שלום

ברכה רובינשטיין

אדריכלות ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח אם משהיא תוכל להמליץ לי על משהיא שעושה ציורי קיר למוסדות עם דיוק ויופי
אם יש לכם ניסיון אישי אשמח מאוד להמלצות תודה רבה

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
למתי את צריכה?
בדיוק אתמול מישהי שאלה כאן ויש לי אחת שמציירת מושלם, רק שאתמול היא ילדה. אם זה לא ממש להרגע (אני מאמינה שהיא תקבל עבודות תוך חודש חודשיים, זו התקופה שהכי צריך ציורי קיר)

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו עושים.. מלא סוגים וסגנונות של עיצובי קירות
מעלה לפה חדר ילדים בסגנון שונה רק כדי לסבר את האוזן לגבי דיוק ורמה

קבצים מצורפים

• 20210620_180922.jpg
    20210620_180922.jpg
    3.3 MB · צפיות: 24
  • IMG_20190701_105958 (1).jpg
    IMG_20190701_105958 (1).jpg
    KB 978.7 · צפיות: 27
  • children.jpg
    children.jpg
    KB 37.4 · צפיות: 22

גלית נעוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תבדקי רבקי רוקח. שולחת לך מספר טל' באישי.

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם תרצי הסבר מדויק וכמובן יש לנו גם המון דוג' בהתאמה אישית שאין לי אפשרות להעלות
kapdebbie ואז שטרודל ג'ימל וההמשך הרגיל או 0548460677

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה