עזרה שלמה המלך ב"ב בשעות הערב

אורתודוכס

משתמש פעיל
הנני עובר ברחוב שלמה המלך מדי יום בשעות הערב
ובין השעות 9 ל 11 פלוס ומה שהולך שם זה ממש מטורף
אתה לא יודע אם זה כביש לכלי רכב או מדרכה להולכי רגל
זה תוצאה מכמויות האנשים והכלי רכב שזורמים בכזה רחוב לא כזה רחב

על כן הצעתי היא כזאת שהעיריה תעשה חוק עזר עירוני שבין השעות הללו
לא תהיה כניסה לכלי רכב לרחוב שלמה המלך וביחוד המקטע מרחוב עזרא עד רחוב מחזיקי הדת
אני יודע שיהיה לזה הרבה התנגדויות אבל זה יהיה פתרון טוב בעזר"ה

מצפה להערותיכם או הארותיכם

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עם כניסה לרכב נכה כמובן

A8A8

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
גם אני שם כל יום בשעות אלו, תגיד שלום לפחות...
אבל רחמים על כל הסבים והסבתות המגיעים לחתונות צאצאיהם וקרוביהם, וכן חתנים, כלות, תזמורות, קייטרינגים, צלמים, מעצבי הבר, מעצבי כסא הכלה... וכל השאר שחייבים להתקרב לאולם.
השערתי שרכב שלא באמת חייב להכנס, לא נכנס. אין מה לעשות, נרגיש פעם כמו במדבר, גמלים ואנשים הולכים בערבוביה...

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא תהיה כניסה לכלי רכב לרחוב שלמה המלך וביחוד המקטע מרחוב עזרא עד רחוב מחזיקי הדת
אני יודע שיהיה לזה הרבה התנגדויות אבל זה יהיה פתרון טוב בעזר"ה
תסביר מה הבעיה ומה הפיתרון.
אם הבנתי אותך נכון, הבעיה היא שהתנועה איטית, והפיתרון שלך הוא שלא יסעו בכלל, ואז לא תהיה תנועה איטית...
:rolleyes::(

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תסביר מה הבעיה ומה הפיתרון.
אם הבנתי אותך נכון, הבעיה היא שהתנועה איטית, והפיתרון שלך הוא שלא יסעו בכלל, ואז לא תהיה תנועה איטית...
:rolleyes::(
לא תהיה תנועה איטית בקטע הזה אבל עזרא בן יעקב חסום לחלוטין מכל אלה שעצרו להוריד או לאסוף

כולנו עם אחד

משתמש פעיל
אני הייתי ממשיך הלאה הופך את כל בני ברק למדרחוב ותהיה תחנה מרכזית בזבוטינסקי גהה וכל הכבישים יהיו גם ככה ריקים ברגע שכל האוטובוסים יצאו מתוככי העיר..
וחוצמזה הבניברקים ממזמן שכחו איפה הכביש ואיפה המדרכה.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חכם עיניו בראשו ולא נכנס בכלל לקטע הזה עם רכב בערב.
אנחנו תמיד כשמגיעים לאזור מחנים את הרכב בחניון של "יש חסד" שמול אשפר. (וכמובן גם קונים בחנות כדי שלא יהיה גזל)

אורתודוכס

משתמש פעיל
שכחתי להוסיף משהו
שיחייבו את בעלי העסקים והאולמות באזור לחניוני ענק
ושיעשו מנהרות לחצית רחוב צומת עזרא שלמה המלך

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
גם אני שם כל יום בשעות אלו, תגיד שלום לפחות...
אבל רחמים על כל הסבים והסבתות המגיעים לחתונות צאצאיהם וקרוביהם, וכן חתנים, כלות, תזמורות, קייטרינגים, צלמים, מעצבי הבר, מעצבי כסא הכלה... וכל השאר שחייבים להתקרב לאולם.
השערתי שרכב שלא באמת חייב להכנס, לא נכנס. אין מה לעשות, נרגיש פעם כמו במדבר, גמלים ואנשים הולכים בערבוביה...
כל הקרובים ונותני השירות מגיעים לפני 9 בערב.
הנני עובר ברחוב שלמה המלך מדי יום בשעות הערב
ובין השעות 9 ל 11 פלוס ומה שהולך שם זה ממש מטורף
אתה לא יודע אם זה כביש לכלי רכב או מדרכה להולכי רגל
זה תוצאה מכמויות האנשים והכלי רכב שזורמים בכזה רחוב לא כזה רחב

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הפיתרון האמיתי הוא:
1. שיכרו מנהרה לתחבורה הציבורית הבינעירונית מקניון איילון ועד לכביש ארבע, עם כניסות מהמדרכה איפה שיש תחנות, (סוג של רכבת תחתית).
2. בקשר לשלמה המלך צריך באמת לחסום את הכניסה לבעלי רכבים בשעות הערב והלילה, מי שרוצה יגיע מרחוב בן יעקב, מחזיקי הדת, וכמובן על בסיס מקום פנוי בחניון של ארמונות חן/יד עזרא, וכמו שיש בהרבה חניונים שילוט אלקטרוני לפני הכניסה אם יש עוד מקום חניה,
3. יש עוד בעיה גדולה שם ברחוב שלמה המלך, זה ענין ההפרדה (הדרת נשים), צריך פעם אחת ולתמיד להפריד שם את הרחוב, זה לא יתכן ולא הגיוני שבכל הארץ בכותל המערבי, אצל רשב"י במירון, ובעוד מקומות שהציבור החרדי מגיע בהמוניו, מסדרים הפרדה, ובתוככי בני ברק הכל מעורבב

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
היה נראה לי הבעיה שיש כבר קומות עד לעומק של שלושים מטרים, ולכן לא יוכלו לכרות את המנהרה, אבל עכשיו שאתה אומר שעוד לא עשו את זה, אז לעבודה

A8A8

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
בדף הפרופיל של רחוב שלמה המלך כתוב כך:
רחוב לא ארוך, צר וקצר. ובכן זה מה שאני מכיל: 4 סופרים ענקיים, 3 מושבי זקנים, 4 ישיבות, 4 תלמודי תורה, כ10 אולמות שמחה, ועוד אין סוף חנויות מוסדות נגריות ומרפאות.
נשמע הזוי? אבל אמיתי בהחלט!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה