דרוש מידע שת"פ שלא שותף

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חברה שלי- מאפרת.
איפרה 5 זמרות בחינם, לקליפ שהן צילמו, בתמורה לקרדיט ופרסום בסוף הקליפ
עבר כבר יותר משנה מאז וכנראה שהקליפ נגנז....:rolleyes:
מה לגבי תשלום- היא יכולה לדרוש מהם?
ואם הן לא ירצו לתת, היא סתם הפסידה עבודה?

מ. ק.

משתמש מקצוען
חברה שלי- מאפרת.
איפרה 5 זמרות בחינם, לקליפ שהן צילמו, בתמורה לקרדיט ופרסום בסוף הקליפ
עבר כבר יותר משנה מאז וכנראה שהקליפ נגנז....:rolleyes:
מה לגבי תשלום- היא יכולה לדרוש מהם?
ואם הן לא ירצו לתת, היא סתם הפסידה עבודה?
שתשאל אותם מה קורה עם הקליפ, כיוון שהיא רוצה להראות דוגמא ללקוחה מתעניינת.
אם הם יגידו שהן גנזו אותו, היא יכולה בהחלט לשאול: "אז איך אתם מעוניינים לשלם לי על האיפור המושקע והיפהפה שאיפרתי אתכן, במקום הפרסום הזה?"

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אבל היא יכולה לדרוש מהם מחיר מלא?

מ. ק.

משתמש מקצוען
אבל היא יכולה לדרוש מהם מחיר מלא?
אני לא מאמינה שישלמו לה מחיר מלא.
לא סתם הן בחרו בשת"ף.

בכל מקרה, בשלב הראשוני עדיף להשאיר רושם טוב על הלקוח.
לא לבוא בדרישה אלא בהתייעצות.
שהוא יבין מעצמו שבעצם הצדק איתך.
עבדת, ולא קיבלת תשלום.

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את האמת, שאז היא היתה ממש בתחילת דרכה, היום ב"ה יש לה הרבה עבודה
אז לדרוש חצי?

מ. ק.

משתמש מקצוען
את האמת, שאז היא היתה ממש בתחילת דרכה, היום ב"ה יש לה הרבה עבודה
אז לדרוש חצי?
אני חושבת שעדיף לתת להם לבחור את צורת התשלום.
אתן רוצות לשלוח לי תמונות+ לפרסם תמונות מהקליפ, תוך נתינת הקרדיט המדובר? (או ברטר אחר שיכול להתאים לה)
או שאתן מעדיפות לשלם לי על העבודה במזומן?

אם הן עונות לשלם וגמרנו. את לא חייבת לרדת לחצי מחיר, אלא לבוא לקראתן- תוך כדי שאת מודיעה להן את זה- המחיר על איפור כמו שעשיתי לכן הוא XXXX.
אני מבינה שלא תכננתן להוציא על זה כסף, ולכן אני בדקתי כמה אני יכולה לבוא לקראתכן, והמחיר הוא XXXX.
אם הן תמקחו- תרדי עד חצי מחיר.

אבל לדעתי היות ולא דובר על כסף אלא תשלום שונה, מומלץ להציע להן גם עכשיו פתרון דומה.

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חושבת שעדיף לתת להם לבחור את צורת התשלום.
אתן רוצות לשלוח לי תמונות+ לפרסם תמונות מהקליפ, תוך נתינת הקרדיט המדובר? (או ברטר אחר שיכול להתאים לה)
או שאתן מעדיפות לשלם לי על העבודה במזומן?

אם הן עונות לשלם וגמרנו. את לא חייבת לרדת לחצי מחיר, אלא לבוא לקראתן- תוך כדי שאת מודיעה להן את זה- המחיר על איפור כמו שעשיתי לכן הוא XXXX.
אני מבינה שלא תכננתן להוציא על זה כסף, ולכן אני בדקתי כמה אני יכולה לבוא לקראתכן, והמחיר הוא XXXX.
אם הן תמקחו- תרדי עד חצי מחיר.

אבל לדעתי היות ולא דובר על כסף אלא תשלום שונה, מומלץ להציע להן גם עכשיו פתרון דומה.
זה לא יעזור לה שיתנו לה תמונות, כל המטרה היתה שכביכול אותה מקהלה (או יותר נכון המפיקה שלהן) "מפורסמות"
ואז כשהקליפ יתפרסם היא תקבל חשיפה...
בכללי לא מאמינה לכל השתפי"ם, מהסוג הזה ...
סתם נצלנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה