תוכנות [התקנה] לא פועלות

משתמש1

משתמש פעיל
בתקופה האחרונה כמה תוכנות INSTALL [ואולי גם כאלו שלא] לא עובדות לי, למרות שאחרות כן עובדות. לדוגמא BlueStacksTweaker5 לא עובדת [גם בהפעלה כמנהל] הוא שואל אם אני מאשר להפעיל, העיגול קצת מסתובב וזהו, וכו תוכנת kiwix-desktop כנ"ל [למרות שKIWIX הישן כן מצליח לעלות], ועוד.
אולי אלו תוכנות שדורשות הרשאת מנהל.
אני המנהל במחשב ואין קוד סודי.

yosi44

משתמש פעיל
בתקופה האחרונה כמה תוכנות INSTALL [ואולי גם כאלו שלא] לא עובדות לי, למרות שאחרות כן עובדות. לדוגמא BlueStacksTweaker5 לא עובדת [גם בהפעלה כמנהל] הוא שואל אם אני מאשר להפעיל, העיגול קצת מסתובב וזהו,
אני המנהל במחשב ואין קוד סודי.

גם לי היא לא עולה כלל אע"פ שכל התוכנות עולות בלי בעיה. אבל אצלי אני מנהל ולכן הוא לא שואל אם להפעיל מנהל ועם כ"ז לא עולה כלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה