דרוש מידע שמאליים?! איזה קשיים/ יתרונות אתם נתקלים בחיי היומיום?

די וי די

משתמש רשום
יש חיסרון גדול של שמאליים שמריע עוד יותר לימניים !
באכילה בשולחן כשיושבים ליד שמאלי .....
תמיד הידיים נפגשות
והתוצאה ידועה

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני שמאלית וחלק קטן מיילדי.
תמיייייייייד הסתבכתי עם קופסאות שימורים, גזירה לא סובלת, וידיעת כיוונים בהחלט קשה לי,
מעלות: כישרונות בלי סוף ציור, מוזיקה וכו' אני מאוד מסודרת אבל סובלת מחוסר עקביות.
אינטליגנציה גבוהה... ראיית דברים מעבר, שימת לב לדברים קטנים. בקיצור אנשים שלא חיים בתוך ריבוע מסויים.
גם אצלנו ב"ה כל המשפחה כך :)
חכמים מאוד, מעל הממוצע (אייקיו 130 פלוס)
בעלי מגוון כשרונות
מוזיקליים מאוד ונגנים מחוננים

הבעיה שכולנו ימניים... :eek:

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ואם כבר חיפשו בעיות אצל שמאליים, אז אני כמה פעמים בחיי הרגשתי שמסתכלים עלי בחשדנות כשרואים אותי עושה תחנון על יד שמאל, גם בשחרית כשיש תפילין (לנשים שבינינו, אני יסביר: בעיקרון עושים תחנון על יד שמאל, חוץ משחרית שאז מכיון שיש תפילין ביד שמאל וזה לא כבוד לתפילין להניח עליהם את הראש - אז עושים על יד ימין. לנו כשמאליים אין הבדל ובכל מקרה עושים על יד שמאל, מה שגורם לאנשים להסתכל עליי לפעמים ולחשוב שאני לא יודע מה אני עושה ובודקים בשבע עיניים לראות באיזה יד יש לי תפילין...)
אגב , לפי הגר''א עושים תמיד על צד שמאל , גם הימניים .

גם לי קורה שאני אומרת לבעלי בזמן נהיגה לפנות שמאלה שאני מתכוונת ימינה וכנ"ל הפוך (חשבתי שזה פיגור שלי;) עכשיו אני רואה שזה תופעה )
הזכיר לי בדיחה : ' אם ראית אשה שמאותתת שמאלה , לא בטוח שהיא פונה ימינה , יכול להיות שהיא ממשיכה ישר ...'

חיה4

משתמש מקצוען
גם אצלנו ב"ה כל המשפחה כך :)
חכמים מאוד, מעל הממוצע (אייקיו 130 פלוס)
בעלי מגוון כשרונות
מוזיקליים מאוד ונגנים מחוננים

הבעיה שכולנו ימניים... :eek:
לכו תדעו לאן הייתם מגיעים אם הייתם שמאליים....

חיה4

משתמש מקצוען
עבדתי עם שני יועצים בכירים במייקרוסופט ושניהם - "במקרה" כמובן - שמאליים.
אה. וגם אני. לא יועצת של מייקרוסופט אבל שמאלית....

ענינית

משתמש פעיל
כמה טוב "לבוא הביתה" , מתענגת על כל רגע ומרגישה בנח סוף סוף.
ועוד יותר, טופחת לעצמי על השכם איזה מוכשרת אני ;) , גוזרת בימין מאז ומעולם וגוזרת מדויק וזה אחת המלאכות האהובות עלי וגם פותחת שימורים בקלות (כנראה לא היתה ברירה בזמני ולכן למדתי לעשות כל זאת) רק בשיעור מלאכה המורה לא הצליחה ללמד אותי לסרוג ולא היה לי צעיף ונעליים לתינוקות :( ... וכנראה גם ציון לא....
ואיך אף אחת לא כתבה על שנות הסמינר שסיכמנו כמויות חומר ועל שולחן אחד תמיד היה מונח בצד השעון??? כ"כ הפריע לי לסכם שהייתי חייבת להסיר אותו ולא פעם נפל לי מהשלחן....
ומי שבא לגהץ אחרי מסובב את הקרש גיהוץ או עומד מהעבר השני... כנ"ל לגבי המלפפון או החלה שאני חותכת ומי שממשיך ימשיך מהצד השני של המלפפון??? בכלל נראה לי שהסכין לא חותך לי תמיד טוב כי זה מכוון אחר.
והכי מעציב שתמיד ניסתי לראות את עצמי ציירת מוכשרת כי כך אמרו על שמאליים אבל לא, ממש לא .

אבידובי

משתמש מקצוען
לא נכון הקלד בשמאל העכבר בשמאל גיהוץ בשמאל וכן מספריים כמעט כל דבר אצלי בשמאל
שימי לב, כתבתי רוב השמאליים- לא כולם.
לכל כלל יש יוצאים מן הכלל, ואם כל דבר היה נכון לכולם אז במה היינו שונים אחד מהשני?

פ.נ

משתמש מקצוען
אפרופו שמאלי וימיני...
יש כאן מישהו שהוא גם וגם??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה