ת'אמת. כמה עולה?

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש עניין של מקובלות- קודים חברתיים שלא כתובים בשום מקום
כשאדם מבקש רעיונות בפורום ובטח באיש את רעהו- המקובל לתת בלי לבקש תמורה! זו מציאות שא"א להתווכח איתה, זה מקובל בפורומים ולזה הם נועדו, אף אחד לא מכריח לעזור ומי שעושה את זה עושה מטוב ליבו. בד"כ העונים הם כאלה שזה לא המקצוע שלהם והבזיק להם רעיון... אך אם בעל מקצוע ענה שם, מוזר לבקש אח"כ תשלום... או שיציין מראש כמו שכתבו מעלי שיש לו רעיון וזה בתשלום מסויים

קברניט

משתמש צעיר
דווקא כמי שכבר העניק שמות ללקוחות בתשלום מלא, קיבלתי מיני-סלידה מהסיפור.
הלקוחה הגיעה כאן במוצהר לבקש שמות לא בתשלום מלא (וזה לא ענייננו אם ואיך היא תכננה כן לתגמל).
היא פתחה דיון חופשי, נזרקו לעברה עשרות שברי רעיונות, ואז פתאום אחד מודיע לה שההצעות שלו (או שלה) הן רק בתשלום.
לטעמי זה לא הוגן.
גם בגלל אי-הסדר. לא עובדים ככה. לא מציעים שם קורץ (אם הוא כזה), ואח"כ חוסמים עם מחיר. נשמע משהו שקרוב לטריק.
וגם, כי בהחלט השם הזה (או משהו דומה לו) היה יכול להגיע מניקים אחרים, ובחינם, וההצעה הזו הרסה למבקשת את האופציה.
סביר מאוד להניח, כי אם הניק המציע היה שואל את המבקשת לפני זה, היא היתה מוותרת על ההצעה.
כמי שזה חלק מהפרנסה שלו, אין לי בעיה לראות אשכולות שמבקשים שמות חינמיים. יש להם את החינניות שלהם, שברי רעיונות (לפעמים גם עם גרעינים טובים מאוד) ועם הרבה פרצי יצירתיות מגוונים של כל הניקים, ואני בהחלט לא מרגיש שזה מתנגש עם אלו שעושים פרנסה מהתחום הזה.
אבל להידחף לתחום דיון החינמי, לתקוע הצעות, ואז לנעול את ההצעות בדרישת תשלום - לי זה לא מריח משהו.. סורי.
לטעמי, זו לא הדרך להתפרנס בתחום הזה.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני בתחילה חשבתי שכולם יקפצו עליה איך היא מעיזה לבקש ייעוץ ושמות בחינם... [כבר קרה פה]
שמחתי שהשאירו לה את האשכול-מי שרוצה להציע חינם-בשמחה (יש גם את הרווח של הפרסום גם כשעוזרים בחינם, מותר לפעמים לא?)
ומה שקברניט כתב נכון מאד

שרה'לה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י album;1560485:
אני בתחילה חשבתי שכולם יקפצו עליה איך היא מעיזה לבקש ייעוץ ושמות בחינם... [כבר קרה פה]
שמחתי שהשאירו לה את האשכול-מי שרוצה להציע חינם-בשמחה (יש גם את הרווח של הפרסום גם כשעוזרים בחינם, מותר לפעמים לא?)
ומה שקברניט כתב נכון מאד

ואני חושבת דוקא האשכול שפתחתי על תחרות שמות זו הראייה הכי גדולה שחברי פרוג נהנים לעזור.
קיבלתי למעלה מ170 הצעות לשמות
ואני מבטיחה שלא הכרחתי באישי אף אחד;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה