ש-ל-ש-ו-ל-י-ם שלא נגמרים

חדזי

משתמש מקצוען
רק פרוביוטיקה והרבה! לצערי בעלי סבל מקוליטיס עבר כריתת מעי ורופאת גסטרו משערי צדק שהיא ההההרופאה בתחום אמרה לנו שאחד הדברים שפותרים המון בעיות במערכת העיכול זה פרוביוטיקה בכמות גבוהה.בעלי לוקח פרוביוטיקה מאד מרוכזתאין לו מעי גס.. אבל בשביל הקיבה והמעי הדק ועוד כמה עיניינים
ניסינו וזה פשוט מדהים! רק משהו מתחיל טיפה שלשול וירוס התכווצות בבטן מעי רגיז . אחרי שבת אחרי חלבי מה שתרצו כל אחד והבעיות שלו .שתיים שלוש כדורים בריכוז גבוה והעסק מסתדר . זה פשוט מדהים. אנשים מתעקשים לא לנסות ומוכנים להמשיך לסבול... תאמינו לי שבחום הזה לא כדאי לשלשל... התיבשות הרבה פחות נעימה מזה ...
ומותר לקחת סטופיט או אמודיום פעם ב...גם להרגיע את השלשול.
אגב לתינוקת אני פותחת קפסולה שמה בתוך הבקבוק וזה מצוין ...באישור רופא . אבל אפשר לקנות יעודית לילדים

שא

משתמש פעיל
אני בתוך זה כבר שבוע וחצי עם הבת שלי: לאחר ביקור רופא ונסיונות מפה ועד בכלל:
המאכלים שאפשר לאכול/עוזרים: בננה, תפוח, תפוח אדמה, גזר ואורז. לחם - רק צנימים.
יש לקנות בבית מרקחת בקבוק בשם "מינרלי" - מחזיר מינרלים ומלחים לגוף, מזרז את ההחלמה.
מי אורז: לבשל אורז עם הרבה מים, ולהשתמש במים לשתיה.
פרוביוטיקה,
טסקטן - אבקה שמסייעת בעצירת שלשולים.
תה קמומיל - מרגיע.

ולאחר כל אלו, אין לי אלא לקוות בשבילך שזה יעבור מהר, כי אנחנו עוד מדשדשים. ולמרות שהוקל - עדיין לא עבר בכלל.
וכמו שאמרו לפני, זה וירוס שמתסתובב עכשיו

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אצל הבת שלי זה התגלה לפני שבועיים כחיידק (לא וירוס) בשם "שיגלה", זה חיידק שהרופאה היתה צריכה לעדכן את משרד הבריאות שמצאו אצלה. באותו זמן שהיא שלשלה, חברה שלה מהגן הגיעה לאישפוז.
ראו את זה בתרבית צואה

סוזי

משתמש פעיל
גם לי היה "שיגלה" בתור נערה... ואכן הייתי מאושפזת כמה ימים.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
אם זה לא עבר תוך כמה ימים, תפני דחוף לרופא לבדוק אם לא מדובר בחיידק כמו שיגלה או סלמונלה. במקרה של חיידק נותנים טיפול אנטיביוטי. יש חיידקים שיכולים להביא לסיבוכים לא נעימים וגם מסוכנים, ועם טיפול אנטיביוטי אפשר למנוע אותם.

אפי88

משתמש פעיל
לתועלת הציבור: תרופת פלא טבעית שנתן לי הרופא שעוזרת מאד לשילשולים ובעיקר לנשים בהריון שאסור להן לקחת שום תרופה קונבנציונלית ,אני לא יודעת אם זה מעביר לגמרי את התופעה אבל זה בהחלט מעמיד את הבנאדם על הרגליים ומונע התייבשות. ניסיתי ועבד מצוין! כדאי לרשום!
חצי ליטר מיץ ענבים+חצי ליטר מים+כפית סודה לשתיה לערבב,לקרר ולשתות כל היום-כל פעם כוס (במקום השתיה הרגילה..)
רפואה שלימה!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מה עושים עם שלשול חזק במשך יומיים, כולל כאבי בטן חזקים מאד, עם בחילות?
נשמע שזה וירוס עוצמתי.
יש דרך להעביר אותו איכשהו?
(היה גם לסובבים, לכן ההנחה היא שמדובר בוירוס).

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מיץ תפוזים טבעי סחוט או קנוי כמו פריגט, לכל כוס להוסיף מלח לפחות קורט רציני ולשתות בהפסקות, לנו כמעט תמיד עזר. זה סוג של עירוי...
ולהקלה הרבה "קל בטן"

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה עושים עם שלשול חזק במשך יומיים, כולל כאבי בטן חזקים מאד, עם בחילות?
נשמע שזה וירוס עוצמתי.
יש דרך להעביר אותו איכשהו?
(היה גם לסובבים, לכן ההנחה היא שמדובר בוירוס).
יש תרופה גם ללא מרשם רופא stopix יעילה מאד מאד
כדור או שתיים והכל נעצר

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
טסקטן זו תרופה אלופה
מצוינת גם לתינוקות
אין שום החזר מקופ"ח כך שהיא יקרה
אבל שווה

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
Stop It או אימודיום
כדורים שעוזרים מאד מאד מהר

goli

משתמש פעיל
חשוב לדעת שבפרוביוטיקה יש כמה חברות: סולגר , סופרב, הדס. ועוד.
לכל חברה יש את המרכיבים שלה. ולכל אדם מתאים משהו אחר, מנסיון!!!
לא בהכרח שהיקר טוב יותר.

אולי מעניין אותך גם...