כללי תוכן ענינים - נתקע ולא מייצר!

steren

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
העימוד הפעם באמת נתקע בכל בעיה אפשרית.
חסדי ה' בעזרת אנשים טובים פה מתגברים על המכשולים ובעיקר לומדים לפעם הבאה.

הבעיה: התוכנה נתקעת כאשר אני רוצה להחיל תוכן ענינים (כותרת וכותרת משנה)

היות ואני דחוקה בזמן אין לי בעיה גם לעשות את זה ידני העניין הוא שברצוני שיאסוף לי לרשימה אחת את כל הכותרות והכותרות משנה מהמסמך. זה אפשרי?

תודה רבה ויישר כוח למסייעים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
דרך התוכנה עצמה את לא יכולה לעשות הרבה עם תוצאות גרפ חוץ מלהחליף אותם.
על ידי סקריפט את יכולה לקחת אותם ולעות מה שאת רוצה איתם (להעתיק אותם למסמך חדש, לעשות תוכן ענינים ידני ועוד ועוד).
על מה שאת רוצה יש לי סקריפט מוכן שבעקרון הוא לאינדקסים מורכבים אבל יכול להיות טוב גם כאן.
הוא לוקח תצואות גרפ (כלומר את מזינה גרפ, )והוא מעתיק אותם למסמך חדש עם או בלי מספרי העמודים שלהם.
במקרה הזה הגרפ יהיה ^.+?/r בסגנונות של הכותרות שפרושו הוא בעצם כל הפסקה וכל הכותרת.
הסקריפט הוא חלק מחבילת העיצוב מס'1 שיצאה לא מזמן, אבל ניתן גם להשיגו בנפרד.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
סביר להניח שיש לך איזה באג במסמך עצמו, שגורם שביצירת התוכן התוכנה מתבקשת לעשת משהו בלתי אפשרי - בד"כ 2 דברים סותרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה