תבניות ביצים. סוף סוף עשיתי מהם משהו שווה

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרחים יפייפים מתבניות ביצים . כל פרח עשוי משלוש שקעים . קרעתי ביד, אפילו בלי לגזור במספרים. הצבעים זהב, לבן ושחור נבחרו כי תואמים לעיצוב השולחן.
IMG_0543.JPG
בת מצווה.jpg

נחמי מן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מהמם ומקורי במיוחד!!
רק שימי לב, לפי תקנת משרד הבריאות, אסור למחזר תבניות ביצים מחשש לחיידק הסלמונלה..
אין להשתמש בתבניות ביצים משומשות מחשש להמצאות סלמונלה בתבניות, משרד הבריאות (health.gov.il)

הרבה מזל טוב!
וכשאנחנו מחזיקים ביצה בקליפה אז סלמונלה עוברת לידיים? וכששוברים אותה בסכין?
נראה לי אם לפחד מסלמונלה, אז צריך לא להתקרב לביצים בכלל.
גם להחזיק תבנית ביצים בידיים יכול להיות מסוכן.
נראה לי שאחרי שהתעסקתי עם התבניות שטפתי ידיים. נגיד שזה עוזר.

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מיוחד מיוחד!
הקריעה ביד נותנת לזה אפקט אומנותי מרשים :)

ואיזה השקעה בבת מצווה
מאד אהבתי את העלים והאצטרובלים הצבועים...

העיקר הרבה נחת!

מעבר לקשת

משתמש פעיל
וכשאנחנו מחזיקים ביצה בקליפה אז סלמונלה עוברת לידיים? וכששוברים אותה בסכין?
נראה לי אם לפחד מסלמונלה, אז צריך לא להתקרב לביצים בכלל.
גם להחזיק תבנית ביצים בידיים יכול להיות מסוכן.
נראה לי שאחרי שהתעסקתי עם התבניות שטפתי ידיים. נגיד שזה עוזר.
חחח צודקת! ממש מהמם!!!
אגב לאלה שרוצות לנסות ובגל זאת מפחדות, אפשר גם להשיג תבניות ביצים חדשות בכל מקום שמוכרים ביצים יש להם בצד גם חדשות...

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אמרו שגם עוזר להכניס תבנית ביצים לתנור מחומם קצת לכמה דקות. לא בדקתי...

מירי ומ.

משתמש רשום
ניתן באמת להכניס את התבניות לתנור בחום בינוני ל10 דקות ואז התבניות כאילו יותר נקיות.
*שמעתי שבגני ילדים אסור להתעסק (יצירות וכאלה)עם תבניות בייצים.

<Mordesign

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואוווו !!!!!
כ"כ אהבתי את הפרחים בקריעה חופשית, זה עושה את הפרחים מיוחדים פי כמה, והצביעה בכלל !!!
אני גם עשיתי עם הבנות שלט מקסים לחדר שלהן אי אז בסגר הראשון ( שהיה סגר אמיתי וחיפשנו מה לעשות :) )
העסיק אותנו במשך 3 ימים !! יום גזירה, יום צביעה ויום הדבקה...
אעלה תמונה מחר בעז"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה