תביעת הפרשים לדמי לידה

elis56

משתמש פעיל
התחלתי לעבוד ב 10.17 ילדתי כ 3 חודשים לאחר מכן ב 28.01.2018, ועזבתי את העבודה בסוף דצמבר 2018.
המעסיק שילם לי בעזיבת העבודה (ז"א בתלוש/ משכורת של דצמבר שקיבלתי אותו בתחילת ינואר) דמי הבראה על כל התקופה שעבדתי - ז"א עוד מלפני הלידה - סוף 2017 ועד סוף 2018.
השאלה: אני יכולה לקבל תשלום הפרשים?
כי בעיקרון דמי ההבראה שקיבלתי משולמים על התקופה שקדמה ללידה, והתקופה שלפיה מחושבת הקיצבה, אבל מצד שני התשלום התבצע בתחילת ינואר וילדתי בסוף ינואר אז לא בטוח שזה נחשב 11 חודשים.........???

elis56

משתמש פעיל
מאתר הביטוח לאומי:
upload_2019-7-2_8-15-57.png

elis56

משתמש פעיל
ניתן לתבוע עד 12 חודשים, נכון.
אבל התביעה צריכה להיות על תשלום בתוך 11 חודשים מהלידה ואני לא יודעת איך זה נחשב פה...

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אני מבין שענו לכם תשובה מפורטת-יש ציטוט מהאתר
בהצלחה

elis56

משתמש פעיל
אני מבין שענו לכם תשובה מפורטת-יש ציטוט מהאתר
בהצלחה
כתוב באתר שמדובר בתשלום בתוך ה 11 חודשים שאחרי הלידה, השאלה אם במקרה שלי זה נחשב בתוך ה 11 חודשים כי ילדתי בסוף ינואר, והתשלום התבצע בתחילת ינואר של השנה הבאה, אבל מצד שני התשלום הזה היה על דצמבר...
השאלה אם פספסתי בכמה ימים וזה כבר נחשב אחרי 11 חודשים...........

בלי

משתמש רשום
אם קבלתי דמי הבראה בתלוש של החודש שלאחר הלידה, ניתן להגיש את הבקשה להפרשים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה