התייעצות תודות וחיובים על תרומות שלא תרמתי

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בעיקרון הראשון שרשם/התרים דרככם הוא שאחראי לכל השאר.
ולכן,
- אם הוא אדם פרטי שלא קשור לאירגון. על האירגון לטפל בניקוי השדה של המייל מהמייל שלכם. או להפסיק להשתמש בו כברירת מחדל.
- האפשרות היותר ריאלית - שהאדם הראשון שהשתמש מקושר לאירגון - ומתרים אחרים - ולכן צריך לפנות אליו שיפסיק להכניס את המייל שלכם ככתובת מייל בברירת המחדל - כשאין כתובת מייל אחרת.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
- אם הוא אדם פרטי שלא קשור לאירגון. על האירגון לטפל בניקוי השדה של המייל מהמייל שלכם. או להפסיק להשתמש בו כברירת מחדל.

כשאמרתי למזכירה שנראה שהכתובת שלי היא דיפולטיבית, היא צחקה ואמרה שאם כן, הייתי מקבלת מאות מיילים כאלו.
- האפשרות היותר ריאלית - שהאדם הראשון שהשתמש מקושר לאירגון - ומתרים אחרים - ולכן צריך לפנות אליו שיפסיק להכניס את המייל שלכם במייל ברירת מחדל - כשאין כתובת מייל אחרת.

יש לי רק שמות מלאים וחצי מפרטי האשראי שלהם.
אין לי כל דרך להגיע אליהם, אא"כ אני אפרסם כאן את שמותיהם...

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כשאמרתי למזכירה שנראה שהכתובת שלי היא דיפולטיבית, היא צחקה ואמרה שאם כן, הייתי מקבלת מאות מיילים כאלו.

את צריכה לברר רק את מספר הטלפון של השם הראשון - או ב144 או תבקשי באישי ממי שיש לו אגרון.
ממנו את צריכה לברר - מי התרים אותו? ואל מי שהתרים לפנות ולבקש להפסיק להשתמש בכתובת המייל שלך.
ואם זו טלפנית של המקום מגיע לה בין היתר נו נו נו

אברהם בורש

משתמש חדש

שלום פררו רושה, צור איתי קשר בהקדם,
אברמי בורשטיין - 052-5163483

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה מה שקבלתי למייל שלי:
בתור התחלה - 5 תודות על תרומות שונות ע"ש אנשים שונים לקמפיין קומי אורי (בספטמבר), שלא אני תרמתי.
יצרתי קשר עם קומי אורי והמזכירה שם התעקשה שמדובר באנשים שאין להם כתובת מייל, ולכן הזינו את כתובת המייל שלי.
לא עזר שהסברתי לה שמדובר באנשים שאיני מכירה כלל, שתרמו בשעות שונות של היממה, ושלאף אחד מהם לא אמורה להיות כתובת המייל שלי. זה המשיך ועלה ל 9, 15, 17, והמזכירה מתעקשת שהם בעצמם הזינו את הכתובת שלי, ושלא מדובר בבאג או באיזה ערך דיפולטיבי.
כשראיתי שאין עם מי לדבר עזבתי את זה, ובסופו של דבר קבלתי 21 (!) תודות על תרומותי הנדיבות. (הסמקתי מגאווה...)

די שכחתי מזה עד שראיתי אתמול והיום שקבלתי 7 עדכונים על חיובים ע"י דרך עליה לקומי אורי. לפי הנסיון שלי איתם, זה רק ילך ויגדל.
תכל'ס - איך זה קורה שהכל מופנה אלי?
@אברהם בורש הוא אכן הכתובת.
(אם הוא לא יחזור אלייך בהקדם אז תצרי קשר באישי ואנסה לעזור.)
@אברהם בורש הוא המנהל של קומי עורי.
אני קבלתי את המיילים מקומי אורי
כך שזה לא ממש עוזר לי...
בכל אופן ממש תודה על הרצון והעזרה

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כך שזה לא ממש עוזר לי...
:D :D :D
חשבתי שיש לך שגיאת איות :) :)
קומי אורי - המאחז בשומרון? או שיש עוד קומי אורי בעולם?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
:D :D :D
חשבתי שיש לך שגיאת איות :) :)
קומי אורי - המאחז בשומרון? או שיש עוד קומי אורי בעולם?
upload_2019-10-23_15-22-21.png

אין לי מושג, לא מכירה...

סייבר

משתמש מקצוען
@אברהם בורש עובד בעמותה אולי הוא יוכל לעזור לכם?
( @גלבוע ) עבדה שם, אולי היא מכירה שם מישהו שיש מה לדבר איתו?
כך שזה לא ממש עוזר לי...

אויש...טעות שלי...

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אכן זה קצת היה נשמע תמוה שזילזלו בך שם...
הם באמת אנשים עם נשמה שם!
(אפי' שאותי פסלו שם מהמחנה שם;))
לא מכירה לא אותם ולא אותם, אבל בכל אופן, אם אני אתרום לאנשהו - זה יהיה לקומי עורי ולא לקומי אורי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה