תודה! ושיתוף:)

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י bbr;1422117:
אני גם עשיתי מיד אחרי האשכול הזה סט של שרשרת צמיד ועגילים מקסימים, בתחילה די הסתבכתי, תקראי היטב את ההנחיות שהיא כתבה ותראי שזה יצליח לך.
אסור שהעיגול יהיה מדי גדול, כי צריך שהמברשת של הלק תצליח פחות או יותר לכסות בפעם אחת את העיגול, מנסים פעם פעמיים עד שזה נתפס.
בהצלחה:)

אני רוצה (הבת שלי..) להכין, את מוכנה לצרף תמונות?

האיה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צריך כמה נסיונות עד שקולטים את הפטנט,
בגדול זה כבכיכול לנסות לפתוח את המברשת בין שני הצדים וכביכול ליצור בועה כשעשיתי צורה יותר מאורכת זה נתפס מיד בעגול יותר צריך להחזיק את המברשת כמה שניות שהבועה לא "תתפוצץ".
בהצלחה!

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
את השיטה הבנתי, וניסיתי. רציתי תמונות להשראה להכנת צמיד או דברים אחרים מעניינים. ושאלה: איך עושים שהצבע יצא שקוף, אתן שמות קצת או ממש ממלאות?

האיה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האמת שלא עשיתי צבע שקוף אלא שמנת אז יצא לי אטום יחסית

האיה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה יש לגלות?
ניסתי את הטכניקה לבנתים כתליון קטן, חלק מאורכים חלק עגולים וכו' וזה מה שהעלתי בחכתי...
אגב, לדעתי חיבים 2 שכבות כי זה יצא דק מידי, גיליתי שהילדה שלי פשוט פוצצה לי אותם אחד אחד...
אני עכשיו מסה לעשות צמיד עם עגולים קטנים יותר על מברג שהוא יחסית צר מעיפרון

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י dk;1422447:
את השיטה הבנתי, וניסיתי. רציתי תמונות להשראה להכנת צמיד או דברים אחרים מעניינים. ושאלה: איך עושים שהצבע יצא שקוף, אתן שמות קצת או ממש ממלאות?

לק שקוף:)

או מעט צבע. אבל זה עלול להקרע.

בהצלחה!

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
ניסיתי, ויצא מהמם, באמת קטנצי'ק, אבל מתוק,
סתם שאלה, בתמונה בתחילת האשכול הצמיד נראה עם עיגולים ממש גדולים, אפשר לעשות, או שזו רק אשליה של גודל?

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מתוק מדבש;1423136:
ניסיתי, ויצא מהמם, באמת קטנצי'ק, אבל מתוק,
סתם שאלה, בתמונה בתחילת האשכול הצמיד נראה עם עיגולים ממש גדולים, אפשר לעשות, או שזו רק אשליה של גודל?

זה הכי גדול שהצלחתי לעשות. זה קצת יותר גדול, לא בהרבה.

ותמיד כדאי לנסות:p:)

אשמח לראות תמונות:)

רחלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה