שיתוף- #עוגת השכבות הראשונה שלי#

נוצה כסופה

משתמש פעיל
האמת שאני לא כל כך טיפוס של מטבח.. אבל כשמגיעה שבת כלה של חברה כל כך טובה אין ברירה אחרת וצריך לפנק:)
אז הפשלתי שרוולים וצללתי לעומקי המטבח..אני יכולה לומר לכן שהיה שווה כל רגע!!

מה דעתכן על התוצאה?
IMG_20200528_183149.jpg

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יופי של צלילה :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מהמם!
תמיד מסקרן אותי איך מעבירים עוגות כאלה למגש בלי שיתפרק או ילכלך ויישאר אסטטי ככה?

נוצה כסופה

משתמש פעיל
מהמם!
תמיד מסקרן אותי איך מעבירים עוגות כאלה למגש בלי שיתפרק או ילכלך ויישאר אסטטי ככה?
פשוט! בונים אותן על המגש;) (זה מה שאני עשיתי בכל אופן..) לפני שהתחלתי לבנות את השכבות, שמתי על המגש נייר אפייה ועליו בניתי את העוגה. אחרי שהעוגה הייתה מוכנה גזרתי את הנייר לפי גודל המגש וניקיתי אותו כמה שיכלתי..

N

neomy21

אורח
פשוט! בונים אותן על המגש;) (זה מה שאני עשיתי בכל אופן..) לפני שהתחלתי לבנות את השכבות, שמתי על המגש נייר אפייה ועליו בניתי את העוגה. אחרי שהעוגה הייתה מוכנה גזרתי את הנייר לפי גודל המגש וניקיתי אותו כמה שיכלתי..
פעם הבאה את יכולה לחתוך את הנייר אפייה לשתים ואז להניח על זה תעוגה אחרי שאת מסיימת אפשר לשלוף את הנייר ונשאר מגש נקי.

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אלופה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עושה לי חשק גם...

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
האמת שאני לא כל כך טיפוס של מטבח.. אבל כשמגיעה שבת כלה של חברה כל כך טובה אין ברירה אחרת וצריך לפנק:)
אז הפשלתי שרוולים וצללתי לעומקי המטבח..אני יכולה לומר לכן שהיה שווה כל רגע!!

מה דעתכן על התוצאה?
צפה בקובץ המצורף 661703
מקסים
אהבתי מאד את הכוס והגלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה