תאונה בקו 402 - 5 הרוגים

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שרה בת דינה - הכלה, לרפו"ש,
ואחותה - ברכה בת דינה , גם פצועה,

בשורות טובות

שמחו

משתמש מקצוען
הקול החרדי': אחד הפצועים בתאונה בנו של אדמו"ר מהמרכז

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטודיו פלאש;1981321:
פעם שמעתי שאם מפרסמים על תאונה ל"ע ומוסיפים "המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע" כנראה שזה ע"י ערבי וד"ל... בסוף הוא משוחרר עם פסילה לחודשיים ללא הוכחות אשמה בתאונה..
בנהיגה אני עושה הכל להתרחק ממשאיות !!

לא זכור לי ששמעתי על תאונה ולא מוסיפים שהמשטרה בודקת את הנסיבות!!
טוב שהנהג ערבי, כדי שלא יהיה עוד יהודי שאימלל את חייו לנצח, אבל מה הקשר לפיגוע?

שמחו

משתמש מקצוען
נכתב ע"י טברייני;1981458:
משטרת ישראל: מחקירה ראשונית עולה כי התאונה נגרמה כנראה לאחר שהוסחה דעתו של נהג האוטובוס.
מה שאומר, שיכול מאוד להיות, שאחד מהנוסעים שלא גמר לשלם לפני היציאה לדרך, נעמד לדון עם הנהג על פרטי התשלום באמצע הדרך [ועוד בירידות מירושלים...].
תמיד זה מאוד מפריע לי. זו תרבות שלא קיימת במקומות אחרים.
ואם זה נכון, קשה לומר שלא כל אחד מאיתנו שנוהג בדרך כזו ודומה לזו במקרים אחרים, לא נקי מתביעה על גרימה לתאונה הנוראית הזו.

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שמחו;1981459:
הקול החרדי': אחד הפצועים בתאונה בנו של אדמו"ר מהמרכז

אולי... אבל בהקול החרדי יכלו גם להודיע שהאדמור בעצמו פצוע...
זה בכלל לא מקור.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני לא באה לדבר על הנהג הספציפי הזה.
אבל הנהגים לפעמים נוסעים מהר וזה ממש מפחיד.
במיוחד בלילה, (בנסיעות האחרונות של הנהגים לאותו יום), הם נוסעים כמו מטורפים האוטובוס מטלטל מצד לצד.
זה מפחיד!!!

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
סון בדרך לבני ברק: ינון יזדי, צעיר חרדי שהיה על אוטובוס קו 402 של אגד שהיה מעורב בתאונה המחרידה בה נהרגו שישה בני אדם ולמעלה מעשרה נפצעו, משחזר בשיחה כואבת את רגעי האימה.

בפתח השיחה עם משה גלסנר ב'קול ברמה' מספר ינון יזדי המאושפז בבית חולים: "נסעתי באוטובוס, למזלי - ברוך ה' - ישבתי בצד של הנהג. מטר על ידי, אדם שישב בצד השני מת, ראיתי איך שמו עליו את הניילון הלבן, עד עכשיו אני לא יודע איך לאכול את הנס הזה, ברוך ה', זה עניין של נס".

"אני ישר התאפסתי על עצמי" הוסיף ינון: "מישהו צעק לי 'הצילו', הרמתי מעליו את הספסל, הוצאתי אותו החוצה, הוא צעק לי 'אישתי בין הספסלים, לך תביא אותה', לא ידעתי מה לעשות, אז רצתי לכביש, אנשים לא ראו שהאוטובוס על הכביש, עצרתי אנשים ואמרתי להם שיתקשרו לאמבולנס - אנשים פה מתים".

הפצוע סיפר שלקח זמן לכוחות ההצלה להגיע: "עצבן אותי שהאמבולנסים לא מגיעים, אנשים מתקשרים ורבע שעה אנשים מתענים על הרצפה ואמבולנסים לא מגיעים" סיפר ינון.

באשר לנסיבות התאונה טען יזדי: "נהג האוטובוס אשם, נהג המשאית עמד בצד ואותת אורות מצוקה, הנהג נסע כמו מטורף, לדעתי, אני לא יודע מה קרה שם".

"האוטובוס היה יחסית ריק, זה גם נס" סיכם ינון המאושפז בבית החולים.

שמחו

משתמש מקצוען
בן לולו בקול חי: מראות קורעי לב בעיר ב"ב - אולמי שמחות מלאים בבכי צער ויגון, עם התברר הפרטים המצערים

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
תארו לכם אנשים שהיו צריכים להגיע לשמחות בני משפחה
ובמקום שיגיעו וישמחו.
מגיע השאלה מתי יצא הלוויתם..

שומו שמיים...

עד מתי...

אנא התפללו וזעקו שלא נשמע שוד ושבר...

בַּחוּרִים טְחוֹן נָשָׂאוּ וּנְעָרִים בָּעֵץ כָּשָׁלוּ:
(יד) זְקֵנִים מִשַּׁעַר שָׁבָתוּ בַּחוּרִים מִנְּגִינָתָם:
(טו) שָׁבַת מְשׂוֹשׂ לִבֵּנוּ נֶהְפַּךְ לְאֵבֶל מְחֹלֵנוּ
:
(טז) נָפְלָה עֲטֶרֶת רֹאשֵׁנוּ אוֹי נָא לָנוּ כִּי חָטָאנוּ:
(יז) עַל זֶה הָיָה דָוֶה לִבֵּנוּ עַל אֵלֶּה חָשְׁכוּ עֵינֵינוּ:

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שמחו;1981465:
מה שאומר, שיכול מאוד להיות, שאחד מהנוסעים שלא גמר לשלם לפני היציאה לדרך, נעמד לדון עם הנהג על פרטי התשלום באמצע הדרך [ועוד בירידות מירושלים...].
תמיד זה מאוד מפריע לי. זו תרבות שלא קיימת במקומות אחרים.
ואם זה נכון, קשה לומר שלא כל אחד מאיתנו שנוהג בדרך כזו ודומה לזו במקרים אחרים, לא נקי מתביעה על גרימה לתאונה הנוראית הזו.

והרבה יותר מסתבר שהנהג היה עסוק עם האייפון שלו
תמיד זה מאוד מפריע לי. זו תרבות שלא קיימת במקומות (אחרים.)שלנו

stst

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
"לא הנחש ממית אלא החטא ממית", צריך לשוב בתשובה שלימה, בפרט בזמן זה שיש הרבה אסונות,

שמחו

משתמש מקצוען
קיבלתי כבר שמות
אך איני יודע אם זה כבר מאושר לפרסום

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
והרבה יותר מסתבר שזו גזירה קשה שנגזרה מאבא שלנו בשמיים,
תפסיקו כבר לנסות ולחשב חשבונות שמיים וארץ, מי אשם ובמה... מקסימום הם רק היו שליחים לעשות רצונו של מקום.
מה משנים כל הפרטים נהג כזה או אחר? אתם חוקרי משטרה?

זו זוועה! אני עם דמעות בעיניים כבר הרבה זמן!
משפחות שלמות נהרסו ברגע, ולא ישובו להיות למה שהיו.
במקום להשתתף בשמחה שנסעו, ילוו אותם למנוחות עולמים.
זה לא הזמן להתקטננויות קטנות, תתפסו את הרגע את ההלם והזוועה ותעשו עם זה משהו מועיל.

סורי על ההתפרצות, אבל לא יכולתי, והדברים אמורים גם אלי.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שמחו;1981507:
קיבלתי כבר שמות
אך איני יודע אם זה כבר מאושר לפרסום

אם זה ממה שכתוב ב'בחדרי' - אז אני יודעת ששתי שמות לא נכונים.

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקודם הביאו כאן עדות מנוסע שאמר שהאוטובוס היה יחסית ריק

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קול ברמה:
נא לא לפרסם שמות ברשתות החברתיות
עד להודעה רשמית שתצא לציבור!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה