תודי זה הכסא ששילמת עליו הכי יקר:)

S

משתמש פעיל
1500- כיסא בסיסי של האולם כולל וילונות מאחור וספה,
הוספנו 6 סידורי פרחים חיים בשילוב נרות שמיד לאחר החופה הונחו על השולחנות.
(לא זוכרת כמה הם עלו, אבל הם חסכו לנו מרכזי שולחן...)
לפני 3 שנים:)

מיכו'ש

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בסביבות 4,000 כסא מהמם!!! פרחים חיים ומרכזי שולחן מפוארים..
לפני 7 שנים (היינו באותו מחזור בסמינר :=)

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפני קצת יותר משני עשורים - הנושא בכלל לא דובר. מפה לבנה על הכיסא. ברקע - קירות של האולם. על השולחנות היה אוכל ללא פרחים וללא פמוטים. וכולם היו שמחים. ועל מי שהתחתנה באותם הימים בהכי סטייל היום הילדים שלה גם יגידו: ''איזה סגנון מיושן...''. לדעתי, עם כל התוכניות לחסכון בהוצאות לשמחות - הייתי מצביעה על הורדת מחירים בכיסאות וקישוטים. מוגזם להשקיע כאלה סכומים, בעיקר בשביל תמונות. אם ההורים משלמים - אולי עדיף לעזור עוד כמה חודשים בשכירות אחרי שנה ראשונה? אם ישאלו את הזוג שנה אחרי חתונה כשמתחילים לשלם לבד, ובד''כ כבר יש תינוק - מה עדיף - כמה קישקושים שנשארו בתמונות או כסף ממשי שיכול ללכת לשכירות, חשמל, אוכל, ביגוד, נסיעות...

נחמי3

משתמש מקצוען
לא יודעת אם יעזור לדיון,
אבל לי היה כסא שבא מטעם האולם,
ועד היום כואב לי ... (9 שנים...)
זה היה כסא כתר מצופה בבד לבן,
עלוב מאין כמוהו....
ליתר בטחון זה היה כיסא עם ידיות-כך שבכלל לא הצלחתי בגודלי הרב ובמלמלותיי להכנס לתוכו... :rolleyes:
לא יודעת אם להשקיע בטירוף,
אבל שיהיה מכובד!

יש לי תמונה למי שמתעקש.... :p
נוראי התיאור

undo

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לפני כמעט שנתיים
מלאכותי
2800 ש"ח במקום 3300 ש"ח, כיון שהגענו עם הכלה של היום הקודם.

קבצים מצורפים

• __DSC8026 (17).jpg
    __DSC8026 (17).jpg
    2 MB · צפיות: 79

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה