דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

הר ציון

משתמש רשום
שימו לב
בעבר חולק לכל אחד לפי איזור מגוריו.

בכל איזור היתה עמותה אחרת שחילקה את הכרטיסים, המספר למעלה תקף למקומות שהם חילקו בפעם שעברה.

אני אישית קבלתי הודעה על זכאותי מהמס' הנ"ל, והתבקשתי להזין את מס' הכרטיס שברשותי (היה לי את זה), ומחכה עכשיו יחד עם המוני בית ישראל ליציאת הפרויקט
(תמיד כל המהלכים מצליחים לפני בחירות, תזכרו מה להצביע בבחירות הבאות, אוי לבריות מעלבונו של הציבור).

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עברתי על כל האשכול ולא מצאתי תשובה ברורה
מי שהגיש בקשה להנחה רק עכשיו
האם יקבל השלמה של הפעימה הראשונה או שיקבל רק החל מפעימות הבאות ?
כאמור, יש רק פעימה אחת, גם מי שמגיש עכשיו או בהמשך השנה, ברגע שהרשות תעביר את השמות, יקבל.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
אימתתי את הפרטים בקו הטלפון ואישרתי שהכרטיס הישן עדיין אצלי אבל היה לי 2 או 3 כרטיסים
האם צריך לאמת את כל הכרטיסים?
וא"כ האם פשוט להתקשר שוב ולאשר מחדש את כל הפרטים ולהקיש את הכרטיס השני?
(את הכרטיס השלישי אני לא מוצא..)
הכל יוטען רק לכרטיס אחד, ברגע שעשית אימות הכרטיס הזה קושר אליך, שאר הכרטיסים לא רלוונטיים.
בכל זאת כדאי לשמור אותם, למקרה שתאבד את הכרטיס הטעון ויש לך בבית כרטיס חילופי ניתן להעביר את הכסף לכרטיס האחר.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ממש לא.
להגיע לעירייה עם הת"ז החדשה (אפשר להדפיס מהאיזור האישי הממשלתי) ולבקש להוסיף את הילד למערכת ההנחה בארנונה.
לא בטוח שהם יסכימו, יש רשויות שלא עושות את זה באמצע השנה (במיוחד אם כבר יש הנחה).
לגבי תווי המזון, כדי להוסיף את הנפש למשפחה שכבר דווחה לנו, הרשות צריכה לשלוח תיקון לרשומה של המשפחה, כמעט כל הרשויות לא מוכנות לעשות את זה.
באותה מידה, הם גם לא מבצעות תיקון להפחתה, הן לא מורידות ילדים שהתחתנו באמצע השנה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
היה לי הנחה בעירייה בתחילת השנה עד 08/2023 אבל תוקף ההנחה פגה כי עדיין לא הבאתי את השומה של 2022 עד התאריך הנ"ל, (כי אני צפוי לקבל את השומה של 2022 רק בערך עוד חודש)
האם אני אהיה זכאי באופן אוטומטי?
תבדוק במערכת הטלפונית, האם שמך מופיע, אם כן, תקבל אוטומטית.

שוקולד פרה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אנחנו זכאים ל 70% הנחה בארנונה (מסיביות כלכליות)
בטלפון לאחר הקשת ת"ז ועיר הוא אומר שכרגע זכאים רק אילו אם הנחה משהו פה לא ברור לי

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
@אשל חב"ד
קיבלתי הודעה של זכאות לתווי מזון, אבל לא רשמתי את מס' הטלפון לעדכון פרטים. מה המספר? (ירושלים)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה