שרת לניסיון לחפצים בכך לפני סגירת חוזה

• פותח הנושא trew
  • פורסם בתאריך

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בהמשך לזה הדבקה מהבלוג של חץ בן חמו

יש מכונות לנסיון

בתור לקוח של חברות הוסטינג כבר הרבה זמן, סבלתי מכל מיני התנהגויות מוזרות של חברות הוסטינג למיניהם, והחלטתי שבעסק שלי אני לא אבצע את אותם דברים.
אחד הדברים שהכי התמיהו אותי, היא העובדה שאין לך אפשרות לקבל מוצר לנסיון. אינני מדבר על כך שאדם רוצה לשכור שרת פיזי (שאז מדובר על הכנת שרת, הרכבה, פירמוט וכו' וכו') אלא על דברים כמו מכונות וירטואליות, חשבונות שיתוף וכו'. איש המכירות בד"כ יפליג בשבחים על המוצר, יבטיח את השמים והארץ. מה עם איזו שעה שעתיים חשבון לניסוי כלים? חס ושלום! רוצה? תחתום פה ופה ואם לא תרצה, אז אולי נזכה אותך כספית, תלוי כמה תנדנד/תהיה קשוח/תאיים/תתבע (מחק את המיותר).
אני חושב שכל ההתנהגות הזו היא פסולה. מכונה וירטואלית לוקח מס' דקות לשכפל ממצב של מכונה מוכנה ללא פונקציות מיוחדות, חשבון hosting ב-shared (תחום שאינני נכנס אליו) לוקח גם מס' רגעים להכין, אז אם המוצר שלך כה דגול, מדוע לא תתן ללקוח לנסות? יותר קל לשכנע קיר..
אז החלטתי שכאן אני אתנהג שונה מאחרים, ואני מציע ללקוחות פוטנציאליים שלי וגם לאלו המעוניינים להתנסות, לבוא ולקבל מכונה וירטואלית וחשבון ל-3 שעות נסיון. באותם שעות, עשו מה שתרצו (טוב, כמעט, בלי כל מיני התקפות DoS, טורנטים וכו') במכונה. אחרי 3 שעות היא תיכבה ומה ששמתם ימחק.
האפשרויות הן:

• CentOS 5.5 (גירסת 64 ביט) עם התקנת Server default בלי שום ממשק וובי. קבלו טרמינל ומשם תמשיכו. מיועד לחובבי לינוקס.
  • CentOS 5.5 (גירסת 64 ביט) עם התקנת ברירת מחדל Server ועם cPanel גירסה נסיונית. מיועד לבוני אתרים, מתחזקי אתרים וכו'.
  • Windows 2003 Enterprise – מיועד גם לבוני אתרים, ללא ממשק ניהול.
כדי לקבל חשבון לנסיון, שלחו לי אימייל לכתובת: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> עם הפרטים הבאים:

• שם מלא
  • סיסמא רצויה (המשתמש יהיה root או ב-Windows – זה Administrator)
  • מה מטרת הניסוי?
  • האם תרצו לרכוש?
  • האם אתם משתתפים בפרויקט קוד פתוח או מתכוונים להשתתף ואם כן – איזה פרויקט מעניין אתכם (השאלה הזו היא לשלב מאוחר יותר בו אתרום כמה מכונות לטובת פרוייקטים בקוד פתוח). לא חובה לענות.
מכיוון שאינני רוצה לחנוק את השרת (למרות שהוא די חזק), יכול להיות שיקח כמה שעות עד שתקבלו מכונה לניסוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  52  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה