תואר שני במה עדיף?

אזמרה

משתמש רשום
שלום לכולם,

לחברה שלי יש תואר ראשון בחינוך +התמחות באמנות
היא מתלבטת האם להמשיך לתואר שני בתרפיה באמנות (במבח"ר)

היא בקשה ממני לשאול כאן בפורום-
מישהו יודע אם יש ביקוש בשוק העבודה למטפלות באמנות?
אילו מסגרות מעסיקות מטפלות באמנות (לא כעצמאיות) ומה גובה השכר?

אם יש כאן מישהי מטפלת שאפשר להתייעץ אתה, זה יעזור לה מאוד (בפרטי).

תודה לעונים:)

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
עד כמה שידוע לי כבר אין מקום במגמת טיפול באומנות חזותית במבח"ר בשנה הקרובה. אני שמעתי תשובות שונות ממטפלות לגבי ביקוש, בגדול, קיים ביקוש. ניתן לעבוד במסגרות של משרד החינוך, הרווחה וכן דרך קופות החולים ומכונים להתפתחות הילד או בריאות הנפש. לרוב, כדי להגיע למשרה מלאה צריך לעבוד במספר מקומות. היתרון בעבודה במשרד החינוך הוא בתנאים, ובכך שמדובר בשעות הבוקר, אבל השכר נמוך (כמדומני, כמו מורה). באופן עצמאי עם הסדר בקופות החולים ובמכונים השכר גבוה יותר, אבל שעות העבודה העיקריות הן פעמים רבות אחר הצהריים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה