דרוש מידע שיפור גובה ילדים

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תזונה מבוססת על כמות סידן וחלבון בהתאמה לגיל הילד
לא מסובך בכלל
וגם רפלקסולוגיה כל ערב
בקטנה - 10 שניות מזמנך
וגם קצת פעילות גופנית של הילד

כדאי הרבה מתיחות!
קניתי לשם כך מוט מתח.

וכמובן תפילות!!

נערך לאחרונה ב:

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את מתכוונת למוט שתולים על המשקוף?
איפה קנית?
ואיך תולים את זה שיהיה בטיחותי?

קניתי כזה במגה ספורט.
נצמד חזק מאד!! למשקוף.
מדי כמה שבועות בודקת שלא השתחרר,זז וכד'
בחנות ממליצים להתקין גם עם הברגים.
1598778113728.png

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
קניתי כזה במגה ספורט.
נצמד חזק מאד!! למשקוף.
מדי כמה שבועות בודקת שלא השתחרר,זז וכד'
בחנות ממליצים להתקין גם עם הברגים.
צפה בקובץ המצורף 717968
וזה לא הורס את המשקוף? (הדלתות אצלי חדשות..)
ובשביל ילד קטן צריך להעמיד את המוט נמוך, לא? זה לא תוקע את הכניסה לחדר?

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וזה לא הורס את המשקוף? (הדלתות אצלי חדשות..)
ובשביל ילד קטן צריך להעמיד את המוט נמוך, לא? זה לא תוקע את הכניסה לחדר?

האמת, אחרי שנתיים שהזזתי את המשקוף מחדר לחדר, ראיתי סימונים עגולים על המשקוף החדש.
אבל היה שווה לי.
מבחינת גובה- העמדתי מלכתחילה גבוה שלא ניתקע, ושמנו כיסא, או הרמנו את הילד. ותמיד בהשגחתנו.
עד שגדל וגבה ברוך ד.

mum

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני הוספתי ויטמין D במינון גבוה (5000 ליום) ואני רואה פלאות.
ילד בן 3

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היכן ניתן להשיג מוט מתח באיזור בני ברק?
מגה ספורט, נמצא ליד הום סנטר ויש לו גם סניף עודפים ברחוב שמול גני יהושע לא זוכר איך קוראים לו (איפה שפרפקט ליין)
אגב המוט עובד בצורה שאם מסובבים אותו לצד אחד הוא מתרחב בחיבור לקיר ואם תמיד מחזיקים את הידיים בכיוון שמחזק אותו הוא לא אמור ליפול. (לא לוקח אחריות)

mum

משתמש מקצוען
על דעת עצמך או בהתייעצות עם רופא?
התייעצות עם רופא בלי שראה בדיקות של הילד.
האמת שאחרי תקופה- חודש אפשר להוריד ל1000 ליום.
אני לא זוכרת כל יום אני אני נותנת 5000 פעמיים בשבוע.
מה זה רואה פלאות?
הילד גבה ב3 שבועות סנטימטר וחצי והמשיך כך כשגבה במשך 11 חודשים רק 3 סנטימטר והיה לו פערים עוד מלפני כן. (אני לא זוכרת בדיוק כמה היה אחרי זה)

ויטמין D חסר לכולנו, כדאי מאד להוסיף

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
@mum
5000 לילד בן כמה?
אני נותנת 2000 לבת שלי, יום יום, במשך למעלה משנה, ולא ראיתי שזה השפיע באופן מיוחד
איך את יודעת שהקפיצת גדילה קשורה דווקא לוויטמין ולא סתם קפיצת גדילה כמו שיש להרבה ילדים?
שאלת אנדוקרינולוג?

mum

משתמש מקצוען
@mum
5000 לילד בן כמה?
אני נותנת 2000 לבת שלי, יום יום, במשך למעלה משנה, ולא ראיתי שזה השפיע באופן מיוחד
איך את יודעת שהקפיצת גדילה קשורה דווקא לוויטמין ולא סתם קפיצת גדילה כמו שיש להרבה ילדים?
שאלת אנדוקרינולוג?
אם את נותנת, אז לכאורה זה לא מה שיעזור לך.
אני ראיתי את זה בבירור במדידות ולא ננתי לילד לפני כן, ברופא ההוא הציע לי לנסות תא זה לפני שאני פונה הלאה כי מדובר בילד סך הכול בן 3. לכאורה החוסר הזה הפריע לו.
אני לא חושבת שאני ארוץ כרגע לאנדוקרינולוג כי אני רואה שנוסף לו גובה. מלכתחילה לא רציתי בגיל הזה.

קצרה

משתמש מקצוען
לא יודעת אם לצחוק או לבכות.

אחד המדעים הלא ידועים הוא מדע הגדילה.
למרות תצפיות על גביהה של מליוני ילדים - לא נמצאה "נוסחת גדילה".
כל ילד גובה בקצב אחר בסדר אחר.
מהתצפיות של גדילה "רגילה ונורמלית" - כל התופעות המתוארות לעיל כמו גביהה בקצב איטי למשך שנתיים ואז השלמת פער מהירה - נפוצות וקורות אצל ילדים ללא כל שינוי או טיפול.
מסיבה זו נמנעת כל יכולת לחזות גובה עתידי של ילד על סמך גובה עכשווי או קצב גדילה עכשווי.

מסיבה זו לא מצליחים הרופאים להגדיר האם טיפול כלשהו עוזר או לא.
המדד היחיד שהינו מוחלט הואהגובה הסופי.

שיהיה בדרך כלל ממוצע הגובה של ההורים + 6 לבן ו-6 לבת.
כמובן עם חריגות מהסטטיסטיקה בטווח הנורמלי...
ברגע שנגיע לילדים שעברו טיפול מסוים ובאופן מובהק בהגיעם לגיל הגדילה - רובם היו גבוהים יותר מהגובה הסטטיסטי - אפשר יהיה לטעון שהוא עוזר.

כל תרגילי המתיחה והתזונות וכו' לא מוכיחים כרגע שונות בגיל הבגרות.
וכך גם הורמוני גדילה למי שלא חסר לו ההורמון. יש אנוקרינולוגים שטוענים שיתכן שבסוף אחרי 7 שנות הזרקה של מינון כפול (ואולי מסרטן..) תהיה שונות של 3 ס"מ בממוצע (שזה המון המון לאדם נמוך) - וגם זה בשלבי החיתולים ולא נחקר עדיין מספיק. ויש אנדוקרינולוגים שטוענים אחרת.
באופן אישי מכירה מישהו שעבר את הנ"ל והגיע עכשיו לגובה סופי - זהה לממוצע אחיו ואפילו לא הגבוה מביניהם.

לא מוכנה לומר על כל הנ"ל "לא יועיל לא יזיק" - אפשר לצבור הרבה תסכול ורגשות אשמה ונחיתות מלבד בזבוז הממון.

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת אם לצחוק או לבכות.

אחד המדעים הלא ידועים הוא מדע הגדילה.
למרות תצפיות על גביהה של מליוני ילדים - לא נמצאה "נוסחת גדילה".
כל ילד גובה בקצב אחר בסדר אחר.
מהתצפיות של גדילה "רגילה ונורמלית" - כל התופעות המתוארות לעיל כמו גביהה בקצב איטי למשך שנתיים ואז השלמת פער מהירה - נפוצות וקורות אצל ילדים ללא כל שינוי או טיפול.
מסיבה זו נמנעת כל יכולת לחזות גובה עתידי של ילד על סמך גובה עכשווי או קצב גדילה עכשווי.

מסיבה זו לא מצליחים הרופאים להגדיר האם טיפול כלשהו עוזר או לא.
המדד היחיד שהינו מוחלט הואהגובה הסופי.

שיהיה בדרך כלל ממוצע הגובה של ההורים + 6 לבן ו-6 לבת.
כמובן עם חריגות מהסטטיסטיקה בטווח הנורמלי...
ברגע שנגיע לילדים שעברו טיפול מסוים ובאופן מובהק בהגיעם לגיל הגדילה - רובם היו גבוהים יותר מהגובה הסטטיסטי - אפשר יהיה לטעון שהוא עוזר.

כל תרגילי המתיחה והתזונות וכו' לא מוכיחים כרגע שונות בגיל הבגרות.
וכך גם הורמוני גדילה למי שלא חסר לו ההורמון. יש אנוקרינולוגים שטוענים שיתכן שבסוף אחרי 7 שנות הזרקה של מינון כפול (ואולי מסרטן..) תהיה שונות של 3 ס"מ בממוצע (שזה המון המון לאדם נמוך) - וגם זה בשלבי החיתולים ולא נחקר עדיין מספיק. ויש אנדוקרינולוגים שטוענים אחרת.
באופן אישי מכירה מישהו שעבר את הנ"ל והגיע עכשיו לגובה סופי - זהה לממוצע אחיו ואפילו לא הגבוה מביניהם.

לא מוכנה לומר על כל הנ"ל "לא יועיל לא יזיק" - אפשר לצבור הרבה תסכול ורגשות אשמה ונחיתות מלבד בזבוז הממון.
על מה את מבססת את דבריך?
אשמח לקבל לינקים לחומר כתוב
אני משקיעה הרבה מזמני ביישום כל האמונות הטפלות כדבריך
אשמח לשמוע ממקור מוסמך באמת שאין שום דבר לעשות חוץ מלחכות ולראות מה הגובה הסופי:)

אולי מעניין אותך גם...