דרוש מידע שני ילדים ללא סבסוד במעון. מה אתם עושים??

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
הכל טוב ויפה, שמחה בשבילך @רגע של ניצחון שזכית מטפלת פרטי שאת סומכת בעיינים עצומות,
אבל לדאבוני לא כולם ככה,
ואני לא מפנטזת סתם. אני עבדתי בתור בחורה בהמון גנים פרטיים........... מכירה את ההתנהלות מהשטח,

אבל כל אחת שתעשה מה שמתאים לה
נכון מאד
אבל כמו שכתבתי בהתחלה שלחתי למעון והכשלים שם זעזעו אותי...
למרות הפיקוח!

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
נכון מאד
אבל כמו שכתבתי בהתחלה שלחתי למעון והכשלים שם זעזעו אותי...
למרות הפיקוח!
פנית למשרד התמ"ת,

לא אומרת שאין בחורות בזמני לחץ.......... אבל לפחות הילד מכיר את החברה שלו מכיר את שאר המטפלות, זה כבר גם משהו........

מירימ

משתמש פעיל
זה מכעיס.
ובמחילה, כל אמא אמורה לפתח חיישנים לגבי הילד שלה, ולא להסתפק בכך שהיא שולחת למטפלת הכי טובה בעיר.
הבן שלי היה אצל 2 מטפלות בטווח קצר, ובשלב כלשהו נשאר איתי בבית (כעצמאית - יש לי אפשרות).
למטפלות לא היו עליו תלונות, כי הוא באמת מותק של ילד. אבל אמרתי לבעלי שהילד לא שמח. לא מספיק טוב לו. אני לא מסוגלת לעשות לו את זה, גם אם תפוקת העבודה שלי תיחתך בחצי. ישאר איתי עד שיגדל, ואשלח לגנון.
אני מודה על הצעד הזה. ב"ה היום הוא בגנון מהמם. מאושר (רואים עליו שטוב לו) רוקד לי כל היום בבית עם הברות מקושקשות (הוא עוד לא בן שנה וחצי). פשוט עולם אחר...
אה, והוא בגנון עם הרבה ילדים, אבל זה הרבה יותר נחמד לו מגנון עם 5 ילדים (היה לפני כן, וגם שם נהנה. אבל לא כמו עכשיו). יש סייעת, והוא זקוק לחברה הזו
כתבת גם בשבילי.
איתך עם כל מילה.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
פנית למשרד התמ"ת,

לא אומרת שאין בחורות בזמני לחץ.......... אבל לפחות הילד מכיר את החברה שלו מכיר את שאר המטפלות, זה כבר גם משהו........
את החברים נכון
את שאר המטפלות? חחח
גם אני בעצמי לא הכרתי אף אחת, הן התחלפו כל יומיים,
והכשלים האחרים היו עוד הרבה יותר חמורים

אשר פרידמן

משתמש פעיל
האם הגיוני לשלם סכום עצום כל חודש למעון כדי שיהיה לילדים מסגרת טובה?
הלכתי לראות גנים באיזור, המעון ממש בפער.
יש חצר וג'ימבורי וריתמיקה וחיות. שום גן לא מתקרב לרמה.
הייתם מתפשרים או מתמודדים עם המחיר?
(בלי זיופי תלושים וכו')
מדברים על כך שבקרוב המעון יוזל משמעותית להורים עובדים

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
חוץ מהילדים שלה?
מעניין בירושלים מתחיל ב17 ילדים ומגיע ל30+
חייב פיקוח בפרטי,ילדים חיים שם בניסים...
חייבת למחות. הוצאת שם רע.
הבן שלי היה בגנון הקודם עם עוד 4 ילדים בלבד. סה"כ 5 ילדים - ביניהם הבת של הגננת. (הבת שלה+4)
היה יחס אישי וטוב, היא ישבה עם הילדים עם מדבקות וצבעים (גיל 9 חודשים עד שנה וחצי- שנתיים). הבן שלי נהנה, וזה היה טוב לו לשעתו.
אחרי פסח העברתי אותו לגנון של גיל שנה וחצי- שלוש. אכן שם יש כ-17 ילדים, אבל היא עובדת עם סייעת. הבן שלי מאושר להגיע לגן. הוא נהנה יותר עם חברה גדולה יותר. והם ממש לא מורחים את הזמן. הוא חוזר עם יצירות, ודף קשר. שכנה שלי אמרה לי שמדהים לראות את השינוי על הפרצוף של הבן שלי. הוא נראה הרבה יותר מסופק. בזמנו, כשהבת שלי חסרה יומיים - קיבלתי טלפון מהגננת שהתעניין בשלומה, וגם היא היה מאושרת לרוץ לגן.
היו גם גנונים עם 10 ילדים. מבחירה שלי העדפתי קבוצה גדלה יותר וסייעת.
מדברת על האזור שאתם כנראה מתכוונים. בהחלט אפשר למצא גם גנונים קטנים למי שזקוק לכך...
אגב, גיסתי מרמות שולח לגן עם 10 ילדים ללא סייעת. כך גם אחותי ממודי"ע.
כך שמבחינתי אין עדיפות לגנון עם 10 ילדים וגננת לעומת גנון עם 20 ילדים וסייעת. אולי להפך.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה באמת בעיה,
מצד אחד גם עם פיקוח יש בעיות קשות
ומצד שני בלי פיקוח,
אתם לא יודעים...ואל תחשבו שאתם יודעים!
ואם יש לכם ספקות לא ברורים - תקשיבו ללב שלכם תמיד.

לארג'

משתמש מקצוען
חייבת למחות. הוצאת שם רע.
הבן שלי היה בגנון הקודם עם עוד 4 ילדים בלבד. סה"כ 5 ילדים - ביניהם הבת של הגננת. (הבת שלה+4)
היה יחס אישי וטוב, היא ישבה עם הילדים עם מדבקות וצבעים (גיל 9 חודשים עד שנה וחצי- שנתיים). הבן שלי נהנה, וזה היה טוב לו לשעתו.
אחרי פסח העברתי אותו לגנון של גיל שנה וחצי- שלוש. אכן שם יש כ-17 ילדים, אבל היא עובדת עם סייעת. הבן שלי מאושר להגיע לגן. הוא נהנה יותר עם חברה גדולה יותר. והם ממש לא מורחים את הזמן. הוא חוזר עם יצירות, ודף קשר. בזמנו, כשהבת שלי חסרה יומיים - קיבלתי טלפון מהגננת שהתעניין בשלומה, וגם היא היה מאושרת לרוץ לגן.
היו גם גנונים עם 10 ילדים. מבחירה שלי העדפתי קבוצה גדלה יותר וסייעת.
מדברת על האזור שאתם כנראה מתכוונים. בהחלט אפשר למצא גם גנונים קטנים למי שזקוק לכך...
איפה המחאה?:D
אם אני יתחיל למנות פה ולספר מה הולך בגנים פרטיים ממה שראיתי יהיו הרבה במאסר..

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
כל אימא (ששולחת לגן פרטי) חייבת להשתיק את המצפון, ולהצדיק את עצמה,
שולחי המעונות רגועים בבחירתם!!!!!!!

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
??..
אני שלחתי למעון, לא הייתי רגועה
ואני אוכלת את הלב על כל יום שהשארתי שם!!!!!1

סתםם

משתמש צעיר
ממש לא נכון!!!!!
מכירה מקרים רבים של תינוקות שלא אכלו יום שלם רק בגלל התחלפות מטפלות כל שעתיים והם נפלו בין הכסאות וכו
זה תלוי מעון או מטפלת פרטית אני אגב הייתי מרוצה מאד גם שם וגם שם תלוי למי שולחים

ראש ישר

משתמש פעיל
שמעתי מידי הרבה ממטפלות, על הפיקח במעונות...

כל אחד שיעשה מה שמתאים לו.
אבל מטפלת שאני מכירה ושמעתי עליה, והיא יר"ש, ובדר"כ עושה את זה עם אהבה וחיבור, ומתגומלת באופן סביר פחות מלחיץ אותי מה היא עושה מאחורי הדלת,
מאשר מטפלות מתחלפות במעון שעושות את זה הרבה באופן זמני וכפקק וכו, ועם הרבה מרמור על תנאי העסקה וכו
למרות שיש עליהן פיקוח...
ולא באתי לומר מילה רעה על עובדות מעון כזה או אחר, מדברת על העיקרון בלבד.

ובסופו של דבר, אם לא מדובר על תינוק ממש קטן, אפשר בקלות לזהות אם טוב לו בגן שלו או לא...
פיקוח זה טענה נכונה,
בואי, אני שולחת רק למעונות, וזה הסיבה שלי "הפיקוח",
לצערי לא סומכת על אף מטפלת שסוגרת את הדלת אחרי ואף אחד לא יודע מה היא עושה שם?!..........

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ציינתם שכל גנון הוא 17 ילדים. הבאתי דוגמא לגנון עם 5
ובאמת שאין לי מושג מה ראיתם, אבל אם זה משהו לא בסדר, ועדיין השארתם שם את הילד - זו הפקרות. להוציא לעז על כל היתר - לא הוגן ולא נכון

לארג'

משתמש מקצוען
ציינתם שכל גנון הוא 17 ילדים. הבאתי דוגמא לגנון עם 5
ובאמת שאין לי מושג מה ראיתם, אבל אם זה משהו לא בסדר, ועדיין השארתם שם את הילד - זו הפקרות. להוציא לעז על כל היתר - לא הוגן ולא נכון
זה הממוצע שאני מכיר,אפאחד לא הוציא לעז.
לא רואה בעיה שיש הרבה ילדים עם תנאים מתאימים

ראש ישר

משתמש פעיל
חחחחח

חמוד שאת בטוחה שכל אלו שלא עושות כמוך אכולות מצפון...
אז סתם שתכירי עוד צדדים, אני גרה ליד מעון, שיש לו שם מעולה אגב,
יצא לי זול יותר לשלוח לשם - מאשר הגננת הפרטית של הבן שלי, שאגב גרה גם רחוק יותר, אבל כדי שלא יהיו לי נקיפות מצפון בחרתי בבחירה הטובה בעייני...

Y2023

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
??..
אני שלחתי למעון, לא הייתי רגועה
ואני אוכלת את הלב על כל יום שהשארתי שם!!!!!1​
מעניין לאיזה מעון באיזור של מעלות דפנה כי אני שולחת למעון בארזי הבירה ומאוד מאוד מרוצה,​

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
מעניין לאיזה מעון באיזור של מעלות דפנה כי אני שולחת למעון בארזי הבירה ומאוד מאוד מרוצה,​
ממש דחוף לי להגיב על זה
שלא יצא חלילה הוצאת שם רע
המעון של ארזי הבירה באמת מצוין!!
לא התקבלנו לשם למרות שמאד רצינו, (הוא מפוצץ)
המעון אליו שלחתי ובו לא הייתי מרוצה הוא מעון אחר!!

יווחג

משתמש חדש
אני שלחתי למעון
והפסקתי לשלוח עקב החלפת מטפלות חוסר נסיון וחוסר יחס וכו',
יצא לי כמה פעמים להגיע בחל"ד באמצע היום וראיתי דברים נוראים!!
ומאז שאני שולחת לגנים פרטים נשים טובות ומוכרות אני ממש מרוצה עומדת מאחורי הדלת ומתפעמת!!
בדיוק השבוע אמרה לי שכנה שמאז שנהייתה מנהלת מעון היא לא מסוגלת לשלוח למעון!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה