך בשם "wifree המזויף" שמופיע אצלך במנהל המשימות... :cool:

היתה לי בעיה שתמיד התוכנה הופעלה בעליית המערכת, בין אם הצ'קבוקס שלו היה מסומן ובין אם לא, אז עדכנתי את התוכנה, וברוך ה' עכשיו זה עובד מצויין!
עדכנתי את זה גם בגוגל דרייב בסביבות 11:30 בבוקר, אז כל מי שהוריד לפני כן שיעדכן, לא צריך להסיר את התוכנה הקודמת רק להתקין את החדשה, התוכנה מזהה לבד אם יש התקנה ומסירה אותה ומחליפה אותה, רק רישיון פג, (רק צריך לוודא שהתוכנה לא תפעל ברקע בשעת ההתקנה).
בהצלחה רבה!!!

נערך לאחרונה ב:

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
האמת שאני לא יודע איזה מידע אתה מקבל כשאני יתקין את התוכנות האלו אצלי במחשב...

האמת שאני לא יודע איזה מידע אתה מקבל כשאני יתקין את התוכנות האלו אצלי במחשב...
חלילה לי מלעשות כזה דבר!
ועוד, שאתה יכול להגיד את זה על כל תוכנה בעולם..
חוצמזה, תחשוב, מה יש לי להרויח מזה...
ואגב, גוגל לא תומכת בה-מ-ו-ן אפליקציות חיצוניות שיתחברו לשולח אחד, כך שגם אם מישהו יעשה את זה, הרי שבתוך זמן קצר ביותר גוגל יחסמו את זה מיד, וחוץ מהתראות אבטחה של "חסמנו גישה של וכו'" לא יהיה עוד כלום מזה.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חלילה לי מלעשות כזה דבר!
ועוד, שאתה יכול להגיד את זה על כל תוכנה בעולם..
חוצמזה, תחשוב, מה יש לי להרויח מזה...
ואגב, גוגל לא תומכת בה-מ-ו-ן אפליקציות חיצוניות שיתחברו לשולח אחד, כך שגם אם מישהו יעשה את זה, הרי שבתוך זמן קצר ביותר גוגל יחסמו את זה מיד, וחוץ מהתראות אבטחה של "חסמנו גישה של וכו'" לא יהיה עוד כלום מזה.
לא בקטע של ביקורת נגדך אלא פשוט זה תוכנה שאמורה לשלוח מידע רגיש ולכן שאלתי את עצמי האם זה לא שולח עוד מידע לאן שהוא והייתי שואל את עצמי על כל תוכנה בסגנון הזה כי אישית יכול להיות שהייתי משתמש עם כזה דבר...

זה לא הגיוני כמו שהסברתי לך.
צריך בשביל כזה דבר להשקיע קצת יותר, ואין לי ענין/זמן/כח לעשות את זה עכשיו.
בפרט שזה עול, ועבירה לה' ולבריות, ואיך אעשה הרעה הגדולה הזאת.
וגם יש לי מצפון, ואני לא רוצה לאכול את עצמי, אני לא טרוריסט, אני אברך...
מן התימה שזה עלה לך בכלל על הדעת.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה לא הגיוני כמו שהסברתי לך.
צריך בשביל כזה דבר להשקיע קצת יותר, ואין לי ענין/זמן/כח לעשות את זה עכשיו.
בפרט שזה עול, ועבירה לה' ולבריות, ואיך אעשה הרעה הגדולה הזאת.
וגם יש לי מצפון, ואני לא רוצה לאכול את עצמי, אני לא טרוריסט, אני אברך...
מן התימה שזה עלה לך בכלל על הדעת.
מתנצל אם לא ניסחתי את זה טוב...

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא רוצה לדמיין מה יקרה אם מעסיק יחליט להתקין את זה
ולקבל פרטים לכל אתר שנכנס אליו העובד
אולי מזכיר טיפה את פגסוס שהתחילה כטיפול בטרור ובסוף....?

לא רוצה לדמיין מה יקרה אם מעסיק יחליט להתקין את זה
ולקבל פרטים לכל אתר שנכנס אליו העובד
אולי מזכיר טיפה את פגסוס שהתחילה כטיפול בטרור ובסוף....?
דבר ראשון זה עדין לא שולח את כל האתרים שנכנסו אליהם, אע"פ שחשבתי לעשות את זה, ועוד יותר מזה, רציתי גם לשלוח את שם הנתב והרשת וכו', אולי זה יהיה כשהביקוש יעלה וכנגדו הממון.
שנית, אין טעם שזה יתפרץ בעזה"י, יש רשיון שונה אוטומטית לכל תוכנה, אי אפשר להעתיק, זה מאבד את הרשיון, ב"ה יש שליטה ע"ז.
חוץ מזה, אני יכול לשער שמי שזה באמת חשוב לו והוא רוצה לעשות דברים רעים, כנראה יש כלים יותר מוצלחים בשביל עבירות, התוכנה הזו מיועדת עבור מצוות :).

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שנית, אין טעם שזה יתפרץ בעזה"י... ב"ה יש שליטה ע"ז
תגיד שאתה חושב שזה מספיק מוגן (אני חושב שלא), אבל זה לא חכם לקבוע במסמרות ברזל ש"אין טעם שזה יתפרץ". יש אנשים בחוץ עם כישורים שיכולים לפרוץ את זה תוך דקות. מידיעה.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תגיד שאתה חושב שזה מספיק מוגן (אני חושב שלא), אבל זה לא חכם לקבוע במסמרות ברזל ש"אין טעם שזה יתפרץ". יש אנשים בחוץ עם כישורים שיכולים לפרוץ את זה תוך דקות. מידיעה.
אותם "מוכשרים" לא צריכים את התכנה הזו, יש דברים יותר טובים בשבילם.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אותם "מוכשרים" לא צריכים את התכנה הזו, יש דברים יותר טובים בשבילם.
אבל ברגע שהתוכנה קצת נפוצה מישהו יקדיש כמה דקות להוציא לזה פרצה
ולפרסם את הפרצה בפורומים שונים

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אבל ברגע שהתוכנה קצת נפוצה מישהו יקדיש כמה דקות להוציא לזה פרצה
ולפרסם את הפרצה בפורומים שונים
בעצם גם אם התוכנה לא נפוצה
אם אפשר לפרוץ אותה ולהתקין בלי קוד אימות אז אפשר להשתמש בה בתור תוכנה ריגול נחמדה

הי הי הי רגע, רגע! מה הלחץ?! הכל בסדר, ישנן המון תוכנות חרדיות, אנחנו ציבור מצומצם, זה דברים לא כ"כ מצויים בכאלה דברים, גם אם מישהו מוצא פריצה לווייפרי וכיוצא הוא לא מפרסם את זה בציבור כ"כ מהר, וכן כל כיוצא בזה.

שנית, ב"ה עבדתי קשה על הרשיון, אני מאד מקוה לה' יתברך שאף אחד לא יצליח לפרוץ אותו.

וכדאי שתקוו ותתפללו יחד אתי... זה עדיף מ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה