דרוש מידע תוכנית לבת מצווה

ורוד

משתמש חדש
מי שיש לו רעיון לתוכנית מוצלחת לבת מצווה.
יעזור לי מאוד.

תוכניות לבת מצווה

משתמש פעיל
יש לי מצגת מהממת עם שילוב של תמונות הילדה בתוכו.
מצגת של 17 דקות עם המון מסר ותוכן ומשולבת לכל אורכה עם יותר מ100 תמונות של בת המצווה!!!
ומכיוון שזה עדיין מצגת חדשה וחשוב לי לשמוע תגובות ואם יש מה עוד לשפר וכו' אני מחפשת כאלו שחוגגות בת מצווה בתקופה הקרובה ורוצות מצגת במחיר סמלי.
לי זה חשוב בשביל לשמוע את תגובות הלקוחות, ולשפר מה שצריך לפני שאני פותחת במסע פרסומים.
אני שולחת דוגמא של כל המצגת השלמה להתרשמות לפני כך שכל אחת יכולה לראות בדיוק איך המצגת הולכת להיראות ואם מתאים לה.
יש אפשרות גם לשלב קטע שהילדה שרה
בחתימה שלי יש טעימה של 4 דקות מתוך המצגת
שווה להציץ ולהתרשם.

tsivyaf

משתמש פעיל
יש לי מצגת מהממת עם שילוב של תמונות הילדה בתוכו.
מצגת של 17 דקות עם המון מסר ותוכן ומשולבת לכל אורכה עם יותר מ100 תמונות של בת המצווה!!!
ומכיוון שזה עדיין מצגת חדשה וחשוב לי לשמוע תגובות ואם יש מה עוד לשפר וכו' אני מחפשת כאלו שחוגגות בת מצווה בתקופה הקרובה ורוצות מצגת במחיר סמלי.
לי זה חשוב בשביל לשמוע את תגובות הלקוחות, ולשפר מה שצריך לפני שאני פותחת במסע פרסומים.
אני שולחת דוגמא של כל המצגת השלמה להתרשמות לפני כך שכל אחת יכולה לראות בדיוק איך המצגת הולכת להיראות ואם מתאים לה.
יש אפשרות גם לשלב קטע שהילדה שרה
בחתימה שלי יש טעימה של 4 דקות מתוך המצגת
שווה להציץ ולהתרשם.
מעניין אותי
איך אפשר לפנות אלייך?

meatzevet

משתמש חדש
אני מתעניינת בחדר הבריחה לבת מצווה, יש מצב שתצרי איתי קשר בהקדם?
0506545706

עסקנית

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
A4-12.jpg

קבצים מצורפים

• בת מצוה פרטי מייל.pdf
    KB 444 · צפיות: 243

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
תכנית חדשה (ולא יקרה) לבת מצווה. יש ליצור קשר בפרטים בטלפון או במייל שבחתימה

נויה ההההה

משתמש צעיר
אשמח ליצור איתך קשר לגבי חדר בריחה לבת מצוה
054-8407994 מלכי
או לשלוח לי חומר למייל : <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה
היי, יש לי תוכנית מיוחדת של תיבת בריחה לבת מצווה ”תיבת האוצר של בת המצווה”
לפרטים Orbarosh שטרודל ג’ינייל נקודה קום.
המלצות רבות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה