עזרה תוכלו לתת לי דקה?

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
התחלה מדהימה ממש!
עלי והצליחי

Plomba

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה רבה רבה לכל העוזרים ומסייעים גם במחמאות וגם בהערות המחכימות.
שיניתי לפי מה שהעירו לי פה.
איך זה נראה עכשיו?
מה אתם אומרים, זה לא מדי ריק? אני חוששת להוסיף כי אולי זה יהיה יותר מדי. (ואיך התחרה הזאת? איזה יותר מתאים?)
תודה רבה!
תחרה מבואו.JPG

Plomba

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה אומרים על המודעה האחרונה?
(קשה לי עדיין להחליט לבד)
תודה לכל המגיבים.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כתבו פה הרבה הכוונה.
שני דברים שראיתי:
1. כשאת משנה, אל תשני את הקונספט בצורה מוחלטת. שינית גריד, שוב שינית גריד, שוב עשית משהו חדש, זה מבלבל ולמרות שאת משתבחת - זה לא מקצועי לעשות את זה - אלא אם כן הלקוח אומר לך 'סטופ, תשני'.
2. לעולם, לעולם לעולם אל תחשבי על עצמך בתור מתחילה. זה מגיע ממקום קצת נחיתי, הססן, מתלבט, חושב שכולם פה יודעים יותר ממך... שתדעי, יש פה לא מעט שעפים על עצמם לגמרי למרות החגורה שלהם. חוץ מזה, אם הפורום הזה פתוח - גם הלקוח עשוי לראות את העיצוב ואם הוא לא מאד הגון - הוא עלול לעשות עליך מניפולציות ולדרוש ממך שתורידי במחיר 'כי את מתחילה'.
אם את רוצה לתת במחיר זול יותר, עדיף לך להגדיר לעצמך מחיר גבוה מראש - ולתת הנחה "לכבוד X/Y/Z", ככה תשמרי על מתח מקצועי גבוה.

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
"אני" אהבתי יותר את התחרה הקודמת.
וגם אהבתי לראות איך השתדרגת כ"כ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה