דרוש מידע שמאליים?! איזה קשיים/ יתרונות אתם נתקלים בחיי היומיום?

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
פותחן? קונים מיוחד לשמאליים, ואז הכל קל
מספרים יש מיוחדות למיוחדים [שמאליים בוודאי מיוחדים :) ] אבל אני מסתדר עם הרגיל.

ולגברים -
כשנתקעת בלי תפילין, לחפש דווקא שמאלי [אפשר להפוך, אבל פחות נוח]

יש אלוקים

משתמש פעיל
אני שמאלית, אבל משום מה גוזרת ביד ימין-כך שמספריים לא בעיה עבורי.
מה שכן בריקודים יותר קשה לי, ניסיתי כמה פעמים להחליף את הכיוון לדגומא עם הריקוד מתחיל ברגל ימין אז אני התחלתי ברגל שמאל והיה לי הרבה יותר קל,

מסוגלת

משתמש צעיר

רמיזא

משתמש מקצוען
אני כשמאלי מוסיף, בלה, בלה, בלה, אין שום הבדל, חוץ ממספריים ופתחן ולשבת ליד ימני וכדו', ודברים טכניים נטו,

אגב להיות סופר סת"ם קל יותר כי לא מתלכלכים מהדיו, וכל מיני אותיות קל יותר לכתוב,

עוד משהו קטן להוסיף הגר"ח קנייבסקי שליט"א גם שמאלי, ולהבדיל אלפי הבדלות ראש הממשלה נתניהו גם שמאלי, כנ"ל נשיא ארה"ב לשעבר קלינטון, בוש, ואובאמה גם שמאליים, ועוד הרבה אנשים מפורסמים ואכמ"ל.

נערך לאחרונה ב:

אבידובי

משתמש מקצוען
עוד משהו קטן להוסיף הגר"ח קנייבסקי שליט"א גם שמאלי, ולהבדיל אלפי הבדלות ראש הממשלה נתניהו גם שמאלי, כנ"ל נשיא ארה"ב לשעבר קלינטון גם שמאלי, ועוד הרבה אנשים מפורסמים ואכמ"ל.
ברור, שמאליים הם הרבה יותר כריזמטיים, הרבה יותר נחושים, והרבה יותר מוצלחים!
כל מה שקשור לאונה הימנית של המח- אצל השמאליים הרבה יותר חזק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה