כללי תוכנייה לשבת חתן

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
מעלה גם לכאן , צריכה את הרעיונות שלכם
אמא של החתן ביקשה משהו מיוחד - ואוו - לא שגרתי - יוצא דופן - תוסיפו כאוות נפשכם
אמרתי לה שחיתוכים מיוחדים לא רלוונטי ל 30 יחידות
חשבתי על גודל 25*25 דוצ נפתח נייר פנינה לבן
סגנון אביבי כמו ההזמנה של החתונה שלהם (צבעי טורקיז תכלת שחור וורוד)

והצעתי לה שבסגירה לסגור עם חוט סאטן בצבע תואם ולהדביק כמה אבנים בצבעים תואמים במקומות שיתאים מבחינת הגרפיקה (מקווה שהיא לא מצפה ממני לעשות את זה)
יש לכם רעיונות נוספים מעניינים?
היא מעמידה את זה בחדר בבית מלון לכל אורח , עם מתנה , יין וכו'
אשמח לכל עצה שלא מהעולם הזה ;)

mbymichal

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אם זה 30 יחידות בלבד אפשר לשלב חיתוכים מיוחדים ידניים- לקנות חותכן בצורות כמו שיש בגני ילדים- ולשלב בעיצוב.
סרטי סאטן משדרג מאד,
אפשר לשלב דף פנימי מיוחד: ממוחזר, פרגמנט וכו'

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
מה זה נייר פרגמנט , יש אפשרות להדפיס עליו משהו? יש לך מושג?
מכירה הרבה בבית דפוס ולא נתקלתי

mbymichal

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נייר חצי שקוף, דומה לניר אפיה הביתי, נותן מראה "חלבי" לשכבה שמתחת, יש כמה סוגים, אני השתמשתי בכמויות קטנות בכמה מכונות, יש גם בגלילי פלוטר, שבהם זה נקרא "שקף להדפסה", תשאלי בבתי הדפוס.

evelin

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם מדובר ביין אז אולי אפשר להכין תווית לבקבוק באותו עיצוב של ההזמנה עם כיתוב של תודה שהגעתם לחגוג איתנו/ איחול/ ברכת שבת שלום...

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
אבדוק זה נשמע לי מעולה הרעיון תוספת עם הנייר , תודה!
לגבי היין חשבתי , היא לא מעוניינת..

evelin

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אגב, לגבי החותכנים מאוד חשוב לי לדעת- יש כזה דבר חותכנים שחותכים עיגולים קצת גדולים נגיד 5 ס''מ שאפשר להשתמש באופן עצמאי? איפה משיגים דבר כזה אם כן?? מי שיודע אני אשמח לתשובה זה יעזור לי מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה