תבנית לאפית חלות

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
בעבר העלו כאן לינק לתבנית אפיה בצורת חלה קלועה,
מכנסים את הבצק והוא מקבל צורה מהתבנית
לא מצליחה למצוא את השרשור הנל ,
משהי יכולה להעלות לי מאיפה ניתן לרכוש את המוצר?
תודה מראש

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קניתי משהו כזה בכליצ'ן
וממש לא אהבתי

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ראיתי את זה פעם ולא הצלחתי להבין איך החלה עומדת אחרי זה, הרי הלמעלה תופח (ולא בקו ישר), אז בתבנית הזו החלה עגולה מלטה ועם בליטות מלמעלה?

חוץ מזה אני חושבת שחלק מהמרקם של החלה נוצר בעקבות הקליעות, ואם לא קולעים זה נהיה מרקם דחוס של לחם, וצורה (נגיד) של חלה...

סופר וספר

משתמש פעיל
בשבת האחרונה אכלתי חלה שנאפתה בתבנית כזו,
הטעם שלה ממש רגיל.

סתם מעניין, מה המחיר שלה בארץ?
(באנגליה היא עולה 70 ש"ח)

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צרפתי תמונה
אני רואה שבאתר כל-פה התבנית עולה עכשיו 65 ש"ח

מה לא אהבתי בה?
הייתי בטוחה שתצא חלה מושלמת ביופיה, בלי הרבה עבודה
ובתכל'ס זה ממש לא כך

קבצים מצורפים

• sft340-1-600x600.jpg
    sft340-1-600x600.jpg
    KB 13.3 · צפיות: 27

אשרינו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
את יכולה לעלות תמונה?
ומה לא אהבת בה?

יש לי בבית מסיליקון. קשה לנקות.
עד היום לא הבנתי כמה בצק צריך לשים ובאיזה צד התבנית צריכה להיות? כמו כל תבניות הסיליקון, כשהבצק החשוף למעלה (-תחתית החלה לא יוצאת ישרה). או שכל הבצק מכוסה בתבנית. (-הבצק מתרומם ומרים את התבנית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה