תוכנות ומשחקים לנוקיה C2

מצב
הנושא נעול.

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
כן אבל אין אחריות שהסים לא יפזיק פתאום לעבוד כי זה רק פריצה ואם וועדת הרבנים עולה על הפריצה היא חוסמת את זה

ניו פייס

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נוקיה 208
למה הבלוטוס שלי דפוק כ"כ?
למה הוא לא מתחבר לי מלכתחילה? ולמה כשאני מפעילה אתו אני צריכה לעשות שחזור הגדרות יצרן?
למען ה' למה???

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
כי ועדת הרבנים לא רצו לפתוח את תפריט הקישוריות כי אז אפשר להופכו לגלונ ו ם לכ חשבו מספיק איך יכבו, ובאמת בכל החדשים כבר אפשר לכבות אבל גם אפשר לשלוח דברים בקלות

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני 'פרצתי' את הבלוטוס שלי בפלאפון 208 כשר כך שזה יהיה גלוי, אבל מה שזה עשה לי הוא שעכשיו אני כבר לא יכול לחבר בלוטס רגיל דהיינו כשאני מפעיל את יישום בלוטוס המקורי - הפלאפון נכבה
מישהו נתקל בזה והאם מישהו יודע על פיתרון?

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אני 'פרצתי' את הבלוטוס שלי בפלאפון 208 כשר כך שזה יהיה גלוי, אבל מה שזה עשה לי הוא שעכשיו אני כבר לא יכול לחבר בלוטס רגיל דהיינו כשאני מפעיל את יישום בלוטוס המקורי - הפלאפון נכבה
מישהו נתקל בזה והאם מישהו יודע על פיתרון?
‎שמישהו יעלה לכאן את הבלוטות של ועדת הרבנים, יש לי פיתרון,

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
1 יש לחלץ הכל ולפתוח את קובץ הJAR בתור ארכיון [RAR] ואז מחלצים את הקובץ MANIFEST.MF מתוך התקייה MATA-INF.
2 יש לפתוח את הקובץ בפנקס הרשימות או בכל עורך טקסט
3 לרדת לשורה MIDlet-Vendor ולשנות לNokia
לרדת לשורה MIDlet-Name ולשנות ל Bluetooth
לרדת לשורה MIDlet-Version ולכתוב 3.0
לשמור, ולהחליף את הקובץ הישן בחדש שעכשיו יצרת
4 להעביר את היישום לתקיית צלילים בנוקיה 208
5 בעז"ה זה אמור לעבוד

RRch1221

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שמעתי שיש אפשרןת בלי להתחבר לאינטרנט.
או שיש רק קבצים כמו תמונות, זה גם יעזור.

RRch1221

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך אולי כל מיני תוכנות חוץ ממה שהופיעו כאן?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה