שיר חדש שלום פרנקל - מצפים לישועה

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

במצב קשה כל כך, שקועים עמוק עמוק בחושך של הגלות, גלות מצרים, הולכים ויורדים עמוק יותר וכבר מתקרבים לשער הנ' ממנו כבר אי אפשר להשתחרר ולצאת לחירות, בני ישראל היו במצב הנראה כאבוד, חסר סיכוי לפיתרון, אך דבר אחד הציל את המצב והפך את התמונה, צעקה מעומק הלב, "ויזעקו", והזעקה הזו קרעה את כל הרקיעים עלתה ונשמעה לפני הקב"ה וגרמה למהפך האדיר של היציאה לחירות עולם ממצרים.

גם בתקופתנו כשאנו שקועים עמוק בגלות האחרונה, האפילה מתגברת, ונראה שלעולם לא יהיה סוף לצרות המקיפות אותנו מכל צד, בואו ניקח עצה זו ונצעק, נצעק חזק מכל הלב, לא, לא התייאשנו, אבאל'ה, אנחנו עדיין כאן מצפים לישועה, לישועה האמיתית הנצחית, שרק אתה יכול להביא!

הצעקה הזו מהדהדת בשיר הזיצים המופלא הזה מתחילתו ועד סופו, בפשטות נוגעת ללב, כמו בן המתחנן לאביו מתוך החושך, אבאל'ה בוא תציל אותי כבר, אז בואו אחי ורעי ונצעק יחד מכל הלב כי לישועתך קיוינו כל היום ומצפים לישועה!

קרדיטים:

לחן: שלום פרנקל

עיבוד והפקה מוסיקלית: אברהם דויטש

ארפג'יו גיטרות: שלום פרנקל

פרקשן: חיים סיימון

הוקלט באולפני AD - אברהם דויטש

עיצוב חזותי ומיתוג: טובה פרנקל - סטודיו לימונדה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

להזמנת זיצים ואירועים - שלום פרנקל - 054-840-5785
או במייל - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

להזמנת כלי הקשה ופרקשן לאירוע שלכם - חיים סיימון - 0527003824

תודה רבה בראש ובראשונה להשם יתברך אבאלה הטוב שמוביל אותי לאורך כל הדרך,
תודה מיוחדת לאבי מורי היקר והאהוב הרב יהושע פרנקל שליט"א שבלעדיו כלום לא היה קורה, תודה על כל העידוד והתמיכה תמיד,
תודה לאבי דויטש היקר על ההשקעה והמסירות לאורך כל הפרוייקט כדי להתאים ולהביע בדיוק את מה שהתכוונתי להביע בשיר הזה,
תודה לגיסי היקר חיים שנתן את הנשמה שכל פעימה תצא בדיוק במשקל ובקצב הנכון,
תודה לגיסי היקר אלחנן שדואג להוציא את השירים שלי (ואותי) לאור עוד לפני שאני מוציא אותם...
ולסיום תודה ענקית ענקית לאשתי היקרה שמאמינה בשליחות שלי עם כל הלב, ומשקיעה את כל כולה כדי שהכל יצא לא רק כמוזיקה איכותית גרידא אלא גם עם כל המעטפת והעטיפה הכי יפה ומקצועית שיש!

קבצים מצורפים

• שלום פרנקל מצפים לישועה.mp3
    8.6 MB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה