תודה רבה לכם!!!!

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין מילים לתאר את החויה הגדולה שעברנו אתמול בחתונת אחותי הקטנה...
אין מילים לתאר את הצלם מאיר שבח שראוי לכל שבחֱ!! לא נראה לי שהבן אדם מתעייף,יש לו בטריה רזרבית,הוא עומד בתנאי לחץ מטורפים! הוא מצלם משפחה ענקית בסבלנות מדהימה,הסטודיו שלו מקצועי ומעניין ויפה ומגוון הצילומי חוץ היו ממתק נחמד הכלה הגיעה לאולם ואמרה "איזה תמונות יפות הוא עשה"! כמה שאני רק אכתוב לא אוכל להעביר לך את ההרגשה הטובה שהשארת לכל המשפחה וכולם אמרו לי בערב הזה איזה צלם נחמד הבאת לנו,רואים שאת יודעת את מי לבחור...

ועכשיו הזמן להודות לצלמת הנחמדה שרי גולד שעשתה את העבודה בשקט ועדינות בלי לנהל את האירוע,ותודה שנתת לי את המצלמה שלך כדי לטפל קצת בבנות היפות לפי איך שאני רגילה לצלם בחתונות של אחרים,אני רוצה גם....:)
שרי היית נהדרת! היה שווה להכיר אותך.

מאיר,שרי,תודה רבה!! ושניפגש בשמחות,תמיד.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האמת שהייתי קצת בהלם, הבאתי לך שניה להחזיק את המצלמה ו...פשוט התחלת לצלם :eek:

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה תעשה צלמת שמחזיקה מצלמה ויש מולה 6 בנות יפות?:)

naomif

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומית;1195535:
אין מילים לתאר את החויה הגדולה שעברנו אתמול בחתונת אחותי הקטנה...
אין מילים לתאר את הצלם מאיר שבח שראוי לכל שבחֱ!! לא נראה לי שהבן אדם מתעייף,יש לו בטריה רזרבית,הוא עומד בתנאי לחץ מטורפים! הוא מצלם משפחה ענקית בסבלנות מדהימה,הסטודיו שלו מקצועי ומעניין ויפה ומגוון הצילומי חוץ היו ממתק נחמד הכלה הגיעה לאולם ואמרה "איזה תמונות יפות הוא עשה"! כמה שאני רק אכתוב לא אוכל להעביר לך את ההרגשה הטובה שהשארת לכל המשפחה וכולם אמרו לי בערב הזה איזה צלם נחמד הבאת לנו,רואים שאת יודעת את מי לבחור...

ועכשיו הזמן להודות לצלמת הנחמדה שרי גולד שעשתה את העבודה בשקט ועדינות בלי לנהל את האירוע,ותודה שנתת לי את המצלמה שלך כדי לטפל קצת בבנות היפות לפי איך שאני רגילה לצלם בחתונות של אחרים,אני רוצה גם....:)
שרי היית נהדרת! היה שווה להכיר אותך.

מאיר,שרי,תודה רבה!! ושניפגש בשמחות,תמיד.

מסכימה עם כל מילה!
הוא צילם גם בחתונה שלנו, תמונות ברמה לא רגילה, וצילם בסבלנות את כל המשפחה העניפה והכל בזריזות בצורה מסודרת ומאורגנת בלי אפשרות לפספס אף אחד, כולנו מאוד נהננו!
באמת מגיע לו הבמה הזו לישר כוח גדול מאוד!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הי, רק עכשיו אני רואה את זה.. תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה