עזרה תוכנות חינמיות לעיצוב

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום לכל המעצבים והמעצבות! :)
אני מניח שרוב המעצבים המקצועיים משתמשים בתכנות אדובי, גם אני כמובן.
אני מעוניין ללמד קורס עיצוב גרפי בתיכון, ולכן התעורר לי הצורך דווקא בתוכנות החינמיות כיוון שרכישת מנוי לכל מחשב בחדר מחשבים זו לא אופציה, מה עובר על אדובי?? למה אין חבילה שמיועדת למוסדות לימוד?

אז ככה, כתחליף לפוטושופ יש את אתר פוטופי, (שככל שבדקתי זה ממש כמו פוטושופ מישהו מכיר טוב את התוכנה לומר אם יש הבדלים רציניים?)
אבל כמובן שאי אפשר לעצב רק עם תוכנה פיקסלית, אז התוכנה הווקטורית החינמית שאני מכיר זו inkscape שיכולה לשמש תחליף כלשהו לאילוסטרייטור.
ופה השאלה:
יש תחליף כלשהו לאינדיזיין? לא במובן של עימוד ספרים, אלא כתכנת עיצוב נוחה לייבא אליה את התמונות והווקטורים ופשוט לעצב?
בנוסף, מכירים תוכנות אחרות? או התנסיתם עם פוטופי?
תודה!!
(קישורים לפוטופי ולאינקסקייפ יש באתר שלי בקישורים מומלצים - www.louck.co.il )

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
חלק מהאפשרויות של אילוס' יש גם ב-figma

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
תודה! לא מכיר. אבל זו לא נראית תוכנה חינמית, או שכן?
חינמית לגמרי, אלא אם כן אתה רוצה לשתף עוד מפתחים לערוך ביחד אתך את הקובץ, מה שכנראה לא כל כך דחוף לך בשלה הזה. במקור זאת תוכנה לתכנון עיצוב של אתרים ואפליקציות, אבל היא נהדרת בעריכת וקטורים - pen tool, תוכל להעלות קובץ SVG ולערות אותו כווקטור

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש.
צודק, אבל עדיין צריך לשלם לכל מחשב, ואם צריך את כל התוכנות זה 120 ש"ח לחודש כפול מספר המחשבים...

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חינמית לגמרי, אלא אם כן אתה רוצה לשתף עוד מפתחים לערוך ביחד אתך את הקובץ, מה שכנראה לא כל כך דחוף לך בשלה הזה. במקור זאת תוכנה לתכנון עיצוב של אתרים ואפליקציות, אבל היא נהדרת בעריכת וקטורים - pen tool, תוכל להעלות קובץ SVG ולערות אותו כווקטור
תודה! הפיינטול נראה טוב. צריך להכיר את התוכנה.
אבל בגדול אינקסקייפ נראית לי עם הרבה יותר כלים ואפשרויות... באמת מומלץ למי שלא מכיר.
*עריכה*
עכשיו אני רואה שאפשר לייבא תמונות לתוך צורה, שזה בהחלט יעיל כשאין אינדיזיין!

נערך לאחרונה ב:

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
רק שים לב,
שקול את ההחלטה שלך ללכת תוכנת חינמיות,

כי לטווח ארוך, אתה מכניס את התלמידים למקום בעייתי,

תלמיד ממשיך לעבוד עם הכלי שהוא התרגל בלימודים,
ובעולם שרובו אדובי,
אין להם עתיד,
לא תאימות, לא עבודות כשכירים, לא קבלת עזרה בתוכנה

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תלמידים משלמים על לימודים, לא?
אז לכסות עלויות קחו עוד 100 ש"ח לחודש וסיימתם סיפור... (וביננו יש עוד כמה אופציות לכיסוי בלי לערב את הכסף של התלמידים או ההורים שלהם ליתר דיוק).
לא שמעתי עדיין על תיכון שמאפשר מגמת גרפיקה בלי תוכנות...

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק שים לב,
שקול את ההחלטה שלך ללכת תוכנת חינמיות,

כי לטווח ארוך, אתה מכניס את התלמידים למקום בעייתי,

תלמיד ממשיך לעבוד עם הכלי שהוא התרגל בלימודים,
ובעולם שרובו אדובי,
אין להם עתיד,
לא תאימות, לא עבודות כשכירים, לא קבלת עזרה בתוכנה
טוב, א' זה לא קורס עכשיו של מלא מפגשים, וכל שכן שלא מגמה. זה יותר חוג של כמה מפגשים בודדים שבגלל מבנה הקפסולות כל התלמידים יעברו אותו בזמנים אחרים.
וב' - מכיר את פוטופי? כרגע לא נתקלתי בהבדל מהותי בינו לבין פוטושופ כולל הקיצורים המראה והכל...
תלמידים משלמים על לימודים, לא?
אז לכסות עלויות קחו עוד 100 ש"ח לחודש וסיימתם סיפור... (וביננו יש עוד כמה אופציות לכיסוי בלי לערב את הכסף של התלמידים או ההורים שלהם ליתר דיוק).
לא שמעתי עדיין על תיכון שמאפשר מגמת גרפיקה בלי תוכנות...
שוב, באמת אם זו הייתה מגמה או קורס של מפגש שבועי לכל אורך השנה אז נכון. כרגע זה כמו חוג של מספר מפגשים..
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה