שנה טובה בפורום מפתחי אתרים?!

• פותח הנושא drvvv
  • פורסם בתאריך

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
בסיכומה של שנה אחת ותחילתה של שנה חדשה, ניסיתי לחשוב מה עבר עלינו בשנה האחרונה.
מי שנזכר בעוד, מוזמן להוסיף, הדברים לפי הסדר שבו הם קפצו לי לראש.

• מאות דיונים מעניינים.
  • פתחנו את תת פורום מדריכים, כבר התאסף בו חומר מאוד מעניין.
  • הוספת קידומות שימושיות להודעות (צריך שיפור, אני יודע, מיד אחרי החגים...).
  • הקמת קבוצת המשתמשים - כמאה חברים רשומים כיום.
  • הגענו למקום השני ברמת הפעילות - מכל הפורומים בתחום בארץ...
  • לראשונה מושב אינטרנט בכנס ערך מוסף 3 עם הרצאות וחומרים מיוחדים לקהילת האינטרנט חובשת הכיפה.
  • תחרות יזמים ברשת עם 15 מיזמים מקסימים ומרשימים (רובם כבר יצאו לדרך) ושני זוכים מאושרים (בחסות קליק מיזמי אינטרנט ומסעדת ואקירו).
  • שינוי השם פעמיים (צפויה פעם שלישית בקרוב?)
  • פרויקט הראיונות שנגמז באיבו וכנראה יחודש בקרוב.
  • פינת המשפט - שת"פ עם עו"ד קלינגר.
  • שת"פ עם איגוד האינטרנט הישראלי לפיתוח הפורום (חלק כבר שמעתם, חלק אוטוטו).
  • מגזין אינטרנט מבית פרוג - 960 צפיות, כמעט 200 מנויים והכל בשבוע הראשון!
יש לי הרגשה ששכחתי עוד הרבה דברים, מישהו זוכר?

שנה טובה ואל תפספסו את ההזדמנויות שתקבלו בשנה הבעל"ט!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
שכחת:
תמיכה בבוני אתרים מתחילים
המצאת יום הנחמדות העולמי
:)

סך הכל אפשר לסכם את השנה כפורה ומענינת.
יישכוייח ל DRVVV על התחזוקה ועל תרומתו הנפלאה לפורום, השקעת הזמן ללא גבולות ותמיכתו בכל אחד ואחת פה.

יישכוייח גדול!!!!!!!

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
שנה טובה ומבוכרת,
שחכת דבר אחד, שהתמיכה פה שאנשים נותנים תשובות לשאלות ועוד, אין דבר כזה, תודה רבה :) ,
drvvv מגיע לך יותר מתודה, לא יודע אם תודה מספיק על כל העזרה שלך לכולם, אבל בכל מקרה, תודה רבה ;)

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה סיכום שנה לפורום ולא סיכום שנה לי, אז תתרכזו בפורום, טוב?

good_say

משתמש פעיל
קודם כל, שנה טובה לכולם!!!

רק רציתי להוסיף משהו אחד, אני עדיין נקראת חדשה בנושא של עיצוב/בניית אתרים. יש כאן מלא דיונים שמתפתחים/עולים לפורום שאני (עדיין) לא מבינה. אבל אני מאוד נהנית להכנס כל יום ולראות מה חדש, מה מתחדש, איך מסדרים כל מיני בעיות וכו'. ועל זה מגיעה תודה רבה ענקית לכל חברי הפורום.
אז,
תודה רבה!!!!

שוצי

משתמש פעיל
D I G I T A L
שנה טובה

המשיכו לעשות את הפורום פעיל - מרתק!
שנה טובה לכל בית ישראל:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה