דרוש מידע שיר - רבש"ע אתה יודע מה שחסר לי

mosko

משתמש רשום
רבונו של עולם בליבי איני יודע
מה שחסר לי ומה שטוב לי
ריבונו של עולם,
הרי אתה יודע מה שחסר לי ומה שטוב לי
כי אתה עמדי

על כן יהי מרוצה לפניך תפילתי
כאילו ביקשתי, כאילו התחננתי
על כל מה שאני צריך

ותתן לי מה שחסר לי
ותתן לי מה שטוב לי
ותאזין תמיד לתפילתי
אשר אתפלל לפניך'

אם לבנים

משתמש צעיר
רבונו של עולם בליבי איני יודע
מה שחסר לי ומה שטוב לי
ריבונו של עולם,
הרי אתה יודע מה שחסר לי ומה שטוב לי
כי אתה עמדי

על כן יהי מרוצה לפניך תפילתי
כאילו ביקשתי, כאילו התחננתי
על כל מה שאני צריך

ותתן לי מה שחסר לי
ותתן לי מה שטוב לי
ותאזין תמיד לתפילתי
אשר אתפלל לפניך'
למי יש את השיר עם המילים האלה? לא את של מוטי אילוביץ

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
למי יש את השיר עם המילים האלה? לא את של מוטי אילוביץ
יש של מלכות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה