דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

רק רבינו

משתמש פעיל
אתה כותב אני עם אותה בעיה (שומע כבר חודשיים בהדפסה), ושניה אחרי זה אתה מספר סיפור שונה לחלוטין שקיבלת כבר, והגשת בקשה נוספת וכו' .
אתם 2 אנשים שמשתמשים באותו שם משתמ
כתבתי שקיבלתי זכאות ולא כתבתי שקיבלתי את הכרטיס המיוחל..

@אשל חב"ד
מה אני עושה למעשה ??
כבר שלחתי עוד פעם פניה לעריה שזה עוד לא מופיה באשל חב'ד וענו לי שיתפלו בזה ואחרי כמה ימים אתקשו אלי מהעריה שזה טופל
ולמעשה אומרים לי באשל חב''ד שאני לא זכאי
תודה רבה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
מה אני עושה למעשה ??
כבר שלחתי עוד פעם פניה לעריה שזה עוד לא מופיה באשל חב'ד וענו לי שיתפלו בזה ואחרי כמה ימים אתקשו אלי מהעריה שזה טופל
ולמעשה אומרים לי באשל חב''ד שאני לא זכאי
תודה רבה
לכל תושבי ירושלים הממתינים, קיבלנו רק לפני יומיים את הרשימה מעירית ירושלים, הרשימה עוברת למירשם האוכלוסין לבדיקה, ורק לאחר מכן עולה למערכת שלנו, זה תהליך שאורך שבוע, תנסו להתקשר שוב, בשבוע הבא, אם עדיין שמכם לא שם, משמעות הדבר שגם ברשימה החדשה שקיבלנו מעירית ירושלים לא הייתם.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
לכל תושבי ירושלים הממתינים, קיבלנו רק לפני יומיים את הרשימה מעירית ירושלים, הרשימה עוברת למירשם האוכלוסין לבדיקה, ורק לאחר מכן עולה למערכת שלנו, זה תהליך שאורך שבוע, תנסו להתקשר שוב, בשבוע הבא, אם עדיין שמכם לא שם, משמעות הדבר שגם ברשימה החדשה שקיבלנו מעירית ירושלים לא הייתם.
יכול להיות שבגלל זה יש קשר לטלפונים ממרשם האוכלוסין שהתקשרו אלי?
מקווה שלא היה איזה פספוס...

לכל תושבי ירושלים הממתינים, קיבלנו רק לפני יומיים את הרשימה מעירית ירושלים, הרשימה עוברת למירשם האוכלוסין לבדיקה, ורק לאחר מכן עולה למערכת שלנו, זה תהליך שאורך שבוע, תנסו להתקשר שוב, בשבוע הבא, אם עדיין שמכם לא שם, משמעות הדבר שגם ברשימה החדשה שקיבלנו מעירית ירושלים לא הייתם
אבל אני תושב בית שמש וכמו שאמרתי לך שהתקשרו אלי מהעריה בסוף שבוע שעבר שהפרטים עוברו לאשל חב''ד
תודה רבה

my car

משתמש פעיל
@אשל חב"ד
קיבלתי הודעה על אישור הזכאות ושהכרטיס בתהליך הנפקה.

נשאר לי הכרטיס שלכם מהחלוקה הקודמת בקורונה,
איך אפשר לעשות שהכסף ייכנס לכרטיס הישן שיש אצלי?

רק רבינו

משתמש פעיל
בשיחה שקיבלת הם אמוים לשאול אותך האם הכרטיס הישן עדיין ברשותך או שבעת העדכון לזכאות הם אמרו לך להתקשר למספר מסוים כדי לעדכן פרטים ושם הם גם שואלים האם הכרטיס הקודם עדיין עצלך.

my car

משתמש פעיל
בשיחה שקיבלת הם אמוים לשאול אותך האם הכרטיס הישן עדיין ברשותך או שבעת העדכון לזכאות הם אמרו לך להתקשר למספר מסוים כדי לעדכן פרטים ושם הם גם שואלים האם הכרטיס הקודם עדיין עצלך.

בשיחה שקיבלתי הם רק שאלו אם מס' הנפשות נכון.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
קיבלתי הודעה על אישור הזכאות ושהכרטיס בתהליך הנפקה.

נשאר לי הכרטיס שלכם מהחלוקה הקודמת בקורונה,
איך אפשר לעשות שהכסף ייכנס לכרטיס הישן שיש אצלי?
תתקשר למוקד הממוחשב 0777711174 ותבצע את השיוך של הכרטיס הישן.
בהצלחה.

איש ירושלמי

משתמש חדש
לאשל חב"ד
שלום רב
אם מגיע לנו יותר מ1000 ש"ח איך מטעינים את כל הסכום, עכשיו הטענו 1000 ונותר עוד זכות של 725 ש"ח, יש לי כרטיסים מתקופת הקורנה, האם צריך להטעין ב2 כרטיסים, או שהכל נטען בכרטיס אחד.
תבהירו לכולם
תדודה רבה

Ayala12345

משתמש פעיל
@אשל חב"ד רציתי לדעת האם זה הגיוני שקיבלתי מייל לפני חודש וחצי כבר מעריית ירושןלים שאנחנו זכאים
ובקו הקולי עדיין לא מעודכן הת"ז שלנו?????
למי אפשר לפנות????

A052

משתמש סופר מקצוען
לאשל חב"ד
שלום רב
אם מגיע לנו יותר מ1000 ש"ח איך מטעינים את כל הסכום, עכשיו הטענו 1000 ונותר עוד זכות של 725 ש"ח, יש לי כרטיסים מתקופת הקורנה, האם צריך להטעין ב2 כרטיסים, או שהכל נטען בכרטיס אחד.
תבהירו לכולם
תדודה רבה
הבהירו לכולם 456 פעם באשכול הזה שאין לכם כח לדפדף בו.

הכרטיס נטען ב1000 ש"ח, ולאחר כמה ימים ממימוש חלקי נטען שוב ושוב עד לסיום ההטענה לפי הזכאות.
@אשל חב"ד, מה עושים אם הכרטיס נעלם? היתה בו יתרה גבוהה
מתקשרים אליהם ומודיעים על אובדן.

A052

משתמש סופר מקצוען
ייתכן שיחשבו אחוזים מסויימים עד שהוא נולד ואחוזים אחרים ממתי שהוא נולד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה