שיפצתם שירותים ואמבטיה 2

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חבל שלא עושים חוזים מסודרים.

אני עושה ללקוחות שלי. תכניות מאוד מפורטות ובנוסף חוזה מפורט עוד יותר [לפחות 7-8 עמודים]
זה פותר תמיד המון בעיות.

לא את הכל כי תמיד הלקוחות גם מוסיפים חריגים ויש הפתעות במהלך העבודה.
אבל זה חוסך ים של כסף ללקוחות.

לגבי עצם השאלה. לוקחים משהו כמו 500-600 ש"ח למ"ר כולל עבודה והאריח עצמו [אם הוא לא יקר במיוחד]

נערך לאחרונה ב:

לא אני

משתמש מקצוען
חבל שלא עושים חוזים מסודרים.

אני עושה ללקוחות שלי. תכניות מאוד מפורטות ובנוסף חוזה מפורט עוד יותר [לפחות 7-8 עמודים]
זה פותר תמיד המון בעיות.

לא את הכל כי תמיד הלקוחות גם מוסיפים חריגים ויש הפתעות במהלך העבודה.
אבל זה חוסך ים של כסף ללקוחות.
נכון.
אשמח אם יש לך מידע מהימן לגבי יחס התמחור בין כלל השטח לבין תוספת גובה עד לתקרה של 30 ס"מ

ר.ט

משתמש צעיר
נקודה מאד חשובה לתשומת ליבך,
חיפוי עד למעלה עושים בד"כ רק באמבטיה שיש לה חלון לאוורור מלא של החדר ,
אם לא זה יכול לגרום לעובש בגלל שהלחות לא יכולה להיספג ,

שמפו

משתמש רשום
אשמח מאוד לעזרה
מנסיון
אני כרגע בהתלבטות האם שווה להוסיף חיפוי בשרותיים ואמבטיה עד למעלה ?
הגובה של התקרה 2.7 והקבלן נותן לי 2.1
אשמח לשמוע מעלות וחסרונות והאם התוספת הזו שווה את התשלום

שמפו

משתמש רשום
נקודה מאד חשובה לתשומת ליבך,
חיפוי עד למעלה עושים בד"כ רק באמבטיה שיש לה חלון לאוורור מלא של החדר ,
אם לא זה יכול לגרום לעובש בגלל שהלחות לא יכולה להיספג ,
האם זה נכון ?
כי לא בכל השרותים יש לי חלונות
אז עדיף לא לחפות על למעלה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה