עזרה שיק שנבלע במכונת הבנק והבנק לא מוצא אותו...

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אשמח לשמוע את דעות המומחים כאן:
הפקדתי שיק במכונה בבנק - במשוב, הציק נבלע, המכונה הוציאה אסמכתא להפקדה אבל בלי שום פרטים של השיק.
הבנק לא מוצא את השיק ומבקש את הפרטים עליו, אבל - השיק הזה עבר כמה ידיים ובעלי קיבל אותו בכולל כך שאין איך להשיג את פרטי הציק.
הבנק מבחינתו אין לו מה לעשות (למרות הצעקות :rolleyes:) בלי הפרטים.
השאלה האם כדאי לתבוע את הבנק? או שיש לכם רעיונות אחרים...

תודה רבה!

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא חתמתם על אחורי הצ'ק??

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בבנק אמור להיות תיעוד של כל פעולה. וגם של כל צ'ק שנכנס.
נשמע לא טוב שצ'ק נעלם.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קרה לי בדיוק ככה עם צ'ק ע"ס 600 ש"ח מהכולל של בעלי. אמרו לי שאביא את המספר צ'ק
אחרי כמה חודשים של טלפונים ותלונות לבנק ללא הועיל, כתבתי מכתב עם פרוט המקרה והסחבת לבנק, משהו כזה:
לכבוד בנק ____
העתק: המפקח על הבנקים
העתק: נציב תלונות הציבור
בדקנו את הכתובת של כל 3 הנ"ל ברשת, ושלחנו לכל אחד גם במייל וגם בדואר ישראל.
לא זוכרת כמה זמן לקח, אבל קיבלתי טלפון מאחראית קשרי לקוחות של הבנק ששאלה למה לא פניתי לבנק קודם לפני שפניתי למפקח על הבנקים...
בקיצור, נתנו לנו את הכסף, וגם שובר לארוחה זוגית, והפכו אותנו ללקוחות VIP של הבנק.
ממליצה לפעול בצורה דומה.

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קרה לי בדיוק ככה עם צ'ק ע"ס 600 ש"ח מהכולל של בעלי. אמרו לי שאביא את המספר צ'ק
אחרי כמה חודשים של טלפונים ותלונות לבנק ללא הועיל, כתבתי מכתב עם פרוט המקרה והסחבת לבנק, משהו כזה:
לכבוד בנק ____
העתק: המפקח על הבנקים
העתק: נציב תלונות הציבור
בדקנו את הכתובת של כל 3 הנ"ל ברשת, ושלחנו לכל אחד גם במייל וגם בדואר ישראל.
לא זוכרת כמה זמן לקח, אבל קיבלתי טלפון מאחראית קשרי לקוחות של הבנק ששאלה למה לא פניתי לבנק קודם לפני שפניתי למפקח על הבנקים...
בקיצור, נתנו לנו את הכסף, וגם שובר לארוחה זוגית, והפכו אותנו ללקוחות VIP של הבנק.
ממליצה לפעול בצורה דומה.
תודה! אני אנסה.

דגלית

משתמש מקצוען
אני שמעתי על מיקרים כאלו
שהצ'ק נבלע
ואדם אחר שיגיע להפקיד עוד ש'ק
והמכונה פלטה את השיקיים הקודמים

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי קרה אבל עם 30 ש"ח כך שלא עשיתי הרבה מעבר לפניה לבנק וקיבלתי את אותה תשובה. מאז אני רושמת מאחורי הצ'ק מלבד חתימה גם מס' חשבון וסניף.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חתמנו, אבל רק חתימה בלי פרטי חשבון שלנו
גם לי קרה אבל עם 30 ש"ח כך שלא עשיתי הרבה מעבר לפניה לבנק וקיבלתי את אותה תשובה. מאז אני רושמת מאחורי הצ'ק מלבד חתימה גם מס' חשבון וסניף.
המקרה הנ"ל קרה עם צ'ק חתום.
כנראה שהמכונה לא עבדה כראוי, ואח"כ הצ'ק נאבד

אני וביתי

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע את דעות המומחים כאן:
הפקדתי שיק במכונה בבנק - במשוב, הציק נבלע, המכונה הוציאה אסמכתא להפקדה אבל בלי שום פרטים של השיק.
הבנק לא מוצא את השיק ומבקש את הפרטים עליו, אבל - השיק הזה עבר כמה ידיים ובעלי קיבל אותו בכולל כך שאין איך להשיג את פרטי הציק.
הבנק מבחינתו אין לו מה לעשות (למרות הצעקות :rolleyes:) בלי הפרטים.
השאלה האם כדאי לתבוע את הבנק? או שיש לכם רעיונות אחרים...

תודה רבה!
אם יש לכם אסמכתא ביד שהבנק ידפוק את הראש בקיר זה בעיה שלו, תפנו לפניות הציבור של הבנק יותר אפקטיבי מכל הפקידים.
מעניין שיש אסמכתא בלי מספר שיק,איזה בנק זה?

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם יש לכם אסמכתא ביד שהבנק ידפוק את הראש בקיר זה בעיה שלו, תפנו לפניות הציבור של הבנק יותר אפקטיבי מכל הפקידים.
מעניין שיש אסמכתא בלי מספר שיק,איזה בנק זה?
באמת שלחתי פנייה לפניות הציבור, נראה מה יגידו..

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לנו קרה פעם עם צ'ק שנפל לתוך המכשיר.
בדיוק באותו זמן עובד של הבנק, מהצד השני של המכשיר, פתח את המגירה של הצ'קים המופקדים כדי לרוקן אותה. ובשניות בהן המגירה לא הייתה בפנים, הצ'ק שלנו צנח אל קרבי המכשיר. (כן אני יודעת שזה לא הגיוני והמכשיר לא אמור לפעול בשניות האלה. בפועל זה מה שקרה).

התעקשנו מול הבנק עד שהצ'ק אכן נמצא, מעוך ובודד, בתחתית המכונה.
תבדקו אולי זה מה שקרה גם אצלכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה