התייעצות שנת לילה בגיל שנתיים אחרי שנ"צ במעון

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם הבן שלי ככה
אבל שמתי לב כשאני מתעקשת איתו והוא מבין שאין ברירה הוא שוכב ויושן

מי אני :)

משתמש רשום
נשמע לי הזוי לתת לילד תרופה סתם!!! כמו רב הילדים בגילה היא כבר לא צריכה את שנת הצהרים. אבל המטפלות במעון כן צריכות... ואין מה לעשות.. זו שנה קשה שנגמרת ושנה הבאה תראי שאת בקושי מצליחה להחזיק אותה ערה עד 7:00 בערב..
אל תשכחו שזה לא תרופה!! זה הורמון שינה טבעי! ואין פה שום סיכון, לפי מה שבררתי זה לא מינון גבוה
אם הילד שוכב בשקט במיטה במעון בד"כ זה לא מפריע לגננות, מניסיון- אף פעם הגננות לא התרגזו עלי שהילדים לא ישנו במעון הרבה פעמים
ובקשר לתגובה של משהו קבוע- זה לא חייב להיות קבוע, מספיק שתצליחי להכניס אותה להרגל שישנים טוב בלילה ופחות במעון ואז היא לא תצטרך את המלטונין כבר אחרי זמן קצר

חיים בחסד

משתמש חדש
אל תשכחו שזה לא תרופה!! זה הורמון שינה טבעי! ואין פה שום סיכון, לפי מה שבררתי זה לא מינון גבוה
אם הילד שוכב בשקט במיטה במעון בד"כ זה לא מפריע לגננות, מניסיון- אף פעם הגננות לא התרגזו עלי שהילדים לא ישנו במעון הרבה פעמים
ובקשר לתגובה של משהו קבוע- זה לא חייב להיות קבוע, מספיק שתצליחי להכניס אותה להרגל שישנים טוב בלילה ופחות במעון ואז היא לא תצטרך את המלטונין כבר אחרי זמן קצר
גם ככה הן אומרות שלוקח לה הרבה זמן להרדם במעון...

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
זה שזה הורמון טבעי לא סותר את העובדה שזו תרופה אם את נותנת את זה ממקור חיצוני...
ובכל מקרה- מלטונין מיועד לילדים או למבוגרים עם קשיי שינה
לא לילדים שכל הבעיה שלהם זה שהם הולכים לישון מאוחר מסיבה מוצדקת מאד של שנת צהריים.
בלי להפחית מהקושי של האמא- ילד הוא לא מחשב שאפשר לכבות מתי שרוצים

שוקולד וחצי

משתמש פעיל
אנסה בשלישית, כי עליתי על פתרון לבעיה המוכרת הזו:
בני בן ה2.5 הסתובב עירני עד 11++ בלילה.
מה שעזר לו להרדם זה מצב של לילה בכל הבית, אני מכבה אורות וכאילו הולכת לישון.
ואז הוא נכנס למיטה שלו או מגיע לשכב בחדר שינה ופשוט נרדם!! אמנם לא מידי כי הוא הרי ישן בצהריים. אבל בסוף זה קורה ואח"כ אני קמה לשקם את הבית...

שוקולד וחצי

משתמש פעיל
אבל שמתי לב כשאני מתעקשת איתו והוא מבין שאין ברירה הוא שוכב ויושן
אני אישית לא אוהבת להתעקש ולהלחם על השינה. מעדיפה שזה יבוא בטוב.
הילד קולט שאמא שלו רוצה שקט ממנו, ואחרי הכל אסור לשכוח שהוא פשוט לא עייף!!

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
צודקת
לא אמרתי שאני עושה את זה תמיד
אבל יש מצב שאין ברירה (הרבה פעמים אני כבר עייפה ורוצה לישון בעצמי, קמה מוקדם)
או שאני צריכה לצאת לשיעור (לא משאירה אותו לבד)

נערך לאחרונה ב:

מי אני :)

משתמש רשום
זה נכון שהוא לא עייף אבל זה ממש לא מחייב שהגוף שלו לא צריך את השינה הזו!!!
ואם נעזור לו להיכנס למצב שינה זה רק ייטיב לו

משפטנית פח

משתמש מקצוען
בעיה מוכרת ומתסכלת מאד..

הבת שלי הייתה ככה בגיל שנתיים (במשפחתון) ניסיתי הכל אבל ללא הועיל

הנקודה היא שהשינה באמת מיותרת להם בשלב הזה (שעתיים באמצע היום)

הייתה הולכת לישון בסביבות 12 בלילה כל יום וזה אכן קשה ברמות שקשה להסביר. אין שום הספקים וערב שקט

רק יכולה לעודד אותך ששנה אחר כך עברה לגן פרטי וכמו שאמרו לך פה בקושי הצלחתי להעביר איתה צהריים ערניים עד הקריסה בשבע כל ערב.
נ.ב מעבר לשיקולי הנוחות שלי אני רואה שיפור עצום גם אצל הילדה שנת לילה איכותית בגיל הזה מהערב מוקדם עד הבוקר הרבה יותר בריאה ותורמת להם.

בקיצור רק הזדהות, אין הרבה מה לעשות בשלב הזה...

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני נותנת לילד ספר 1 ומשחק 1 שהוא אוהב כמו מכונית/בובה והוא יודע שהוא יכול להישאר ער ולשחק במיטה בלי לקום.
זה עוזר מאוד... הוא מתעסק עם זה עד שמתעייף ונרדם.
לפעמים מבקש להחליף ספר וכזה... אז נותנת לו.
וככה יש לי ערב...

aabb

משתמש צעיר
בגיל הזה אני נותנת חצי כדור של 1 מ"ג, אבל יכולה קודם לנסות רבע/שליש כדור ולראות אם הוא משפיע
למען השם למה להביא??
ילד בן למעלה משנתיים לא אמור לישון בשבע אחרי שישן צהריים, למה לדחוף לו בכח דברים לגוף??

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
דבר ראשון אפשר לבקש מהמעון שישכיבו אותה אחרונה ויעירו ראשונה.
דבר שני, לגבי זה שהיא יוצאת לך מהלול, זה משהו חדש? כי אם כן יכול להיות שזה קשור לזה,
גם הבן שלי כשלמד לצאת היה כל הזמן יוצא, והייתי יושבת לידו וכל פעם שהיה רוצה לצאת הייתי אומרת לו עכשיו הולכים לישון ומחזירה אותו, אני ממש התעקשתי על זה כי ידעתי שהוא עייף! ושהוא צריך את השינה הזאת (במעון היה ישן רק שעה, והוא ילד מאד פעיל)
מה שכן הייתי מביאה לו ספר וכמה משחקים שיתעסק אם הוא רוצה, זה לקח קצת זמן וסבלנות,
הייתי יכולה להתעורר באמצע הלילה ולחכות במטבח להגיח שהוא נרדם ולא יוצא שוב,
חוץ מזה שהיה חשוב לי השינה גם פחדתי שהוא יחליט להסתובב בבית באמצע הלילה ויעשה דברים מסוכנים (סגרתי ארונות הרמתי את השרפרף וכו) וברגע שהוא הבין שאני מתעוררת(בהתחלה הוא היה בא לחדר ואז כשהוא קלט שאני מחזירה אותו הוא היה קם וסוגר את הדלת שלנו בטריקה:) כדי שאני לא אקום:)) ומחזירה אותו הוא פשוט הפסיק להתעורר זה נכנס לו לתת מודע ופשוט המשיך לישון.
בהצלחה, מקווה שעזרתי :)

חיים בחסד

משתמש חדש
אני נותנת לילד ספר 1 ומשחק 1 שהוא אוהב כמו מכונית/בובה והוא יודע שהוא יכול להישאר ער ולשחק במיטה בלי לקום.
זה עוזר מאוד... הוא מתעסק עם זה עד שמתעייף ונרדם.
לפעמים מבקש להחליף ספר וכזה... אז נותנת לו.
וככה יש לי ערב...
היא יוצאת מהלול וניסיתי להשכיב אותה במיטה רגילה היא קיפצה החוצה בשמחה...
אנסה בשלישית, כי עליתי על פתרון לבעיה המוכרת הזו:
בני בן ה2.5 הסתובב עירני עד 11++ בלילה.
מה שעזר לו להרדם זה מצב של לילה בכל הבית, אני מכבה אורות וכאילו הולכת לישון.
ואז הוא נכנס למיטה שלו או מגיע לשכב בחדר שינה ופשוט נרדם!! אמנם לא מידי כי הוא הרי ישן בצהריים. אבל בסוף זה קורה ואח"כ אני קמה לשקם את הבית...
מאמינה שאני ארדם... והיא אחרי הרבה זמן
מה הרווחתי? שלא עשיתי מה שרציתי להספיק??

חיים בחסד

משתמש חדש
דבר ראשון אפשר לבקש מהמעון שישכיבו אותה אחרונה ויעירו ראשונה.
דבר שני, לגבי זה שהיא יוצאת לך מהלול, זה משהו חדש? כי אם כן יכול להיות שזה קשור לזה,
גם הבן שלי כשלמד לצאת היה כל הזמן יוצא, והייתי יושבת לידו וכל פעם שהיה רוצה לצאת הייתי אומרת לו עכשיו הולכים לישון ומחזירה אותו, אני ממש התעקשתי על זה כי ידעתי שהוא עייף! ושהוא צריך את השינה הזאת (במעון היה ישן רק שעה, והוא ילד מאד פעיל)
מה שכן הייתי מביאה לו ספר וכמה משחקים שיתעסק אם הוא רוצה, זה לקח קצת זמן וסבלנות,
הייתי יכולה להתעורר באמצע הלילה ולחכות במטבח להגיח שהוא נרדם ולא יוצא שוב,
חוץ מזה שהיה חשוב לי השינה גם פחדתי שהוא יחליט להסתובב בבית באמצע הלילה ויעשה דברים מסוכנים (סגרתי ארונות הרמתי את השרפרף וכו) וברגע שהוא הבין שאני מתעוררת(בהתחלה הוא היה בא לחדר ואז כשהוא קלט שאני מחזירה אותו הוא היה קם וסוגר את הדלת שלנו בטריקה:) כדי שאני לא אקום:)) ומחזירה אותו הוא פשוט הפסיק להתעורר זה נכנס לו לתת מודע ופשוט המשיך לישון.
בהצלחה, מקווה שעזרתי :)
היא נרדמת אחרונה וקמה ראשונה כך הן אומרות...
יכול להיות שהיא מתרגשת מהיציאה מהלול,
מתי לנסות להשכיב אותה אם כן? 20:00?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה