דרוש מידע תואר בתכנות

עדין תלמידה...

משתמש רשום
הי
אני עכשיו מתחילה יג באחד הסמינרים הגדולים בירושלים.
אני לומדת מסלול בינה מלאכותית של קמאטק.
הבנתי שההשמה של קמאטק מזעזעת ואין שום סיכוי לעבור את המבחנים שלהם אלא אם כן את מחוננת...(המורה שלי למתמטיקה אמרה שמראש 25 אחוז מהמבחן הוא מעבר לחומר הנלמד)
יש לי אחות מתחתיי.
השאלה אם ללכת ללמד בבית ברכה ההתלבטות היא מכיוון שאמרו לי שהם לומדות מדעים בדגש מדמח וזה לא ככ שווה בנוסף אמרו לי שבנות סמינר יש להם ידע יותר מקיף ובסוף בשוק העבודה מה שמעניין זה יותר הידע ופחות התואר( לאחר שנה שנתיים של ניסיון) מצד שני דברתי עם בת דודה שלי שהיא מתכנתת מאד בכירה ואמרה לי שבלי תואר אין סיכוי להשיג ניסיון איכותי והמשכורות נמוכות בפער משמעותי.
אז השאלה היא בעצם: האם לצאת למרות שיש לי אחות (ואם אני יצא כנראה שהיא לא תתקבל) כי התואר הוא קריטי או, שאפשר להסתמך על תעודה של מהט, להשלים כמה קורסים בפתוחה ולהשיג משרת סטודנט וכדו או לקוות לעבור את קמאטק...
תודה רבההה

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
* אני חושב שהמבחנים של הפתוחה לא פחות קשים מקמאטק.

* ברור שתואר נחשב יותר.

* הלימודים של קמאטק מגשרים את הפער שיש בין הלימודים בסמינר ללימודי התואר במקצועות מסויימים של התואר.

נערך לאחרונה ב:

עדין תלמידה...

משתמש רשום
נכון אבל יש מועד ב בקאמטק נכשלת נכשלת ואם לא עברת בציון מאד גבוה הם לא מסדרים עבודה

TE 10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
כרגע במצב השוק הנוכחי אין מה לבנות על קמאטק...!
גם אלו שהתקבלו לא בהכרח יקבלו עבודה
מכירה הרבה בנות שהסתדרו בעבודה בלעדיהם
ומולן בנות שהתקבלו לבוטקאמפים והמצב לא משהו בכלל....
מה שיהיה עוד שנתיים ה' יודע, יכול להיות מיתון ויכול להיות ההפך.
ובקשר למבחנים של קמאטק- לא חושבת שהם בלתי עבירים
לא חייבים להיות גאונים בשביל לעבור אותם, אבל כן ללמוד ולהשקיע.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כמו כן קמאטק זה חברת השמה לחסרות תואר מבחינה אידאולגית,
הם "אומרים" לחברות, שאומנם אין להם תואר אבל זה לא בגלל שהם טיפשות, ואנחנו נסנן ונביא לכם את המוכשרות.

כמובן שתואר מהפתוחה חוסך את התיווך הנ"ל (התואר וציוניו מראים את רמת המוכשרות).

כיום המצב בכללי קשה, לכן כמו בכל השוק ההשמה של קמאטק בקשיים.

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה

מנטה מנטוס

משתמש צעיר
הי
אני עכשיו מתחילה יג באחד הסמינרים הגדולים בירושלים.
אני לומדת מסלול בינה מלאכותית של קמאטק.
הבנתי שההשמה של קמאטק מזעזעת ואין שום סיכוי לעבור את המבחנים שלהם אלא אם כן את מחוננת...(המורה שלי למתמטיקה אמרה שמראש 25 אחוז מהמבחן הוא מעבר לחומר הנלמד)
יש לי אחות מתחתיי.
השאלה אם ללכת ללמד בבית ברכה ההתלבטות היא מכיוון שאמרו לי שהם לומדות מדעים בדגש מדמח וזה לא ככ שווה בנוסף אמרו לי שבנות סמינר יש להם ידע יותר מקיף ובסוף בשוק העבודה מה שמעניין זה יותר הידע ופחות התואר( לאחר שנה שנתיים של ניסיון) מצד שני דברתי עם בת דודה שלי שהיא מתכנתת מאד בכירה ואמרה לי שבלי תואר אין סיכוי להשיג ניסיון איכותי והמשכורות נמוכות בפער משמעותי.
אז השאלה היא בעצם: האם לצאת למרות שיש לי אחות (ואם אני יצא כנראה שהיא לא תתקבל) כי התואר הוא קריטי או, שאפשר להסתמך על תעודה של מהט, להשלים כמה קורסים בפתוחה ולהשיג משרת סטודנט וכדו או לקוות לעבור את קמאטק...
תודה רבההה
יש לכן מכון לב בסמינר?
כי אם כן עושים שם הרבה מהתואר ואז אם את רוצה את יכולה להשלים תוך שנה שנה וחצי
כך את גם נשארת בסמינר וגם יכולה להשלים לתואר אם זה חשוב לך

Sara Rivka

משתמש מקצוען
יש לכן מכון לב בסמינר?
כי אם כן עושים שם הרבה מהתואר ואז אם את רוצה את יכולה להשלים תוך שנה שנה וחצי
כך את גם נשארת בסמינר וגם יכולה להשלים לתואר אם זה חשוב לך
מסתמא שאם היא לומדת בינה דרך קמאטק, כנראה שאין להן מכון לב...

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מכון לב זה לגברים. מכון טל זה לנשים ואכן יש שם השלמת תואר עם הכרה בכל הקורסים.
בעיקרון תוכנה נסיון שווה ערך הרבה יותר מתואר.
בכל ראיונות העבודה שהייתי בעבר לא הסתכלו כמעט על התואר ויותר ענין אותם הניסיון.
כמו בכל דבר זה ענין של ס”ד גדולה מכירה בוגרות תואר שלא מוצאות עבודה או נוסעות כל יום מרחקים גדולים ומצד שני בוגרות סמינר חלקם עכשיו ממש סימו ומסודרות בעבודה מצוינת

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אולי את יכולה להישאר בסמינר וללמוד בפתוחה בלי שאף אחד יודע
החומרי לימוד ממילא חופפים
וככה אחותך תוכל להתקבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה