דרוש מידע שנה וחדש אחרי לידה ולא חזרתי לעצמי.

הודיה 482

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מניסיונתן (נשים)
אני שנה וחדש אחרי לידה (ראשונה) ואני בכמעט באותו משקל שילדתי 20 קילו יותר אני לא מפסיקה לעלות במשקל.
(עברתי חצי שנה אחרי הלידה ניתוח להסרת כיס מרה. 3 חודשים הייתי בצומות ותוך כדי עליתי במשקל במקום לרדת..)
ועוד דבר מוזר אני יכולה לצאת בגשם ופשוט להזיע כולי כאלו 40 מעות בחוץ.
הרופא אמר ככה זה אחרי לידה.
הרופא אמרה אולי הורמונים שלא חזרו ובלוטת התריס (צריכה לעשות ב"ד)
יש כאן משהי שזה קרה לה בעבר והסתדר?
ומזה בלוטת התריס ? יש לזה טיפול?
תודה רבה

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
זה לא קשור...אני לא.
זה לא משהוא שנהיה עכשיו כמו שכתבי חצי שנה אחרי לידה עברתי ניתוח עם צומות 3 חודשיים ובמקום לרדת במשקל אני עולה וממשיכה לעלות.
מחקתי. תמחקי גם

בכוון הנכון

משתמש פעיל
את מרגישה שאת אוכלת יותר ?

לגבי החום שאת מרגישה בחוץ זה בגלל השומן
תופעה ידועה ומוכרת אצל אנשים מלאים

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בעבר היה לי אחרי לידה בעיה בבלוטת התריס תת פעולה והשמנתי עליתי במשקל
ואז משי המליצה לי לקחת טיפות טבעיות מיוחדות לבעיה ולא יאומן אחרי תקופה קצרה עשיתי בדיקת דם והרופא שאל אותי את לוקחת אלקטרוקסין?כי יש שיפור! אמרתי לו שאני לוקחת טיפות והוא לא האמין כמה שזה עזר ביקש לי רשות לשלוח לרופא אחר לראות לו את ההבדלים של הבדיקות(הרי הרופאים נגד טבעי) ואמר להמשיך עם הטיפות כי זה ממש עזר
זאת שהמליצה לי הסבירה לי שהאלקטרוקסין עובד במקום הבלוטת התריס ואז הבלוטה הולכת לישון, ומה שהטיפות עושות הם גורמות לבלוטה לחזור לעבוד, וזה שיכנע אותי לנסות, שווה!

הודיה 482

משתמש מקצוען
את מרגישה שאת אוכלת יותר ?
ממש לא. אני עדין מוגבלת מהניתוח. יותר מידי שמן לא עושה טוב. בכללי אני לא בן אדם שאוכלת הרבה.
חטיפים, מרקים תעשיתיים, כל ג'נק פוד לא עושה לי טוב אני לא נוגעת בזה. פיצה בחוץ ציפס וחבריהם אני לא מתקרבת.
ציפס רק בתנור בלי שמן. פיצה רק ביתית וכו'..

מירי72558

משתמש פעיל
ואז משי המליצה לי לקחת טיפות טבעיות מיוחדות לבעיה ולא יאומן אחרי תקופה קצרה עשיתי בדיקת דם והרופא שאל אותי את לוקחת אלקטרוקסין?כי יש שיפור! אמרתי לו שאני לוקחת טיפות והוא לא האמין כמה שזה עזר ביקש לי רשות לשלוח לרופא אחר לראות לו את ההבדלים של הבדיקות(הרי הרופאים נגד טבעי) ואמר להמשיך עם הטיפות כי זה ממש עזר
זאת שהמליצה לי הסבירה לי שהאלקטרוקסין עובד במקום הבלוטת התריס ואז הבלוטה הולכת לישון, ומה שהטיפות עושות הם גורמות לבלוטה לחזור לעבוד, וזה שיכנע אותי לנסות, שווה!
איזה טיפות? איפה קונים?

בכוון הנכון

משתמש פעיל
ממש לא. אני עדין מוגבלת מהניתוח. יותר מידי שמן לא עושה טוב. בכללי אני לא בן אדם שאוכלת הרבה.
חטיפים, מרקים תעשיתיים, כל ג'נק פוד לא עושה לי טוב אני לא נוגעת בזה. פיצה בחוץ ציפס וחבריהם אני לא מתקרבת.
ציפס רק בתנור בלי שמן. פיצה רק ביתית וכו'..
אז זה ממש מוזר ...
אני מבינה מנסיון על אכילת יתר ;)

הרבה הצלחה!

הודיה 482

משתמש מקצוען
וזה עבר? ירדת במשקל?
הטיפות מרות מידי?
ואשמח אם תגידי לי מאיפה קונים.

הודיה 482

משתמש מקצוען

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רק מבררת מזה בכלל..
אני אשמח לדעת אם הטיפול בבלוטת התריס גומרת לירידה במשקל.
טיפול בבלוטת התריס קודם כל מאזן ועוצר את העליה,
במקרה של בלוטה מאד מומלץ פעילות גופנית, הליכה וכו' ,
קשה יותר לרדת עם תת פעילות של בלוטה, גם כשהיא מאוזנת עם כדורים או תרופות.
את מרגישה עייפות ? זה גם סימפטום נפוץ
כמובן הכי חשוב בדיקת דם ואז התוצאות ברורות

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
בַּלּוּטַת הַתְּרִיס (thyroid gland; בלוטת התִּירוֹאִיד), נקראת גם בלוטת המגןיוונית: thyreos - מגן, eidos - צורה) על שם צורתה, היא בלוטה השייכת למערכת האנדוקרינית בגוף האדם.

הבלוטה מפרישה הורמונים, שהחשובים שבהם הם תירוקסין (T4) ותריודוטירונין (T3). הורמונים אלו משפיעים על קצב המטבוליזם בגוף, תפקידם לקבוע את קצב המטבוליזם הכללי של הגוף, ולהם השפעה רבה על קצב הגדילה והתפקוד של מערכות רבות בגוף. יוד הוא מרכיב חיוני של שני ההורמונים, ולכן גם מהווה מרכיב בטיפול של בעיות בבלוטת התריס. הורמון שלישי שמייצרת בלוטת התריס הוא הקלציטונין, שלו תפקיד חשוב במשק הסידן. ההורמון מווסת את רמת הסידן בדם, על ידי מניעת שחרור סידן ממאגריו בעצמות. עליית רמת הסידן בדם מהווה גירוי להפרשת ההורמון.

הבעיות הנפוצות ביותר בבלוטת התריס הן תת-פעילות בלוטת התריס ויתר פעילות בלוטת התריס.

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
=

רק מבררת מזה בכלל..
אני אשמח לדעת אם הטיפול בבלוטת התריס גומרת לירידה במשקל או רק עוצרת אותה...
וזה עבר? ירדת במשקל?
הטיפות מרות מידי?
ואשמח אם תגידי לי מאיפה קונים.
דבר ראשון בדיקת דם לפני שאת מתחילה לקחת כל דבר שהוא.
ברור!
רק כאת יודעת ברור שיש לך את הבעיה הזאת את קונה את הטיפות
ירדתי במשקל,
אם הם מרות? יש יותר מר מזה זה לא נורא
קניתי אצל אחת שעובדת בחנות טבע אם תרצי את המס’ אני יביא לך,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה