קורונה תגלית - להרבות כבוד שמיים

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
אולי זה פשוט לכם אבל לי זה היה חידוש

בעלי חזר מהתפילה בלילה הראשון של ראש השנה ואמר, "אם אנו רוצים ומחפשים להרבות כבוד שמיים עלינו להתפלל שלא יצא שום חילול השם משום דבר שקשור ליידישקייט, גם אם זה מתקיים בצורה שזה לא לפי השקפתינו. לא משנה אם זה אומן או דברים שאינם לפי כללי הזהירות שלמשרד הבריאות!!"

שנה טובה לכולם ובשורות טובות

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אמת.
אבל אם כבר כדאי להתפלל שכל האלו שלא מכירים בגדולת הדברים שקשורים ליידישקייט - שכן יכירו.
"וילמדו תועים בינה".
(זה באותו מחיר, לא שוה ללכת על כל הקופה?! :))

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
אמת.
אבל אם כבר כדאי להתפלל שכל האלו שלא מכירים בגדולת הדברים שקשורים ליידישקייט - שכן יכירו.
"וילמדו תועים בינה".
(זה באותו מחיר, לא שוה ללכת על כל הקופה?! :))
בין עם הדברים שקשורים ליידישקייט הכוונה מצוות ונשמרתם ובין עם זו עניינים ומצוות אחרים

ריחיים

משתמש פעיל
גם אם זה מתקיים בצורה שזה לא לפי השקפתינו

אז למה הוספת את זה?וגם ציינת בעיקר יידישקייט?
נראה לי יותר צריך להתפלל שנצליח לעמוד על היידישקייט!!! בכל מקום מעריכים את החזקים שעומדים על דעתם ועקרונותיהם וככל שנהיה יותר חזקים ככה יותר יכבדו אותנו!!!!

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
א
אז למה הוספת את זה?וגם ציינת בעיקר יידישקייט?
נראה לי יותר צריך להתפלל שנצליח לעמוד על היידישקייט!!! בכל מקום מעריכים את החזקים שעומדים על דעתם ועקרונותיהם וככל שנהיה יותר חזקים ככה יותר יכבדו אותנו!!!!
בל אנחנו לא מחפשים את הכבוד המדומה אלא את רצון ה'

חבל לגרור שוב לויכוח המטופש הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה