שקיעה.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש לי עיצה טובה:
בתור תלמיד של איציק קנטי פשוט תדמיין מה הוא היה אומר על זה... ואידך זיל גמור.

היכל הקודש

משתמש מקצוען
יש לי שאלה לכולם באמת בלי ציניות ובלי כלום למה אף אחד לא מגיב לי על התמונות עצמם אם התמונות טובות או לא טובות, וכו' וכו' ואתם רק מתייחסים לדברים השוליים חבל מאוד לא בשביל זה העלתי את התמונות, העלתי את התמונות בשביל שתגיבו לי עניינית ותעזרו לי להמשיך הלאה ולהתקדם חבל שתמיד עושים אצלי מהטפל עיקר ומהעיקר טפל.

אקווה שתבינו ואם לא הבנתם תקראו את מה שכתבתי שוב.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם התמונה הייתה טובה היו מגיבים.
לא רוצים לפגוע אז מעדיפים לשתוק.
וכן מי שמעלה המון תמונות קשה להגיב לו.

תברור תמונה אחת שמאוד אהבת ואתה חושב שהיא טובה ותראה שיגיבו לך.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י היכל הקודש;1578690:
יש לי שאלה לכולם באמת בלי ציניות ובלי כלום למה אף אחד לא מגיב לי על התמונות עצמם אם התמונות טובות או לא טובות, וכו' וכו' ואתם רק מתייחסים לדברים השוליים חבל מאוד לא בשביל זה העלתי את התמונות, העלתי את התמונות בשביל שתגיבו לי עניינית ותעזרו לי להמשיך הלאה ולהתקדם חבל שתמיד עושים אצלי מהטפל עיקר ומהעיקר טפל.

אקווה שתבינו ואם לא הבנתם תקראו את מה שכתבתי שוב.

מענין באמת למה....

כי אתה אומר שאתה רוצה לשמוע חוו"ד ומתחיל להעלב אחרי חצי שורה אולי??

היו לי מספר נקודות לביקורת התחלתי עם הסעיף שהיה הכי חשוב בעיני. החלטת שזו "להעיר סתם ולא תגובה מקצועית"- למה שאמשיך בכלל לבזבז עליך זמן? (ואין לי שמץ של מושג למה אני עושה את זה שוב) .

אז כן יש עוד המון הערות - מהירות תריס לא מתאימה (1/30???) . צמצם לא מתאים (22?? )- חשיפה לא מתאימה (בהירה מדי) - תמונה לא מיושרת הMODE ושיטת העבודה שגויה בעיני( למה לעבוד כאן בM ולא בAV+ פיצוי חשיפה?) - אבל למה בכלל שאמשיך להתיחס אליך אם אתה לא מכבד את מי שמגיב לך על פי מה שאתה רוצה לשמוע??

אז זה מה שאתה רוצה לשמוע?

התמונה לא טובה וכו' וכו' וכו'

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הגלים;1578745:
מענין באמת למה....

כי אתה אומר שאתה רוצה לשמוע חוו"ד ומתחיל להעלב אחרי חצי שורה אולי??

היו לי מספר נקודות לביקורת התחלתי עם הסעיף שהיה הכי חשוב בעיני. החלטת שזו "להעיר סתם ולא תגובה מקצועית"- למה שאמשיך בכלל לבזבז עליך זמן? (ואין לי שמץ של מושג למה אני עושה את זה שוב) .

אז כן יש עוד המון הערות - מהירות תריס לא מתאימה (1/30???) . צמצם לא מתאים (22?? )- חשיפה לא מתאימה (בהירה מדי) - תמונה לא מיושרת הMODE ושיטת העבודה שגויה בעיני( למה לעבוד כאן בM ולא בAV+ פיצוי חשיפה?) - אבל למה בכלל שאמשיך להתיחס אליך אם אתה לא מכבד את מי שמגיב לך על פי מה שאתה רוצה לשמוע??

אז זה מה שאתה רוצה לשמוע?

התמונה לא טובה וכו' וכו' וכו'

.................

יגואנה

משתמש רשום
לא התכוונתי לפגוע בך וכן אף אחד ע"ג הפורום אולי אתה קצת רגיש יותר מהרגיל
ואף אחד לא הורס פרנסה היא משמים.
ואם תתרגל לברך יברכו אותך לאחל למשהו עונש מן השמים זה קללה

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה היה לפני שקיללו אותי בפורום ואיחלו לי להשרף בגיהנום.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אבל אין לי שום צל של ספק שבפוסט הבא שתפתח - כולם ירוצו להגיב לך.
כולם ירצו לתת לך ביקורת מקצועית- לחדד לך נקודות לשיפור- כדי שתוכל להתקדם.

הרווח של הפוסט הזה- כולו שלך.

יאלללה - ביוש.

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הגלים;1579006:
אבל אין לי שום צל של ספק שבפוסט הבא שתפתח - כולם ירוצו להגיב לך.
כולם ירצו לתת לך ביקורת מקצועית- לחדד לך נקודות לשיפור- כדי שתוכל להתקדם.

הרווח של הפוסט הזה- כולו שלך.

יאלללה - ביוש.

................,,,,,,,,

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתה מתכוון שאם אני אעלה תמונה אז מישהו אשכרה ישקיע בי זמן ויתן לי כמה נקודות לשיפור?

אחלה לגמרי.

נ.ב. לא נמאס לך לכתוב אלי בלשון נקבה???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה