מידע שימושי שיש קייסטון K STONE

צורב

משתמש חדש
אני צריך לסגור על מטבח המליצו לי בחנות על שיש קיסטון, מישהו מכיר מישהו יודע, כמו אבן קיסר, קצת פחות או קצת יותר.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא חומר כמו גרניט פורצלן- של הריצוף, רק עבה הרבה יותר? כך זכור לי מהחנות שיש.
אם זה זה, אז הוא חומר שנחשב מעולה, עמיד בחום עד 300 מעלות, לא נשרט, אפשר להשתמש בכל החומרים ולשפשף עם סקוטש (כל זה אסור בקיסר!!)
החסרון היחידי שהוא חומר חדש יחסית בשוק ואין הרבה נסיון של שנים איתו.
מצד שני לקיסר יש נסיון עשיר ולא כ"כ טוב, עושים אותו כי הוא זול ויש לו מבחר עצום של דוגמאות.
הקייסטון גם אמור להיות יקר יותר מקיסר.

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני צריך לסגור על מטבח המליצו לי בחנות על שיש קיסטון, מישהו מכיר מישהו יודע, כמו אבן קיסר, קצת פחות או קצת יותר.
יש לי שנתיים וחצי. אני מאד מרוצה!
חיצונית זה נראה ממש אותו דבר כמו אבן קיסר, אבל אני העדפתי אותו באופן אישי כיון שהגוון שלו הופיע עם נצנצים ובקיסר זה היה בלי

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
חיצונית זה נראה ממש אותו דבר כמו אבן קיסר, אבל אני העדפתי אותו באופן אישי כיון שהגוון שלו הופיע עם נצנצים ובקיסר זה היה בלי
ומה עם סירים חמים? ושריטות? ומותר להשתמש בחומרים- אקונומיקה וכו

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת ש @פקאן מתכוונת לשיש קוראן שאכן איכותי מאד ויקר בהתאם
לפי המידע בקישורים הבאים, שיש קיסטון הוא משטח קוורץ.
ציטוט:
אז עקרונית אמורים להיות לו את אותם התכונות כמו אבן קיסר. ואז הבחירה שלך צריכה להעשות על בסיס הגוון, השירות והאחריות של הספקים.

ולדעתי גם לשמוע על נסיון המשתמשים בו.
(נראה לי שהוא מטורקיה)

https://www.kitchen-guide.co.il/for...-על-עיצוב-מטבחים/6384-שיש-kystone-או-שיש-קיסר

https://www.rami-aviv.co.il/kstone

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ומה עם סירים חמים? ושריטות? ומותר להשתמש בחומרים- אקונומיקה וכו
סיר חם מאד אף פעם אני לא מניחה על שיש, אלא על משטח.למרות שעם השיש קיבלתי 2 ריבועים (מהשיש עצמו) שהם כעין משטח להנחת סירים חמים, והם נראים מעולה! לא איבדו מהברק.
אקנומיקה אמרו לי שזה לא טוב לשיש כי הברק יורד. אז אני מנקה פעם בשבוע בחומר מתאים

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני חושבת ש @פקאן מתכוונת לשיש קוראן שאכן איכותי מאד ויקר בהתאם
לפי המידע בקישורים הבאים, שיש קיסטון הוא משטח קוורץ.
ציטוט:
אז עקרונית אמורים להיות לו את אותם התכונות כמו אבן קיסר. ואז הבחירה שלך צריכה להעשות על בסיס הגוון, השירות והאחריות של הספקים.

ולדעתי גם לשמוע על נסיון המשתמשים בו.
(נראה לי שהוא מטורקיה)

https://www.kitchen-guide.co.il/for...-על-עיצוב-מטבחים/6384-שיש-kystone-או-שיש-קיסר

https://www.rami-aviv.co.il/kstone
לא התכוונתי לקוריאן.
שהוא משטח מאד יפה, יקר ויוקרתי, שלא רואים בו סימני חיבורים, ואפשר לעשות ממנו כיור אינטגרלי, אבל לאו דווקא עמיד יותר מקיסר. לכתמים הוא מאד עמיד- הוא משטח פלסטי דוחה כתמים.
אבל לשריטות ממש לא. ההיפך, מאד רגיש. והוא גם לא עמיד לחום.
אני התכוונתי למשטחים של גרניט פורצלן (כמו של הריצוף, רק עבה יותר) שבאים תחת כל מיני שמות מסחריים, קינגסטון, קייסטון, סיליסטון וכדומה.

נערך לאחרונה ב:

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לא התכוונתי לקוריאן.
שהוא משטח מאד יפה, יקר ויוקרתי, שלא רואים בו סימני חיבורים, ואפשר לעשות ממנו כיור אינטגרלי, אבל לאו דווקא עמיד יותר מקיסר. לכתמים הוא מאד עמיד- הוא משטח פלסטי דוחה כתמים.
אבל לשריטות ממש לא. ההיפך, מאד רגיש. והוא גם לא עמיד לחום.
אני התכוונתי למשטחים של גרניט פורצלן (כמו של הריצוף, רק עבה יותר) שבאים תחת כל מיני שמות מסחריים, קינגסטון, קייסטון, סיליסטון וכדומה.
ראית בקישורים שהבאתי?
אין לי שום ידע יותר מזה.

צורב

משתמש חדש
תודה לכל המגיבים, בחנות אמרו לי שזה חומר כמו אבן קיסר בדיוק, רק מפריע לי שזה משהו לא מוכר, האם יש עוד מישהו שיש לו עם זה נסיון או שאולי יש לו ידע בזה.
תודה מראש

צדפה

משתמש רשום
גם אני מצטרפת לשאלה אולי יש עוד מישהי שיש לה שיש קיסטון ויודעת עליו מנסיון

giligil

משתמש מקצוען
איזה דגם יש לך?

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לי יש KSTONE כשנה ואני מאוד מרוצה, נראה מאוד יפה וחזק.

אחרי איזה חודשיים קצת נדפק בקצה והשייש תיקן את זה אבל במטבח הקודם היה לי אבן קיסר וזה גם קרה אז לא נראה לי שאפשר להאשים את הסוג שיש.
בהצלחה

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בהיר
320301-65cf06f11b7560d1c967e0e8d5f995ae.jpg

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה המחירים בערך של שיש KSTONE ?