מידע שימושי שלשולים והקאות בלתי פוסקים!!!!! עזרה דחוף!

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא במקרה אחרי חיסון רוטה?

רוגע ושלווה

משתמש מקצוען
@ילילי תבדקו רגישות לגלוטן - ציליאק. או כל אלרגיה אחרת.
אני מכירה משפחה שהילד שילשל שנה שלימה ולא ידעו מה זה,
עד שגילו שיש לו ציליאק.
אולי כל פעם כשהיא מתאוששת היא אוכלת משהו שלא טוב לה.

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
הי'ה לנו מקרה כזה ולאחר בירור מקיף בבית חולים התברר כצליאק -רגישות לגלוטן ואעפי שזה עצמו לא דבר מדבק אבל הסיפטום של שלשול כן יכול להיות מדבק -כנל חובה לבדוק היטב ולהיות במעקב רפואי כי יכול להיות עוד קשת רחבה של בעיות שצריך לשלול בתקווה שיתברר שזה כלום אבל עד אז כנל צריך לעקוב על הנוזלים שלא תתיבש חלילה

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
הי'ה לנו מקרה כזה ולאחר בירור מקיף בבית חולים התברר כצליאק -רגישות לגלוטן ואעפי שזה עצמו לא דבר מדבק אבל הסיפטום של שלשול כן יכול להיות מדבק -כנל חובה לבדוק היטב ולהיות במעקב רפואי כי יכול להיות עוד קשת רחבה של בעיות שצריך לשלול בתקווה שיתברר שזה כלום אבל עד אז כנל צריך לעקוב על הנוזלים שלא תתיבש חלילה
יכול לפעמים קצת לעזור לדעת אם זה קשור -אם פחות או יותר בתקופה זו אכן התחילה לאכול מוצרי גלוטן -קמחים למרות שלא מחייב ולפעמים מתגלה רק בגיל יותר מאוחר

מחלימה

משתמש מקצוען
לא הייתי נשארת בבית במצב כזה,
הייתי פונה למיון עם הפניה מרופא הילדים
כמובן בבית חולים טוב
כך לעניות דעתי

מה שחשוב לבדוק כדי לדעת שהיא לא מיובשת- האם היא נותנת מספיק שתן?
והאם מגלגלת עיניים? זה סימן מובהק להתיבשות.
כעיקרון הבעיה מתחלקת לשתיים:
1. מה הסיבה להקאות והשלשולים?
2. לשמור עליה שלא תתיבש/שלא יגרם נזק לגוף מהסמפטומים.
רפואה שלימה!
תעדכני בבשורות טובות

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי חבר שאיבד ילד בגלל דבר כזה.
זה לא צחוק, זה ענין של חיים (כן יהי רצון) ומוות (חלילה- היו לא תהיה).

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני פניתי למיון ע"ד עצמי אחרי שילד בן שנה ו-9 הקיא ושילשל שבועיים, והייתי בטרם שפטרו אותי באמת בווירוס
אמרתי להם שהוא אפאטי, הם צחקו עלי,
הילד היה מלכתחילה עם משקל נמוך מאוד, כך שהירידה במשקל היתה דרסטית
הגעתי למיון כשהוא כבר לא הגיב בכלל והיה עם הכרה מעורפלת ומיובש באופן קיצוני
הוא אושפז למתן נוזלים וייצוב המצב
לקח חודש בבית עד שחזר לתזונה הרגילה (אבל אולי זה מהפינוק, לא שוללת)
ב"ה שלום לו

מומלץ לפנות למיון כדי לשלול בעיות רבות, בקופ"ח בדרך כלל הכל נסחב לתקופה לא קצרה, בבי"ח יש רופאים ומרפאות תחת אותה קורת גג
רק בשביל זה כבר עדיף

ילילי

משתמש מקצוען

הלכנו היום לבדיקות דם. גם כדי לבדוק צליאק.
קשה לי להאמין שזה זה.
אנחנו נדבקים ממנה גם בשלשולים וגם בהקאות:(
היא ברוך ה' ממש לא מיובשת ולא אפטית בכלל.
רק יומיים שלושה היא הייתה מאוד חלשה וזה עבר לה, חוץ מבכיינות היא בסדר גמור.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
אני הייתי חולה שלושה שבועות רצוף.
(שפעת-וירוס-שפעת, או ההיפך [זה היה מזמן], משהו הזוי!)

D

Deleted 66182

אורח
הלכנו היום לבדיקות דם. גם כדי לבדוק צליאק.
קשה לי להאמין שזה זה.
אנחנו נדבקים ממנה גם בשלשולים וגם בהקאות:(
היא ברוך ה' ממש לא מיובשת ולא אפטית בכלל.
רק יומיים שלושה היא הייתה מאוד חלשה וזה עבר לה, חוץ מבכיינות היא בסדר גמור.
תעדכנו דואגים לכם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה