קניות שמיכות פוך אמיתי

גרפיש

משתמש פעיל
אכן אין כמו קליין!
לנו יש כבר שנים את השמיכות שלהם ועכשיו חידשנו אצלם 2 שמיכות שנקנו אצלם לפני 30 שנה.
פריד וקליין זה אותו גברת בשינוי אדרת
לא בדיוק נכון, הנוצות או הפלומה (המילוי) של קליין הם אכן אותו מילוי של פריד, אך שיטת התפירה ושיטת המילוי שונה וגורמת לשמיכות של קליין להיות בכמה רמות מעל.
אני אשמח להמלצות לפוך לילדים
אצלם גם קניתי שמיכות בגודל שמתאים לילדים, למעשה אפשר להזמין אצלם כל גודל שתרצו כי הם תופרים ומכינים לבד.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא בדיוק נכון, הנוצות או הפלומה (המילוי) של קליין הם אכן אותו מילוי של פריד, אך שיטת התפירה ושיטת המילוי שונה וגורמת לשמיכות של קליין להיות בכמה רמות מעל.
אפשר הסבר עלזה
למה זה גורם לזה להיות כמה רמות מעל?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כבר כמה שנים שהחורף בשבילי הוא סיוט. אני לא מצליחה לישון בלילות מרוב קור, למרות השכבות שאני לובשת ומתכסה בהם.
בשנה שעברה היינו צריכים להרחיב את מלאי השמיכות, והמוכרת המליצה לנו לקנות שמיכות פוך של 'נועם אורים', היא טענה שאמה ממליצה עליהם כבר שנים.
החלטנו לנסות, ומה אני אגיד?!
זאת היתה השנה הראשונה שישנתי בלילות החורף! השמיכה חיממה אותי מהרגע הראשון, והיה ממש נעים לישון איתה.
אז ממליצה הלאה למי שצריכה.

גרפיש

משתמש פעיל
אפשר הסבר עלזה
למה זה גורם לזה להיות כמה רמות מעל?
האמת אני לא יודעת, אולי כמות המילוי או צורת התפירה, בכ"א יש לי בבית גם שמיכות של פריד אבל תמיד הגדולים בבית ( ה"מבינים"...) מחפשים דווקא את השמיכות של קליין בגלל שהם יותר מחממות.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האמת אני לא יודעת, אולי כמות המילוי או צורת התפירה, בכ"א יש לי בבית גם שמיכות של פריד אבל תמיד הגדולים בבית ( ה"מבינים"...) מחפשים דווקא את השמיכות של קליין בגלל שהם יותר מחממות.
תודה רבה על הפירוט
נבדוק את העניין :D

dinaday

משתמש פעיל
אולי רמת החום שלהם לא זהה?
לפריד כאמור יש כמה רמות חום.
איך זה אצל קליין? גם יש כמה רמות?

באמת מתעניינת, כי קנינו פריד ואנחנו מאד מרוצים. עכשיו כשב"ה צריך לקנות עוד ואני רואה את ההשוואה מול קליין, מעניין לבדוק.

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
שמיכת פוך נוצות בלבד לילדים/אורחים.

האם מומלץ?

ידי זהב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תודה!
איפה קנית?
פריד ?
עכשיו אני רואה את שאלתך.
יש במרכז השינה השוויצרי, ויש גם סוכנת שלהם שיש לה מחירים לרוב טובים יותר.
וזה לא פריד. (אין לי נסיון עם פריד כך שאני לא יכולה להשוות)

השמיכות מיובאות משוויץ, תהיי בטוחה שחם מאוד בפנים.

לווים

משתמש מקצוען
קנינו שמיכת פוך (יחיד) 100% פלומת אווז בשרם טקסטיל מת''א
תוצרת כרמיה גם קלה וגם נעימה 1200 גרם.
https://www.shermtex.com/product/שמיכת-פלומה-יחיד-100-פלומה/

ויש גם פה יותר זול אותו דגם
http://www.nest4u.co.il/items/1950810-שמיכת-פלומה-איכותית-במיוחד-במשקל-1200-גר-100-פלומת-אווז-טהורה-שמיכת-פוך-שמיכת-חורף-נסט-מצעים-

מה זה פלומת אווז זה שונה מפלומה רגילה?
וזה מקביל לשאר השמיכות פלומה?

והאם יש הבדל בינהם למה שפריד מציעים?
הם מחממות?

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו אני רואה את שאלתך.
יש במרכז השינה השוויצרי, ויש גם סוכנת שלהם שיש לה מחירים לרוב טובים יותר.
וזה לא פריד. (אין לי נסיון עם פריד כך שאני לא יכולה להשוות)

השמיכות מיובאות משוויץ, תהיי בטוחה שחם מאוד בפנים.
תודהה!
מה המחיר בערך?

אביגיל לוי

משתמש רשום
שמיכות פוך למכירה
מחירים מצוינים בתמונה
ורדינון וערד טקסטיל
0548573832

קבצים מצורפים

• 20231120_211246.jpg
    20231120_211246.jpg
    KB 321.7 · צפיות: 24

פלונית

משתמש רשום
מישהו יודע האם קליין עדיין קיימים? ואיפה ניתן להשיג שמיכות שלהם

לייקית

משתמש מקצוען
בררנו לפני כמה שבועות, ואמרו לנו שפריד רכשו אותם.
בכל מקרה, מישהו פה אולי יודע, מי יכול לחדש שמיכת פוך? כלומר, היא מחממת ונעימה, אולם הבד נקרע. אני רוצה להשתמש בפלומה שיקרה מאד ולתפור לה בד חדש. מישהו עושה את זה?

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
בררנו לפני כמה שבועות, ואמרו לנו שפריד רכשו אותם.
בכל מקרה, מישהו פה אולי יודע, מי יכול לחדש שמיכת פוך? כלומר, היא מחממת ונעימה, אולם הבד נקרע. אני רוצה להשתמש בפלומה שיקרה מאד ולתפור לה בד חדש. מישהו עושה את זה?
פריד מתקנים

אני אני

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 1518348
חידוש שמיכת פוך מבצעים בצורה הבאה:
את השמיכה הישנה פורמים. לא ניתן להשתמש בבד הישן לאחר פרימתו. את החומר מכניסים למכונת הכביסה, שם הן מתכבסת במים וסבון. לכל לקוח מכבסים אותו בנפרד. תהליך תיקון שמיכות פוך מתבצע כל שכל שמיכה נפרמת ומתוקנת בנפרד.

תהליך החידוש​

לאחר גמר הכביסה התכולה עוברת לתא ייבוש ושם מתייבשת בטמפרטורה של 142 מעלות צלזיוס.
בגמר הייבוש התכולה עוברת לתא קירור ושם יש אפשרות למיין את החומר לפי איכות. השילוב של הטמפרטורה הגבוהה בתא הייבוש והאור האולטרה סגולי בתא הקירור מהווים את תהליך הסטריליזציה שהפוך והנוצות עוברים.
לאחר המיון והחיטוי התכולה עוברת לתא איסוף, משם מעבירים את התכולה למכונת המילוי. אם יש צורך או הלקוח מעוניין, ניתן בהזדמנות זו להוסיף פוך לפי רצון הלקוח.
בסופו של כל התהליך הלקוח מקבל שמיכת פוך מחודשת ונעימה לשימוש.

073-7814309
03-9316761
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

כתובת: ההסתדרות 2, פתח תקווה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה