תוכנת 'המחשב הצדיק' להורדה חינם! לעידוד ניצול הזמן לתורה - ועוד בונוס...

שלו' וברכה לכל הצדיקים!

רק בתור הקדמה קצרצרה - תקופה קצרה אני מתכתב פה, ותאמינו לי - כיף ללהתכתב אתכם! וגם לחלק כאן דברים, אתם תמיד מפרגנים ומשפרים וכו', בקיצור מטפסים למעלה למעלה, ועוזרים גם לאחרים לטפס.. :) !

תודה לה' יתברך על הכל! ותודה גם לכם.

ולענייננו, מאחר ודובר כמה פעמים על הענין שבו התוכנה עוסקת, או על מסביב לה, ראיתי לנכון ליצור תוכנה זו.

התוכנה חינמית לגמרי! רק בבקשה כל מי שמתקין אותה לעצמו - שיעביר אותה לעוד מישהו.

תודה רבה רבה!

סרטון הדרכה ביוטיוב

קישור להורדת התוכנה

בהצלחה רבה רבה!

נ. ה.

משתמש מקצוען
שלו' וברכה לכל הצדיקים!

רק בתור הקדמה קצרצרה - תקופה קצרה אני מתכתב פה, ותאמינו לי - כיף ללהתכתב אתכם! וגם לחלק כאן דברים, אתם תמיד מפרגנים ומשפרים וכו', בקיצור מטפסים למעלה למעלה, ועוזרים גם לאחרים לטפס.. :) !

ולענייננו, מאחר ודובר כמה פעמים על הענין שבו התוכנה עוסקת, או על מסביב לה, ראיתי לנכון ליצור תוכנה זו.

תודה רבה רבה!

סרטון הדרכה ביוטיוב

קישור להורדת התוכנה

בהצלחה רבה רבה!
אפשר קצת הסבר מה התוכנה?
ומה מטרתה?

תודה רבה!!!

צדפים

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הקישור להורדה נחסם בנטפרי..

חסום (אתרוג)
חסום לי גם נתיב
הקישור להורדה נחסם בנטפרי..

הקישור להורדה לא נחסם בנטפרי, אלא עדין לא נפתח, וכן כל הסינונים.
מי שרוצה שישלח פנייה אליהם, ומי שלא שיחכה עד שמישהו אחר ישלח.
בינתיים תנסו בתיקייה הזאת, זה פתוח בנטפרי, ואולי גם ביתר.
בהצלחה רבה רבה לכולם!!! :)

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלו' וברכה לכל הצדיקים!

תודה רבה רבה!

סרטון הדרכה ביוטיוב

קישור להורדת התוכנה

בהצלחה רבה רבה!
מה אני צריכה לעשות כדי שנט פרי יפתחו לי את התוכנה

avim10

משתמש מקצוען
אנחנו בסה"כ מבקשים לדעת מהותה של התוכנה עם השם המסקרן כ"כ...
ובתיקיה שהעלית לא נמצא הסרטון המדובר.
פניה לאתרוג לא תועיל לפתיחת סרטון יוטיוב וחבל לי אפילו על הזמן ללחוץ על כפתור הפניה.
אז אולי בכל זאת תואיל להקדיש כמה מילים להסבר?
ואולי גם להעלות את הסרטון לאותה תיקיה?

אנחנו בסה"כ מבקשים לדעת מהותה של התוכנה עם השם המסקרן כ"כ...
ובתיקיה שהעלית לא נמצא הסרטון המדובר.
פניה לאתרוג לא תועיל לפתיחת סרטון יוטיוב וחבל לי אפילו על הזמן ללחוץ על כפתור הפניה.
אז אולי בכל זאת תואיל להקדיש כמה מילים להסבר?
ואולי גם להעלות את הסרטון לאותה תיקיה?
המחשבהצדיק - תיאור.png

avim10

משתמש מקצוען
יישר כח!
רק שלא הבנתי מדוע נקרא שמו "המחשב הצדיק"? מקובלנו כי צדיקים - מלאכתם נעשית על ידי אחרים. וזה - הוא עושה מלאכתם של אחרים. אולי יאה לו יותר השם "המחשב המשב"ק" :ROFLMAO:

מה הטשטוש נותן? שמי שלא מנוי לא יכול לראות? או מה? כי בדרך כלל מה שמסתירים מסתכלים יותר...

הגה, עכשיו בדקתי וגם בלתי מנויים יכולים לצפות.
אז הגעתי למסקנה שלכאורה זה מיועד לקטעים שרוצים שדוקא יסכלו בהם, זאת אומרת שזה מין דגש מיוחד!...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה