דרוש מידע שי ממותג לראש השנה לצוות- דחוף עזרה!!

בדיחותא

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
מחפשת מתנה יפה לאישה משהו טוב שמביע שאני איתה בכל מצב

למישהו יש רעיון מה?
תמונה שלך....
טלפון לווייני....
ועכשיו ברצינות, אולי תמונה שלכם יחד וכיתוב "אי אפשר להפריד" ואולי לצרף לזה מתנה שמורכבת מזוג דברים שלא הולך אחד בלי השני (מיליון רעיונות...)

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
תמונה שלך....
טלפון לווייני....
ועכשיו ברצינות, אולי תמונה שלכם יחד וכיתוב "אי אפשר להפריד" ואולי לצרף לזה מתנה שמורכבת מזוג דברים שלא הולך אחד בלי השני (מיליון רעיונות...)
אני מחפשת משהו בשבילה ובשביל בעלה
הם עוברים כרגע משהו לא פשוט
וכחברה טובה שותפה מאוד, אם זה לא היה ערב חג הייתי מגיעה להיות לצידה
אבל היות שזה לא אפשרי בגלל התאריך
חשוב לי עוד יותר להיות לצידה לפחות במתנה

אני מחפשת מה לתת, ואולי מחזיק מפתחות שיביע את זה שאני לצידה בכל מצב

יוא"ב ארז

משתמש רשום
לגבי מתנה ממותגת יכול להיות לוח שנה בהדפסה ממותגת + תמונות לפי העניין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה